nl5 vs reg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cpkr
    Jube Noob
    • Nov 2012
    • 195

    #1

    nl5 vs reg

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.05(BB) Poker Stars
    SB ($5.32)
    BB ($5.32)
    UTG ($5.39)
    Hero ($6.04)
    BTN ($1.93)

    Dealt to Hero A A

    fold, Hero raises to $0.15, fold, fold, BB calls $0.10

    FLOP ($0.32) K T 9

    BB checks, Hero bets $0.22, BB calls $0.22

    TURN ($0.76) K T 9 5

    BB bets $0.60, Hero calls $0.60

    RIVER ($1.96) K T 9 5 5

    BB bets $1.65, Hero ?

    e. vastane siis 17/13 ja nt turn ja river agg 3.0 /3.5 as played hero does wat ? ja kuidas oleks parim seda kätt mängida?
    Last edited by cpkr; 30.10.13, 21:01.
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: nl5 vs reg

    Call river. Nl5 pole rege ka..

    Tegelt voiks vist raiseda ka riverit ideaalses durrrmaailmas. As played wp.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: nl5 vs reg

      Wp turn siis

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4
        Re: nl5 vs reg

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Nl5 pole rege ka..
        Kui ma kunagi aasta-kaks tagasi seal viimati grindisin oli neid palju kes 10h päevas lasid :O

        Comment

        • cpkr
          Jube Noob
          • Nov 2012
          • 195

          #5
          Re: nl5 vs reg

          nooh ses mõttes et reg statsid

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #6
            Re: nl5 vs reg

            Riveri 5 on sulle imo väga hea kaart, call kindlasti :)
            Vaatasin kätt uuesti, võiks vist 10 eri moodi seda kätt mängida igakord kui vaatan, mõtlen et nii nit vend on, ehk QJ-ga slowplays, aga ma nl5 ei suudaks seal foldida riveris
            Da fuck vaatasin uuesti, donkbetiks justkui seda mastikaarti mis lauda tuli, või siis ei taha just et rohkem ükski draw compleediks :)
            Last edited by Tonislau; 08.11.13, 06:50.

            Comment

            Working...