Deep NL50 (6-max - 3 handed)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    Deep NL50 (6-max - 3 handed)

    Vastane 76/0/1.9 50 käe peale. Mis oleks hero plaan? Effective ~$130 veel. History: Olin teda palju ahistanud, varieerides oma cbette 50%-100%. Palju potte olin postflop maha võtnud. Arvan, et ootas kätt, millega vastu hakata. Tundus selline fish, kes ei lähe igasuguse crapiga showdownile.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($74.05)
    Button ($254.60)
    Hero (SB) ($177.80)

    Preflop: Hero is SB with 7, 8
    Button calls $0.50, Hero raises $2.25, 1 fold, Button calls $2

    Flop: ($5.50) 10, 9, 6 (2 players)
    Hero bets $4.20, Button raises $18.10, Hero raises $45.80, Button calls $31.90

    Turn: ($105.50) 9 (2 players)Hero?

    Total pot: $105.50
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Deep NL50

    nasty spot :S

    Ma raiseks flopis rohkem, $55-60 vahel, sest siis oleks meil turnil lihtne shoveda.

    Mina foldida ei suuda... Betiks 61$ ja callks all-ini. Tegu on küll preflopis passiivse mängijaga aga paistab, et postflopis on tal agresiivsus olemas. Samuti oled sa teda enne õrritanud ning sellised mängijad mängivad top paare räigelt üle. Ja see 9 ei ole nii hull kaart, sest ma arvaks, et TT-ga ta raiseks PF, 99 kombosid on ainult üks. Seega kardame settidest (majadest) kõige rohkem 66, 9T või 69.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #3
      Re: Deep NL50 (6-max - 3 handed)

      bet ja bet

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: Deep NL50 (6-max - 3 handed)

        Algselt postitas ok2aa
        bet ja bet
        ja kui palju turnil paneksid?

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #5
          Re: Deep NL50 (6-max - 3 handed)

          tahaks panna turnis mingi $32 vms

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Deep NL50 (6-max - 3 handed)

            Ei ole vist midagi teha, mina läheks bustoks, kui tal oleks set käes oleksime hädas aga sellisel hullul võib mis iganes käes olla, masti draw on sellistele nagu set. See madal agg natuke häirib.

            Panustaksin üle poole poti ja tagasiteed enam poleks ;D

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #7
              Re: Deep NL50 (6-max - 3 handed)

              miks on üle poole potine bet parem kui $33 näiteks?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Deep NL50 (6-max - 3 handed)

                Algselt postitas ok2aa
                miks on üle poole potine bet parem kui $33 näiteks?
                Mulle meeldiks väike bet siis, kui meil oleks positsioon või/ja oleks tegu maniakaalse vastasega.

                Kuna positisioon puudub ja button ei tundu olevat eriti maniakaalne ning ma arvaks, et buttonil võib-olla päris palju mastitõmbeid siis ta saab korrektsed oddsid callida. Kui ta top paariga nii kaugele läks, siis ta seda siin maha ei pane mistahes beti peale. Samuti võib ta ebakorrektselt jätkata tõmbamist (drawimist). Ja kui ta raiseb ei suudaks ma foldi nuppu leida nii $60 kui ka $30 beti peale.

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #9
                  Re: Deep NL50 (6-max - 3 handed)

                  Mina valuebetiks, ei usu, et ta siin setti flopil slowplaytama hakkaks selle boardiga. Ja nagu ytlesid oled palju potte maha võtnud ja vastane ootas kätt, millega vastu hakata. Ja samuti usun, et preflop selline mees ei hakka oma paire raisema, kuna siis hirmutaks ta sind potist välja.

                  Nii, et flopi actioni järgi tuleb karta T9 ja 96, aga käed mida ta nii mängida võib on AT, KT,T6, JJ, QQ, KK, AA võibolla isegi QJ. ja kuna 9 tuli, siis veel vähem tõenäoline et tal 9 seal käes on, nii et hetke seisuga oled veel ees 80% juhtudel, nii mina valuebetiks sinna 60 kanti...

                  Mina mängiks nii, iseasi kui palju mu eeldused ka tõele vastavad...

                  Comment

                  Working...