nl10 KK ja imelik action ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #1

    nl10 KK ja imelik action ?

    flopil jooksis toorelt kinni ,99% MP on AA või...
    ise tagant järgi mõeldes tundub, et foldida või shippida väga vahet ei tohiks olla, kuna sellist actionit harva ja tulem sihukestes kohtades ei tohiks pikas perspektiivis olulist mõju avaldada
    Tegelikult paningi sellepärast, et pole ammu sihukest PF actionit näinud ja käsi kummitab peas mitu nädalat.

    Hand converted by PokerTracker 4

    BB: €23.93 (VPIP: 24.48, PFR: 5.99, 3Bet Preflop: 5.23, Hands: 345)
    UTG: €17.03 (VPIP: 22.90, PFR: 18.22, 3Bet Preflop: 11.25, Hands: 217)
    MP: €10.00 (VPIP: 28.14, PFR: 20.53, 3Bet Preflop: 3.26, Hands: 270)
    CO: €8.28 (VPIP: 20.00, PFR: 14.74, 3Bet Preflop: 7.87, Hands: 193)
    BTN: €13.35 (VPIP: 18.13, PFR: 13.00, 3Bet Preflop: 6.48, Hands: 978)
    Hero (SB): €13.70

    Hero posts SB €0.05, BB posts BB €0.10

    Pre Flop: (pot: €0.15) Hero has K K

    fold, MP raises to €0.20, CO raises to €0.70, BTN calls €0.70, Hero raises to €2.00, fold, MP calls €1.80, CO calls €1.30, BTN calls €1.30

    Flop: (€8.10, 4 players) 4 8 6
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #2
    Re: nl10 KK ja imelik action ?

    ma küsin mis sul viga on?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: nl10 KK ja imelik action ?

      Võin eksida aga Ranka justkui kunagi tegi nozule või vandalarile sellise valemi.

      Ära kunagi foldi ülepaari 3bet potis halbade mängijate vastu flopil.

      Kui sa ei c-beti lootuses, et keegi betib siis ck/ship on siin ideaalne.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #4
        Re: nl10 KK ja imelik action ?

        ära mõtle üle

        Comment

        • lennuk
          FPP Pro
          • Dec 2009
          • 298

          #5
          Re: nl10 KK ja imelik action ?

          nagu ma aru saan siis teie arust mängiks MP samamoodi nii 99 kui AK ?
          ei tundunud koht kus 110bb lihtsalt ässadesse panna

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #6
            Re: nl10 KK ja imelik action ?

            miks sa siis üldse 4betid kui setti mitte saades ch/foldid?

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: nl10 KK ja imelik action ?

              oop pre 3.2-3.5

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #8
                Re: nl10 KK ja imelik action ?

                Preflop paneks paar bb rohkem, et AKd reppida.

                Flopil x/shove, kui mitte betida julgesid.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #9
                  Re: nl10 KK ja imelik action ?

                  Preflop paneks paar bb rohkem, et AKd reppida.
                  Whaaaaaaaat.

                  Comment

                  • ROTT RUUDI
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 520

                    #10
                    Re: nl10 KK ja imelik action ?

                    pre rohkem ja flopil sisse juba kui saab

                    Comment

                    Working...