Pio grupp

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vincit
    Räme Fish
    • Oct 2016
    • 3

    #1

    Pio grupp

    Tere,

    Otsin teisi pokkerimängijaid kes kasutavad Pio Solverit enda mängu arendamiseks.
    Olen ise NL50 mängija kes shotib varsti NL100. Võtan enda arengut tõsiselt ja teen igapäevaselt tööd mängu arengu nimel. Kui keegi veel siin on Pio aktiivne kasutaja siis võiksid skype jätta PM'i või siia. Kui rohkem huvitatuid, teeks väikese aga aktiivse grupi.

    Kui mõni aktiivne NL200+ mängija heade tulemustega huvitatud, aga pole Pio litsentsi, siis võin enda teist litsentsi jagada.

    Parimat
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: Pio grupp

    Ise kasutan SimplePostFlopi ja mulle tundus see kasutajasõbralikum kui Pio. Up to 25bb teinud ainult though.

    Comment

    • jaagup17
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1090

      #3
      Re: Pio grupp

      ranka bani see clown ära juba.

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #4
        Re: Pio grupp

        Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
        ranka bani see clown ära juba.
        Ennast pole pointi bannida ju.

        Ma arvan, et 200+ peaks PIO kohustuslik olema.
        Last edited by gamblingFTW; 03.10.16, 23:03.

        Comment

        • Vincit
          Räme Fish
          • Oct 2016
          • 3

          #5
          Re: Pio grupp

          Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
          Ennast pole pointi bannida ju.

          Ma arvan, et 200+ peaks PIO kohustuslik olema.
          Kas just kohustuslik, saab vabalt ka ilma tõenäoliselt. Kõikide solveritega on see probleem (või hea külg, oleneb mis nurga alt vaadata), et lahendused on inimajule way liialt keerulised. Mängijad kipuvad üle õppima ja rikuvad enda mängu täiesti ära, ei osata nendest lahendustest välja võtta infot mida enda mängu lisada. Sellepärast ongi hea teha väikeses grupis neid lahendusi. Mitu pead on mitu pead, üksinda on see väga ohtil rabbid hole.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #6
            Re: Pio grupp

            mul endal olnud sama probleem piosolveriga (kusjuures ise kasutanud aint tasuta versiooni st turn+river ning samas vaadand ka rios pio videoid), et hakkan seda lahenduste loogikat kasutama liiga tihti ja kuna väga palju on vaja teha eeldusi, siis reaalajas laiade rangedega spottides ei suuda ma eales täpseid eeldusi teha ja seetõttu võivad suured vead sisse tekkida. Ütleme, et riveris shovetakse mingis spotis näkku ja ma tunnen (kogemuste ja statside põhjal) ära, et playerpool konstrueerib oma eelnevate tänavate rangesid nii, et nad suures ulatuses kas overblufivad ja underblufivad. Kui aga hakata sama spotti pio loogikaga peas lahendama, siis ei suuda ma selle 30 seki vms jooksul sellisele järeldusele jõuda, mis max ev annaks (kui just enam vähem analoogne spot pole pähe õpitud).

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: Pio grupp

              Algselt postitas Vincit Vaata postitust
              Tere,

              Otsin teisi pokkerimängijaid kes kasutavad Pio Solverit enda mängu arendamiseks.
              Olen ise NL50 mängija kes shotib varsti NL100. Võtan enda arengut tõsiselt ja teen igapäevaselt tööd mängu arengu nimel. Kui keegi veel siin on Pio aktiivne kasutaja siis võiksid skype jätta PM'i või siia. Kui rohkem huvitatuid, teeks väikese aga aktiivse grupi.

              Kui mõni aktiivne NL200+ mängija heade tulemustega huvitatud, aga pole Pio litsentsi, siis võin enda teist litsentsi jagada.

              Parimat
              Oluline on õppida ka populatsiooni tudma.

              Comment

              • Vincit
                Räme Fish
                • Oct 2016
                • 3

                #8
                Re: Pio grupp

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                Oluline on õppida ka populatsiooni tudma.
                Käivad käsikäes, lihtsalt tuimalt Pio taguda on sama tulemuslik kui käega lihtsalt taguda. Mõnus küll aga tulemust pole.
                Pigem rikud oma mängu. Population + nodelocking on imo asjad mis annavad tulemust

                Edit: kuidagi ignore listi ka siin saab kasutajaid panna? (dont feed the troll aga korraks siiski)
                Last edited by Vincit; 04.10.16, 20:19.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #9
                  Re: Pio grupp

                  Vajuta nime peale ja siis ignore list

                  Comment

                  Working...