88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

    Pacific poker, $0.50/1 Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    jarl0p (UTG): $115.79
    andyg23 (UTG+1): $134.11
    dead12you (CO): $318.26
    HERO (Button): $141.83
    richpark (SB): $99
    PronychBY (BB): $103.13

    Dealt to HERO 8 8

    Pre-flop:
    jarl0p raises to $4, (1 folds), HERO raises to $13, (2 folds), jarl0p calls $9

    Flop: ($27.50) 2 3 J (3 Players)
    jarl0p checks, HERO bets $19, jarl0p raises to $50, HERO calls $31

    Turn: ($127.50) 3 (3 Players)
    jarl0p bets $52.79, HERO ??? ??? ??? ???



    Vastane on tavaline regular 17/12 eestlane.
    Erilisi reade pole, va see et positsioonis olles võib ta teha suuri 3 bette.
    Ja suurim read on vist see, et minu arust on ta **** regular ;D
    Ma ei tea, mul oli nii hullult tunne et tal on mingisugune tõmme....ainuke reaalne sai olla mastitõmme.
    KUMB TEGI DONK PLAYD ?!?!
    meil hakkas temaga veel terav arutlus chatis





    TULEMUS:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

    no kui flopis ära callisid, siis ei olnud turnis enam midagi teha muud kui callida.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

      Algselt postitas Tarmonator
      no kui flopis ära callisid, siis ei olnud turnis enam midagi teha muud kui callida.
      täpselt

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #4
        Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

        see vend on üldser suht kahtlane. 3bette ta eriti ei austa. callib oop AJ ka. nii et sa oleks pidanud foldima juba flopil lol.

        Comment

        • TaaviK
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 248

          #5
          Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

          Ta on tõesti üks halb regular. Mida ta lootis foldi suruda oma turni 1/2 PSBga. Isiklikult vähegi kompetentse regulari vastu omal limiidil oleks küll muck, sest see on nii lootusetu koht kus bluffida. Nad nii retarded ei ole.
          Btw, coca, back to nl100?

          edit: sain juba vastuse

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #6
            Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

            Nõustun, et pre call oli villiani poolt sitt, aga miks sa flopil callid kui paned ta FD peale? Mis siis kui turn oleks 1 ruutu juurde toonud? Kui sul on read, et tal FD on siis fopis nupud, kui oled ees imo. Ja mina oleks flopil foldinud, kui sul mingit spetsiifilist readi pole, niiet mõlemad pooled on halvasti mänginud imo.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #7
              Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

              Algselt postitas hotcocacola

              KUMB TEGI DONK PLAYD ?!?!
              meil hakkas temaga veel terav arutlus chatis
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • TaaviK
                FPP Pro
                • Nov 2008
                • 248

                #8
                Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

                Sorry for offtopic aga väga LOL @ok2aa

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

                  ROHVEL
                  see oli hea ;D

                  aga jap, nl100sse :)
                  nüüd vaja ca 14bi veel teha seal, siis vb võtan taaskord shotid nl200s =), ehk 50biga liigun nl200sse

                  Comment

                  • sk3lletor
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 34

                    #10
                    Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

                    call pref

                    as played kaldun flop check back poole

                    as played turn on snap

                    Comment

                    • mcbethk
                      Bännitud
                      • Oct 2008
                      • 687

                      #11
                      Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

                      Algselt postitas sk3lletor
                      call pref

                      as played kaldun flop check back poole

                      as played turn on snap
                      Villast paned?

                      Comment

                      • sk3lletor
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 34

                        #12
                        Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

                        Algselt postitas mcbethk
                        Villast paned?
                        hu4rolls?

                        Comment

                        • Ajuvaba
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 634

                          #13
                          Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

                          Iga normaalse regulari vastu oled sa siin taga. Täpselt ühe eelneva kõneleja jutt, et kui mingi spets read on, siis...

                          Comment

                          • mcbethk
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 687

                            #14
                            Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

                            Algselt postitas sk3lletor
                            call pref

                            as played kaldun flop check back poole

                            as played turn on snap
                            call pre?
                            as played, ei checkind Hero flopil? Kas mina saan praegu valesti aru? ???

                            Comment

                            • mcbethk
                              Bännitud
                              • Oct 2008
                              • 687

                              #15
                              Re: 88, turni AI, mida teha. Kumb teeb donk playd ?!?!

                              Algselt postitas sk3lletor
                              hu4rolls?
                              sry mul on BRM kah :D

                              Comment

                              Working...