NL25, BB'lt AKs, 3-beted.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • neeme
    Grinder
    • Nov 2008
    • 540

    #1

    NL25, BB'lt AKs, 3-beted.

    Laua esimene käsi, vastaste kohta midagi ei tea.

    Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 127206
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $37.89
    BTN: $25.57
    SB: $25.00
    Hero (BB): $25.00
    UTG: $50.77

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A K
    1 fold, CO raises to $0.85, BTN raises to $2.90, 1 fold, Hero ???

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mis oleks kõige kasulikum mäng PF ja kuidas hindate minu mängu?
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #2
    Re: NL25, BB'lt AKs, 3-beted.

    pf ma calliks ja flopil slowplayks, see 3bet lükkab ta maha igast käest, meid ei ohusta mitte miski nii,et calli ja proovi turnis valuet saada

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: NL25, BB'lt AKs, 3-beted.

      Ma paneks 4bet preflop. Spoilerit ei vaadanud.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #4
        Re: NL25, BB'lt AKs, 3-beted.

        Enne spoileri vaatamist, nii shorthanded mängus on AKs räigelt nuts ning kuna oleme OOP, siis call on halb variant ning AK'ga tuleb floppi hittida ja OOP on väga raske seda poti ilma hittimata võita. Samuti on raske valuet saada, kui flopis ilutseb A või K, seega 4Bet peale ja calliks ka shove, sest mäng on 5 handed.

        Oops, vaatasin valesti algul, et olid ise CO, aga arvan, et panex siiski 4 beti peale, sest endiselt oleme OOP :P Ning tegelikult 4Beti tähtsus kasvab nüüd veelgi, sest CO saab meie calli puhul normid oddsid ning AK väärtus multiway potis on kõvasti nõrgem kui heads up potis.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: NL25, BB'lt AKs, 3-beted.

          Imo ei ole AK-ga callimine ilma readideta halb. (mulle ei meeldi coinflipata) Samas OOP on seda kätt raske kasumlikumalt mängida, seega tegid õigesti.

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #6
            Re: NL25, BB'lt AKs, 3-beted.

            ka ei vaadanud,mis see lõpptulemus seal oli, aga 4bet kindlasti. Saad teada, kus asud ka. Vastased tundusid stackide järgi ok vanad. Ilmselt QQ visatakse sealt maha. Ei kujuta ette, kas vennad seal ka KK-ga 5betivad. AI peale...njah, siis minu puhul oleneb tujust:)70%call ja 30% fold

            Comment

            Working...