NL50 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mahe
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 89

    #1

    NL50 6max

    Call või fold?

    cakepoker No-Limit Hold'em,$0,25/$0,50 (6 handed)


    SB ($68)
    HERO ($93,40)
    UTG (UTG) ($50)
    MP ($51)
    CO ($66,20)
    Button ($67.90)

    Dealt to HERO 6 5

    Pre-flop:
    fold,fold,fold, SB raises to $1,75 ,HERO calls $1,25


    *** FLOP *** K ,6 ,5 ]

    HERO bets $1,90,SB calls $1,90

    *** TURN *** T

    HERO bets $3,80,SB calls $3,80

    *** RIVER *** [A ]

    HERO bets $7,60, SB all in 60.50 ??? ???
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2
    Re: NL50 6max

    SB alustas $139,90, seega ta ei saa olla all-in 60.50 8)

    fold obv! Või kui on kindel read, siis tuld!

    Comment

    • your_naked_mom
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 212

      #3
      Re: NL50 6max

      fold, kui just tegu ei ole mini nuppe pressiva degenniga. oled siin kogu aeg behind

      Comment

      • k1ly
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 205

        #4
        Re: NL50 6max

        as played , riveril fold jah . Aga miks sa üldse 56o-ga BB deffid ? ez fold või 3bet kui palju stealib

        Comment

        • krayzie
          Grinder
          • Oct 2008
          • 706

          #5
          Re: NL50 6max

          midagi on siin valesti

          Comment

          • mahe
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 89

            #6
            Re: NL50 6max

            pmst..tegu oli agro mängijaga kelle ma olin juba ühe korra tühjaks teinud,kuid sai uuesti kuidagi imemoodi jalad alla.BB deffisin selle pärast,et tahtsin selle mängija vastu mängida,vahet pole mis kaartidega.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: NL50 6max

              Algselt postitas mahe
              vahet pole mis kaartidega.
              esimene suurem viga

              Comment

              • mahe
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 89

                #8
                Re: NL50 6max

                Algselt postitas ESTPatrick
                esimene suurem viga
                Mis mõttes? Kui tean vastane on suhteliselt donk,siis pole eriti kahju dollarit sisse lükata,kui võimalus on 60$ võita

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: NL50 6max

                  Algselt postitas mahe
                  Mis mõttes? Kui tean vastane on suhteliselt donk,siis pole eriti kahju dollarit sisse lükata,kui võimalus on 60$ võita
                  põhjendus. any2 on kaotav iga vastase vastu mängida, kuna siis sa muutud samasuguseks spewy dongiks nagu vastasmängija ja see mäng võib täiesti vabalt üle kanduda ka teistesse laudadesse normaalsete mängijate vastu.

                  range tuleb madaldada kuid ka sellel on miski piir, iseenesest see 56o oli hea käsi, kuid esimese vea käes tegid sa välja leadides, MIKS LEADIDA AGRONOOMILE välja kui saad teha CHECK-RAISIDA ja pot suuremaks ajada

                  Comment

                  • mahe
                    Julm Donk
                    • Apr 2009
                    • 89

                    #10
                    Re: NL50 6max

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    põhjendus. any2 on kaotav iga vastase vastu mängida, kuna siis sa muutud samasuguseks spewy dongiks nagu vastasmängija ja see mäng võib täiesti vabalt üle kanduda ka teistesse laudadesse normaalsete mängijate vastu.

                    range tuleb madaldada kuid ka sellel on miski piir, iseenesest see 56o oli hea käsi, kuid esimese vea käes tegid sa välja leadides, MIKS LEADIDA AGRONOOMILE välja kui saad teha CHECK-RAISIDA ja pot suuremaks ajada
                    aga mis saaks kui ta checkiks järgi,sellise juhul ei läheks pot kuidagi suuremaks ja vb kingiks vastasele set'i,mis oleks viimane asi mida ma tahaks

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: NL50 6max

                      Algselt postitas mahe
                      aga mis saaks kui ta checkiks järgi,sellise juhul ei läheks pot kuidagi suuremaks ja vb kingiks vastasele set'i,mis oleks viimane asi mida ma tahaks
                      Ise ju ütlesid, et tegemist on agresiivse dongiga. Minu kogemuse põhjal nad erilised järgi chekkijad pole ning ma usun, et kui tal mingi paar käes, siis ta tulistab kindlasti.

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #12
                        Re: NL50 6max

                        mina foldin pre ehk ootan paremat võimalust.

                        Comment

                        • blizkaa
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 389

                          #13
                          Re: NL50 6max

                          Hero on BB ja leadib SB-e vastu välja? Või SB c-c?
                          Midagi on siis mäda

                          Comment

                          • mahe
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 89

                            #14
                            Re: NL50 6max

                            aa ups.. donk oli hoopiski button mitte SB.sry

                            Comment

                            Working...