Tuli mõte lasta foorumirahvaga 6-max cashi. Peamine eesmärk ei oleks raha tegemine, vaid fun ja mängu arendamine. Postitaks huvitavamad käed siia ja analüüsiks mõlema mängija poolt vaadatuna. Eriti kõvv oleks kui keegi mängijatest teeks video. Limiidid ei pea väga suured olema. Pakuksin välja Starsi NL50 või NL100. Ühte lauda saamisega võivad tekkida probleemid, aga nii peaks saama, et mingil kindlal kellaajal tormavad kõik ühte tühja lauda. Kui mingi tundmatu satub sinna, siis sit out kuni ta lahkub. Võib proovida ka multitableda koos. Sessi lõpus võib teha ülevaate kes võitis ja kaotas kõige rohkem. Kui on tahtjaid rohkem kui kuus, siis võib eraldi rühmad teha.
Mis arvate sellest? Kes on huvitatud, tehke ettepanekuid mis limiit, mitu lauda korraga, millal mängime, kui kaua mängime jne. Mina võin mängida juba täna õhtul.
Mis arvate sellest? Kes on huvitatud, tehke ettepanekuid mis limiit, mitu lauda korraga, millal mängime, kui kaua mängime jne. Mina võin mängida juba täna õhtul.
Comment