NL25 kuidas mängiksite antud kätt?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rollkopter
    Grinder
    • Oct 2011
    • 501

    #1

    NL25 kuidas mängiksite antud kätt?

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2243540
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $10.00
    CO: $6.40
    Hero (BTN): $65.93
    SB: $25.00
    BB: $25.95
    UTG: $28.08

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 9 9
    2 folds, CO calls $0.25, Hero raises to $1, 1 fold, BB calls $0.75, CO calls $0.75

    Flop: ($3.10) 2 8 3 (3 players)
    BB checks, CO bets $2, Hero calls $2, BB raises to $5.75, CO folds, Hero calls $3.75

    Turn: ($16.60) T (2 players)
    BB bets $6.25, Hero raises to $59.18 all in, BB calls $12.95 all in

    River: ($55.00) J (2 players - 2 are all in)


    vastasega 200 kätt 29/21 blindilt on pre raise callinud eelnevalt kätega nagu 77, 55, K7s, K4s ja AJo
    mida teeme flopil ja miks?
    tunnen et tegin ise kõige ebaõigema otsuse, ehk call, shove flop or fold oleks olnud parem imo aga põhjendada väga ei suuda

    shovema ajendas mind turni bet sizing, set paneb seal 3/4 minu loogika kohaselt
    Last edited by rollkopter; 22.06.13, 16:23.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL25 kuidas mängiksite antud kätt?

    .
    Last edited by timz0333; 22.06.13, 16:30.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL25 kuidas mängiksite antud kätt?

      Ma tõstaks CO Ai ja siis vaataks edasi

      Comment

      • rollkopter
        Grinder
        • Oct 2011
        • 501

        #4
        Re: NL25 kuidas mängiksite antud kätt?

        cutoff on pohhui ju, any turn ma callin ta shove ära
        ei tahtnud üle tõsta seal kuna player behind

        or not?

        Comment

        • Makuz
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 214

          #5
          Re: NL25 kuidas mängiksite antud kätt?

          Flopis tõstaks kindlalt 6$ peale ja siis vaataks edasi. Kui seejärel BB calliks, siis oleks hea teada BB kohta WTSD ja W$SD statse ning nende põhjal teeks ilmselt turni otsuse. Flopi calliks ainult siis, kui oleks BB kohta mõni postflop note selle kohta, et umbes mis rangega ta flopi callib/raiseb.

          Comment

          • kaabakas
            Räme Fish
            • May 2012
            • 6

            #6
            Re: NL25 kuidas mängiksite antud kätt?

            Flopis oleks raisenud CO AI, aga as played siis turnis foldiks, sest mida hero reaalselt biidib? Spade fd'd aint

            Comment

            Working...