NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #1

    NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

    Villian H:122 VP:24 PFR:12 AF:3.3

    Pokerstars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 127174
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $10.00
    Hero (BB): $11.04
    UTG: $6.62
    MP: $12.38
    CO: $6.01
    BTN: $4.05

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with J 2
    UTG calls $0.05, MP calls $0.05, 1 fold, BTN calls $0.05, SB calls $0.03, Hero checks

    Flop: ($0.25) 2 5 J (5 players)
    SB checks, Hero bets $0.20, UTG folds, MP raises to $0.70, BTN folds, SB folds, Hero raises to $2.80, MP raises to $12.33, Hero calls $8.19 all in
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

    Siin tehakse sellist asja nii drawga, ülepaariga kui ka väga harva setiga. Ise calliks.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #3
      Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

      ikka jah, set vastu ei saa küll aga saab valuet igalt poolt mujalt...nii et õige

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

        raisemata potis mina oma kõike nuppe keskele ei lükka, kui nutsi käes ei ole. Eriti flopist.

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #5
          Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

          Vastas oli siis 4 3 , mis tegi mind 2% favoriidiks HEMi järgi, kahjuks jah vastane drawis ära.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

            Alaskal õige point!
            Ise oleks vist weakimalt mängind, calling ja vaatand, mis edasi saab. Samas kahe paariga nii broke´i minna pole ka vist kõige hullem.

            Comment

            • Tarq666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 814

              #7
              Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

              Kas selles olukorras on mingit vahet ka limiitidel? Näiteks NL5 lükkad kergemini all in, kuna vastased mängivad dongimalt kui näiteks NL50, kus mängiks ettevaatlikumalt.

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #8
                Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

                Mina mängin selliseid käsi olenevalt vastastest, kui on limbitud pot ja sees on 5 vastast nagu sinul, siis vaatan kiirelt, kas minu taga on mõni agressive vennike, kes 90% juhtudest paneb panuse poti. Kui jah, siis pigem kasutan varianti ch-raise(ja korralik raise).Miks? Kui panustad esimesena ja saad tagant 2 calli peale, siis peaaegu iga turn kaardi puhul raske uuesti kahe venna vastu neid potist välja suruda.

                Samas arvan, et selliste kaartidega oleks see asi nii v naa lõppenud AI - tavaline coniflip.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

                  Algselt postitas Tarq666
                  Kas selles olukorras on mingit vahet ka limiitidel? Näiteks NL5 lükkad kergemini all in, kuna vastased mängivad dongimalt kui näiteks NL50, kus mängiks ettevaatlikumalt.
                  Antud käe järgi raske otsustada, aga vastase seisukohalt mängis ta oma kätt küll kästi. Open ended +flushdraw, kui siin ei lükka, siis kus veel.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #10
                    Re: NL5 flopil reraisimine bigstackid all-in kas õige käik?

                    vastasel suht nuts aga ikkagi mitte väga sest mõeldes tema seisukohast callib aiunlt suurem flushdraw+2 overpair või vähemalt set niiet jah julge otsus.

                    Comment

                    Working...