NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

    Kuna zoom siis riide pole. Riveris võttis päris hämmingusse kui shove sain.

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2441649
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $13.64 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1,8, Hands: 155
    SB: $12.25 - VPIP: 50, PFR: 33, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 6
    Hero (BB): $26.28 - VPIP: 27, PFR: 22, 3B: 8, AF: 2,5, Hands: 162147
    UTG: $11.54 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 4, AF: 0,9, Hands: 145
    MP: $6.69 - VPIP: 18, PFR: 12, 3B: 0, AF: 1,4, Hands: 125
    CO: $17.28 - VPIP: 60, PFR: 40, 3B: 0, AF: 5,0, Hands: 5

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 5 A
    2 folds, CO raises to $0.30, 2 folds, Hero raises to $1.10, CO calls $0.80

    Flop: ($2.25) A T 4 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Turn: ($2.25) 5 (2 players)
    Hero bets $1.80, CO calls $1.80

    River: ($5.85) 7 (2 players)
    Hero bets $5.00, CO raises to $14.38,
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

    qq auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

    Comment

    • qjet
      Grinder
      • Apr 2009
      • 806

      #3
      Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

      ma liiga fish, et foldida, aga näitab sulle mingit 68s seal.
      Miks sa floppi ei c/b. tema range vastu mängid sa seda kätt for value

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

        Algselt postitas qjet Vaata postitust
        Miks sa floppi ei c/b. tema range vastu mängid sa seda kätt for value
        Neil on mingi automatne vajadus stabida kui ma siin checkin lisaks võib mul olla siin palju ck/c käsi nagu JJ,QQ,KK

        Comment

        • The_Meer
          Grinder
          • Apr 2010
          • 765

          #5
          Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

          ma arvan, et suurim viga on pre 3b, call on kindlalt parem... as played flop võib olla nii ja naa, aga river tundub crying fold

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

            Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
            ma arvan, et suurim viga on pre 3b, call on kindlalt parem... as played flop võib olla nii ja naa, aga river tundub crying fold
            Miks viga? Mitmed videod mis vaadanud ja kindlasti väga head mängijad 3betivad blindil väikseid suited ässasid. Endale ka meeldib see. Eriti kui üldjuhul ei teki olukroda, et CO- siin hakkab meid 4bettima TT-JJ-AQ kätega.

            3bet tekitab võimaluse pot kohe maha võtta. Ja arvestades kui laiad on CO/BTN openranged siis enamus ajast see käsi lõppebgi preflop.

            Või muudab su otsust praegu preflop see, et oleme deep?

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #7
              Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

              See tglt ei mõjutanud mu otsust, et oleme deep.. Oletame et sul on samas situatsioonis 56s, kas sa siis callid pre? Mu arvamus on see, et late pos, warides on tähtis high card value. Kui sa calli saad, siis oled sa ilges jamas, kui sa ei tunne vastase ranget. Sa ei saa talt for value kunagi stäkki, aga võid avastada ennast barreldamas tyhjaks ja kaotamas stäki. Mina 3b peale valurange ning broadwayde lisaks aegajalt ala 56s käsi. Sa võid floppata ridu, 2paare, millelt õnnestus kobistada aegajalt st2kk ala 88-TT vms, cbetiga maha võtta jne, aga A5s IMO mängib halvasti 3b potis

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

                Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                See tglt ei mõjutanud mu otsust, et oleme deep.. Oletame et sul on samas situatsioonis 56s, kas sa siis callid pre? Mu arvamus on see, et late pos, warides on tähtis high card value. Kui sa calli saad, siis oled sa ilges jamas, kui sa ei tunne vastase ranget. Sa ei saa talt for value kunagi stäkki, aga võid avastada ennast barreldamas tyhjaks ja kaotamas stäki. Mina 3b peale valurange ning broadwayde lisaks aegajalt ala 56s käsi. Sa võid floppata ridu, 2paare, millelt õnnestus kobistada aegajalt st2kk ala 88-TT vms, cbetiga maha võtta jne, aga A5s IMO mängib halvasti 3b potis

                ty,

                Eks ta natuke maitse asi on. Ise tunnen ennast just kindlamalt suited AX iga sest flatitakse 3bette 89s tüüpi kätega ja nende vastu on mul juba high card value. Rääkimata olukordadest kus nõrgemad regualrid ei oska midagi teha ja kui nende käsi faced up maksavad 2 tänavat JJ-KK Axx laual.

                Lisana veel teada tundub blokker efekt mis vähendab valuecombosid vastase ranges ja suurendab meie FE.

                Comment

                • Swish
                  Räme Fish
                  • Oct 2013
                  • 18

                  #9
                  Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

                  As played I think you have an easy fold river, you did not induce anything with your sizings and you're readless on villain, maybe you're running vs 32o/63s etc. so not only 86s. I would size smaller turn/river. As for the 3bet PF, meh, it's not mandatory I think, you mentioned seeing top players doing it, may we have names? I think calling/3betting are both +EV, and everyone has its own way to look at it, as long as we're never folding it can't be horrible imho :)

                  Comment

                  • kala6li
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 635

                    #10
                    Re: NL10 6max zoom deep. 2 paari 3bet potis.

                    Tundmatu vastase vastu on flat pre kindlalt parem imo.

                    Comment

                    Working...