NL2 AA vs tundmatu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rentz
    FPP Pro
    • May 2013
    • 203

    #1

    NL2 AA vs tundmatu

    PokerStars - $0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $5.09
    BB: $2.51
    Hero (UTG): $2.31
    MP: $1.82
    CO: $1.52
    BTN: $4.90

    Turnis hakkasin üle mõtlema ja panin ta suvalise 2 paari peale aga riveris ei suutnud enam kuidagi foldida.
    Kas oleks pidanud turnis AI lükkama või call on siin ka sobiv vaevalt et foldimine oleks siin õige?
    SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

    Pre Flop: ($0.03) Hero has A A

    Hero raises to $0.08, fold, CO calls $0.08, fold, fold, fold

    Flop: ($0.19, 2 players) 8 T 4
    Hero bets $0.12, CO calls $0.12

    Turn: ($0.43, 2 players) K
    Hero bets $0.30, CO raises to $0.60, Hero calls $0.30

    River: ($1.63, 2 players) 3
    Hero checks, CO bets $0.72 and is all-in, Hero calls $0.72
  • Steven Murd
    Julm Donk
    • Sep 2012
    • 53

    #2
    Re: NL2 AA vs tundmatu

    4bb open UTG'lt on std või sellepärast, et AA? Ma paneks flopil rohkem, sest lauas on nii rea- kui ka mastitõmbevõimalus, 3/4p+. Turnis ma olenevalt vastasest kas foldiks või shoveks, turni call ja riveri check-call ei meeldi.

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #3
      Re: NL2 AA vs tundmatu

      Ma arvan et PRE 4x avang on hea, ehk ei oleks isegi 5x liiast.
      Minule liin meeldib ja tundmatu vastu ei leiaks kindlalt riveril foldi.

      Comment

      • Rentz
        FPP Pro
        • May 2013
        • 203

        #4
        Re: NL2 AA vs tundmatu

        Kasutan jah nii madalal 4 beti pres. Mõned käed olime lasknud temaga ja jättis kahtlase mulje oleks rex siis oleks fold aga see vend lihtsalt tegelt bluffis riveril tal oli QJ

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: NL2 AA vs tundmatu

          Algselt postitas Rentz Vaata postitust
          Kasutan jah nii madalal 4 beti pres. Mõned käed olime lasknud temaga ja jättis kahtlase mulje oleks rex siis oleks fold aga see vend lihtsalt tegelt bluffis riveril tal oli QJ

          Comment

          • Ambur99
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2014
            • 323

            #6
            Re: NL2 AA vs tundmatu

            Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
            Ma arvan et PRE 4x avang on hea, ehk ei oleks isegi 5x liiast.
            +1
            Last edited by Ambur99; 11.02.14, 14:37.

            Comment

            • Tonislau
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2013
              • 351

              #7
              Re: NL2 AA vs tundmatu

              Ise kasutasin ka nl4 igalt positsioonilt avamiseks 4bb, nii microdes on see imo vägagi sobilik
              ma paneks kah post rohkem ja turnis nupud sisse :)

              Comment

              Working...