Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

    Vastane regular, spets reade pole järelikult millegi erilsiega silma pole jäänud. Kuidas mängida?
    Pre 4bet stack off?

    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2431918
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $12.88 - VPIP: 53, PFR: 47, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 17
    Hero (MP): $36.58 - VPIP: 27, PFR: 22, 3B: 8, AF: 2,5, Hands: 157476
    CO: $25.00 - VPIP: 43, PFR: 30, 3B: 8, AF: 1,7, Hands: 37
    BTN: $31.75 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 9, AF: 1,9, Hands: 315
    SB: $24.26 - VPIP: 23, PFR: 12, 3B: 2, AF: 1,5, Hands: 124
    BB: $32.79 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2,5, Hands: 1717

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with Q Q
    1 fold, Hero raises to $0.75, 1 fold, BTN raises to $2.50, 2 folds, Hero calls $1.75

    Flop: ($5.35) 9 J 5 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $3.50, Hero calls $3.50

    Turn: ($12.35) 6 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $6.75, [color=red]Hero ?
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

    315 käe peale ikka saab päris palju asju juba teada. 3bet korralik, aga saad vähemalt vaadata, millest see nr (kui restealidest, siis võib eeldada, et MP tõsteid 3b tightimalt võibolla jne). samuti kuidas seni cbetinud ja barreldanud jne jne

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

      Ty

      Tunnistan, et mängisin nagu fish ja ei analüüsinud postflop mitte ühtegi statti vaid vahtisin ainult enda kätt.

      3bet pot c-bet 4/4 --- 65 kätt.

      Samas käe hetkel oli mul 65 kätt tema kohta kui see on reaalne? vähemalt hemist vaadates näitab nii.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

        Meh, wp vast.

        Comment

        • Ambur99
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2014
          • 323

          #5
          Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

          Lisaks villase 3bet rangei siia, mida mulle Pokercrunch annab 9,2% korral ((88+; uptoAA);TKs upto KQs; JQs; JAo up to AKo; ATs uptto Aks) ehk on abiks! Äkki btnilt 3betib laiemalt ei oska öelda TQs ntx. ehk oli abiks

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Meh, wp vast.
            Misasi wp mis turnis saab :D?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Misasi wp mis turnis saab :D?
              Vaata oma posti, sa kirjutasid: [color=red]Hero ?

              Punane värv tähendab raise, ehk läksid all-in, mis on wp ma arvan.

              Kui oleks color=grey siis see tähendaks, et foldisid.

              Kui lihtsalt Hero ? siis callisid.

              Paljud teevad selle vea, et võtavad tagant color tagi ära aga ette jääb see [color=X] mis reedab käe käigu.

              :-)

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

                Julm vend oled:D
                Igaltpoolt readid selliseid asju mida tava inimene ei näegi :)

                AA oli seekord kahjuks :(

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #9
                  Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Vaata oma posti, sa kirjutasid: [color=red]Hero ?

                  Punane värv tähendab raise, ehk läksid all-in, mis on wp ma arvan.

                  Kui oleks color=grey siis see tähendaks, et foldisid.

                  Kui lihtsalt Hero ? siis callisid.

                  Paljud teevad selle vea, et võtavad tagant color tagi ära aga ette jääb see [color=X] mis reedab käe käigu.

                  :-)
                  Be my daddy?

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #10
                    Re: Nl25 natuke deep 3bet pot QQ-ga

                    lol, ma ka alguses vaatasin et wtf.

                    Comment

                    Working...