Skype 6max nl10+

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #1

    Skype 6max nl10+

    Kas eksisteerib ka skype 6max nl10+? kui ei võiks teha, nägin eelnevaid postitusi lugedes, et nl25+ on olemas aga sinna ei hakka pressima ... kui kellegil huvi andke märku, skype on rihosuija
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #2
    Re: Skype 6max nl10+

    Kui tegemiseks läheb siis võin oma skype ka hostile pm'ida.

    Comment

    • korrastaja
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2013
      • 321

      #3
      Re: Skype 6max nl10+

      Ootan paar päeva veel, äkki tekib suurem huvi.

      Comment

      • Stewie
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 198

        #4
        Re: Skype 6max nl10+

        ma oleks ka huvitatud

        Comment

        • ROTT RUUDI
          Grinder
          • Jun 2010
          • 520

          #5
          Re: Skype 6max nl10+

          Kas on mingit grupp olemas, sooviks liituda, kui ei siis võiks teha?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Skype 6max nl10+

            Kuna teema up siis otsin ühte inimest kes biidiks vähemalt Nl25 ja kellega käsi arutada sweat sesse teha.

            Comment

            • kal3w
              Räme Fish
              • Mar 2014
              • 4

              #7
              Re: Skype 6max nl10+

              Tere, ma oleks ka huvitatud NL10 zoomist. Suht algaja, vajaks nõuandeid :) Ja kas keegi teist, kes on üle 60k käe NL10 zoomi mänginud suudab plussi ka mängida? :D Ma loodan, et ei solva nüüd sellega kedagi. Aga mul käib see mäng ikka nii üles ja alla.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: Skype 6max nl10+

                Algselt postitas kal3w Vaata postitust
                Tere, ma oleks ka huvitatud NL10 zoomist. Suht algaja, vajaks nõuandeid :) Ja kas keegi teist, kes on üle 60k käe NL10 zoomi mänginud suudab plussi ka mängida? :D Ma loodan, et ei solva nüüd sellega kedagi. Aga mul käib see mäng ikka nii üles ja alla.
                Jääksin plussi 60K käe peale for sure. Esimesteks sammudeks zoomi kindlasti ei soovita.

                Comment

                • kal3w
                  Räme Fish
                  • Mar 2014
                  • 4

                  #9
                  Re: Skype 6max nl10+

                  Ma olen mingi 2 kuud toksinud zoomi, kuskil 60k kätt, aga ma ei suuda aru saada, mis vaja oleks et seal läbi lüüa. Mulle meeldib zoomi iseloom natuke rohkem kui tavaline laud.

                  Oleksin väga huvitatud arutama mängu inimestega kes zoomi mängivad
                  Last edited by kal3w; 14.03.14, 13:08.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: Skype 6max nl10+

                    Tuleb tight agressive olla ja mitte herocallida

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: Skype 6max nl10+

                      kirjuta kristjanrawkile pm. Las lisab sind 6max gruppi. seal peaks olema üks tore poiss nimega C......st ehk don....nt. Tema aitab.

                      Comment

                      • kal3w
                        Räme Fish
                        • Mar 2014
                        • 4

                        #12
                        Re: Skype 6max nl10+

                        Oleneb päevast aga üldjuhul ma teengi TAG või ABC mängu

                        Comment

                        • kal3w
                          Räme Fish
                          • Mar 2014
                          • 4

                          #13
                          Re: Skype 6max nl10+

                          Tänud

                          Comment

                          Working...