HU vs loosem keskpärane passivitar

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    HU vs loosem keskpärane passivitar

    Laud lagunes ära ja jäime kahekesi härraga. Statsid olid 42/34 selleks ajaks kujunenud tal.

    Üks history käsi oli eelnevalt temaga, kui laud veel full:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Kahjuks suht trashi on kätte antud viimased käed ja foldisin usinasti, nüüd siis selline käsi jagati, mida teha? Ok on 3bet?

    Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.16 BB (2 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

    SB ($21.30)
    Hero (BB) ($16)

    Preflop: Hero is BB with A, 8
    SB raises $0.40, Hero raises $1.28
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: HU vs loosem keskpärane passivitar

    Miks ta callingstation on selle JJ käe põhjal?

    Converdi palun käed korralikult.

    Mida see 3bet saavutama peab? Minu jaoks superstandard call

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #3
      Re: HU vs loosem keskpärane passivitar

      3bet on Ok

      Comment

      • rynno
        Grinder
        • Feb 2009
        • 511

        #4
        Re: HU vs loosem keskpärane passivitar

        3bet mõttetu ilma parema infota,kui sul on . 3bet pot sellise käega loob liiga palju keskpäraseid olukrodi postflop ning me oleme OOP bloated potis .
        call on parim liin

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #5
          Re: HU vs loosem keskpärane passivitar

          Miks ta callingstation on selle JJ käe põhjal?

          Call 3bet, call flop underiga, ise välja ei beti...HUD oli ka märgistanud ta väikse telefoniikooniga. nagu oleks või mismoodi callingstation mängib siis seda kätt

          Converdi palun käed korralikult. - kasutan Flopturnriveri convertorit, no good?

          Mida see 3bet saavutama peab? Minu jaoks superstandard call - 3bet annab mulle initsiatiivi, vastane võib foldida ja pot on minu, küsiks siis, etmida call saavutab?

          Comment

          • dabljuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 494

            #6
            Re: HU vs loosem keskpärane passivitar

            Algselt postitas rynno Vaata postitust
            3bet mõttetu ilma parema infota,kui sul on . 3bet pot sellise käega loob liiga palju keskpäraseid olukrodi postflop ning me oleme OOP bloated potis .
            call on parim liin
            MA ise arvan ka, et kas A8o on see parim käsi millega 3bettima hakata, kui aus olla. A kui foldida foldida foldida ja siis A-d näha HU-s...

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #7
              Re: HU vs loosem keskpärane passivitar

              Algselt postitas rynno Vaata postitust
              3bet mõttetu ilma parema infota,kui sul on . 3bet pot sellise käega loob liiga palju keskpäraseid olukrodi postflop ning me oleme OOP bloated potis .
              call on parim liin
              +1

              Aga besides that, ma villaini asemel seal JJ käes mängiks enam-vähem samamoodi, vb suurim info mis sealt saab, on et ei thinvaluebeti rivereid.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #8
                Re: HU vs loosem keskpärane passivitar

                Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                [3bet annab mulle initsiatiivi, vastane võib foldida ja pot on minu, küsiks siis, etmida call saavutab?
                seda võib 100% käte kohta öelda. solid argument.

                Comment

                Working...