ühine cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #1

    ühine cashgame

    Tuli mõte lasta foorumirahvaga 6-max cashi. Peamine eesmärk ei oleks raha tegemine, vaid fun ja mängu arendamine. Postitaks huvitavamad käed siia ja analüüsiks mõlema mängija poolt vaadatuna. Eriti kõvv oleks kui keegi mängijatest teeks video. Limiidid ei pea väga suured olema. Pakuksin välja Starsi NL50 või NL100. Ühte lauda saamisega võivad tekkida probleemid, aga nii peaks saama, et mingil kindlal kellaajal tormavad kõik ühte tühja lauda. Kui mingi tundmatu satub sinna, siis sit out kuni ta lahkub. Võib proovida ka multitableda koos. Sessi lõpus võib teha ülevaate kes võitis ja kaotas kõige rohkem. Kui on tahtjaid rohkem kui kuus, siis võib eraldi rühmad teha.

    Mis arvate sellest? Kes on huvitatud, tehke ettepanekuid mis limiit, mitu lauda korraga, millal mängime, kui kaua mängime jne. Mina võin mängida juba täna õhtul.
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: ühine cashgame

    kui mingi 4 6max NL50 lauda kokku tuleks siis võtaks ka osa.
    või 6-12 x NL100 FR vms.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #3
      Re: ühine cashgame

      jah imo võiks täna isegi teha, leiaks kindlasti 6 6 max mängijat.


      ja 4 6max lauda. Ja NL50 vast oleks parim, kuna niikuinii läheb andmiseks :)

      Comment

      • 2ssapaar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 423

        #4
        Re: ühine cashgame

        4 nl50 6-max lauda oleks väga hea
        Lepiks kokku ka kindla aja kui kaua mängime. Ise pakun 2 tundi.

        e: põhimõtteliselt 3 mängijat veel vaja

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #5
          Re: ühine cashgame

          Algselt postitas 2ssapaar
          4 nl50 6-max lauda oleks väga hea
          Lepiks kokku ka kindla aja kui kaua mängime. Ise pakun 2 tundi.

          e: põhimõtteliselt 3 mängijat veel vaja
          LenC, ranka, EstPatrick, Ajuvaba, Fortune? Keegi pole online ?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: ühine cashgame

            käpp 2-l laual 22:00-00:00

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #7
              Re: ühine cashgame

              Algselt postitas lenC
              käpp 2-l laual 22:00-00:00
              Miks mitte 4 ?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: ühine cashgame

                Algselt postitas Davy
                Miks mitte 4 ?
                donkament, söömine jms asjad kõrval, ei suuda lihtsalt

                edit: pohh teeme 4 siis

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #9
                  Re: ühine cashgame

                  Mul camtasia ka, võin video ka teha.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: ühine cashgame

                    aga ma ei viitsi väga tõsiselt võtta seda, sry lol

                    Comment

                    • 2ssapaar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 423

                      #11
                      Re: ühine cashgame

                      bump! kahte mängijat veel vaja, kes ees see mees.

                      Algselt postitas Davy
                      Mul camtasia ka, võin video ka teha.
                      vaataks hea meelega :)

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #12
                        Re: ühine cashgame

                        Algselt postitas 2ssapaar
                        bump! kahte mängijat veel vaja, kes ees see mees.
                        vaataks hea meelega :)
                        Ranka pidi peale koduseid töid teemat vaatama tulema, imo tal oleks osavõtt kohustuslik või mis :)

                        Comment

                        • neeme
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 540

                          #13
                          Re: ühine cashgame

                          tleks ka maybe.

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #14
                            Re: ühine cashgame

                            Algselt postitas neeme
                            tleks ka maybe.
                            Tule muidugi, mis su main game ja limiit on btw?

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #15
                              Re: ühine cashgame

                              ranka ütleb ka suht kohe vastuse.

                              Comment

                              Working...