AK vs iso ja 3bet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Miisu
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 86

    #1

    AK vs iso ja 3bet

    Isoja on 32/20, 3bettori kohta reade pole
    Mis teha? :S :S :S

    weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2
    Re: AK vs iso ja 3bet

    Mina vahest callin , vahest 4betin ja vahest foldin :)

    Comment

    • Miisu
      Julm Donk
      • Mar 2010
      • 86

      #3
      Re: AK vs iso ja 3bet

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Mina vahest callin , vahest 4betin ja vahest foldin :)
      Foldida küll ei tahaks, oleks KK siis oleks easy fold aga meil on A blokker ju praegu ...
      pigem ongi küsimus kas trapiks või paneks kohe nupud sisse...

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4
        Re: AK vs iso ja 3bet

        Algselt postitas Miisu Vaata postitust
        Foldida küll ei tahaks, oleks KK siis oleks easy fold aga meil on A blokker ju praegu ...
        pigem ongi küsimus kas trapiks või paneks kohe nupud sisse...
        Miks sa siis foldisid? lol ...Ja AKd eelistada KKle on küll loll mõtlemine

        Comment

        • Miisu
          Julm Donk
          • Mar 2010
          • 86

          #5
          Re: AK vs iso ja 3bet

          Ei no aga mõtle natuke. kui meil on KK ja tal on seal näiteks AK, siis paneme sisse ja floppi tuleb A ja olemegi kaotanud.
          Aga kui vastupidi on siis saame meie A ja võidame.

          Pokkeris peab mõtlema ka natuke, ei saa niisama lahmida. foldisin sest Müür ka foldis QQ telekas, ma mõtlesin et see on pro.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #6
            Re: AK vs iso ja 3bet

            Algselt postitas Miisu Vaata postitust
            Ei no aga mõtle natuke. kui meil on KK ja tal on seal näiteks AK, siis paneme sisse ja floppi tuleb A ja olemegi kaotanud.
            Aga kui vastupidi on siis saame meie A ja võidame.

            Pokkeris peab mõtlema ka natuke, ei saa niisama lahmida. foldisin sest Müür ka foldis QQ telekas, ma mõtlesin et see on pro.
            O_O games sound dead

            Comment

            • Miisu
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 86

              #7
              Re: AK vs iso ja 3bet

              Mis see tähendab? kas meie käsi oli surnud juba ve?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #8
                Re: AK vs iso ja 3bet

                op võta end kokku - ban ahead stratis trollimise eest.

                Comment

                • Miisu
                  Julm Donk
                  • Mar 2010
                  • 86

                  #9
                  Re: AK vs iso ja 3bet

                  Ok, vabandust, et ma ei mõista pokkerit ja abi küsida ei saa...

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: AK vs iso ja 3bet

                    Panin korraliku kajaka maha Miisu poste lugedes. Thx OP made my day.

                    Comment

                    • Miisu
                      Julm Donk
                      • Mar 2010
                      • 86

                      #11
                      Re: AK vs iso ja 3bet

                      Vähemalt keegi sai Entertainment valuet. Sry veelkord stratis trollimise eest. Lihtsalt oli siuke tuju täna miskipärast. Mõtlesin et kaen mis vastuseid saab siit.

                      Ehk siis võib vabalt selle asja siit ära kustutada või muuvida vms.

                      Õhtul avan päeviku kus huumoriga tegeleda.

                      Comment

                      • N1x0n
                        Jube Noob
                        • Jun 2011
                        • 155

                        #12
                        Re: AK vs iso ja 3bet

                        eks miisu õpib bekkerilt :D

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #13
                          Re: AK vs iso ja 3bet

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Panin korraliku kajaka maha Miisu poste lugedes. Thx OP made my day.
                          Kust sa kajaka said?


                          Ma ka seda threadi muidu üldse ei mõista , see mingi next level värk

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: AK vs iso ja 3bet

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Panin korraliku kajaka maha Miisu poste lugedes. Thx OP made my day.
                            Huumorisooned/tajuvus on inimestel erinevad. Mind pani rohkem nagu nutma

                            Comment

                            • Miisu
                              Julm Donk
                              • Mar 2010
                              • 86

                              #15
                              Re: AK vs iso ja 3bet

                              Huumorisoon muidugi erinev, aga vabandan Timz et nutma võtsin kohe, ei olnud sellist soovi :)
                              Lepime ära?

                              Comment

                              Working...