Tere. Mängin nl200 zoomi ,button avab 4 taala peale, kas ma 3 betin 14 või 16 taala peale?
preflop 3 bet suurus oop
Collapse
X
-
Re: preflop 3 bet suurus oop
FYP!!!!!!!Algselt postitas Villmann Vaata postitustTere. Mängin nl2 zoomi ,button avab 0,04 taala peale, kas ma 3 betin 0,14 või 0,16 taala peale?
Comment
-
-
Re: preflop 3 bet suurus oop
Epic trolling aga mul oli täpselt sama mõte kuid ei hakanud kirjutama.Algselt postitas q_q Vaata postitustmove down
Comment
-
Re: preflop 3 bet suurus oop
Miks trollite? Küsimus on ju täiesti legit. Ma saaksin aru, et OP küsib, kas 3bettida 20-22 peale? Endalgi vahest tekkinud küsimus, et kumb suurus oleks parem.
OP-le vastuseks: päris ühest vastust ei ole. Sest sõltub ka stäkkidest ning natuke ka vastasest. $14-$16 on solid valik.
Comment

Comment