NL5, KK turni otsus semideep stackidega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dafuq
    Julm Donk
    • Nov 2012
    • 28

    #1

    NL5, KK turni otsus semideep stackidega

    Board oli juba flopist natukene scary ja turnis maha sadanud A tõmbas täiesti juhtmesse ära.
    Käsi ise selline:

    Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2240981
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $4.04 - VPIP: 23, PFR: 5, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 22
    BTN: $5.20 - VPIP: 27, PFR: 21, 3B: 16, AF: 1.1, Hands: 113
    Hero (SB): $7.12 - VPIP: 17, PFR: 12, 3B: 5, AF: 2.6, Hands: 505234
    BB: $5.00 - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 48
    UTG: $7.86 - VPIP: 33, PFR: 29, 3B: 13, AF: 1.4, Hands: 133
    MP: $5.07 - VPIP: 28, PFR: 17, 3B: 6, AF: 1.3, Hands: 249


    Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with K K
    UTG raises to $0.15, MP raises to $0.30, 2 folds, Hero raises to $0.90, 1 fold, UTG calls $0.75, 1 fold

    Flop: ($2.15) 8 J 9 (2 players)
    Hero bets $1.63, UTG calls $1.63

    Turn: ($5.41) A (2 players)
    Hero ???

    Mida hero sellise turni peal tegema peaks?
    Kas meil on siin pf ja flopi actionit arvesse võttes mõtet kunagi turni bettida? Kui jah, siis kui suurelt? Kui ei, siis kuidas käitume, kui villu betib.
    Ja mida teeme riveril, kui turnis jätkame?
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #2
    Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

    Vastane suht loose vist, 33/29, lase tal bettida, bluffida turn. Vastane tõmbab rida või tal üks paar heal juhul. Siin võiks check callida veel kui ta palju ei pane. Riveril sama, kuid suurele panusele foldida. Kui vastane checkib riveri, ei tea siis võimalik valuebet kui reakaarte pole?

    Comment

    • Aime
      Jube Noob
      • May 2013
      • 152

      #3
      Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

      Preflop, üks raise on ees, seega ise oleks tõstnud parem 1.00 peale. Flop oleks võinud parem olla, aga betiks ikkagi. Turn ei meeldi üldse, aga kas 133 käe peale ühtegi Ax varasemat mängu riidi pole ta kohta? 4.70 on selja taga. Ma fish, aga siin enam foldi ei leiaks ja parem et mitte tal bluffida lasta (näiteks KT Q9s laadse käega) või panustada KJ laadse käega, siis shoveks ise hoopis. Kuigi seda agression factorit hinnata ei oska, aga see vist liiga madal kah pole, et oodata, et ta muid ühe paari käsi peale A ei betiks?
      Last edited by Aime; 20.06.13, 11:39.

      Comment

      • vilistaja
        Jube Noob
        • Nov 2009
        • 148

        #4
        Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

        Shove tundub siin küll kohutav, halvemad käed ei calli siin never ja foldib ainult õhu. Ise ilmselt check/calliks turni ja laseks tal bluffida tõmmete ja Jx-ga. Kui checkib turni järgi, panustaks riveril väikeselt, et saada call Jx-lt. Kui riveris drawd completevad, siis ilmselt foldiks agressioonile.

        Comment

        • Aime
          Jube Noob
          • May 2013
          • 152

          #5
          Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

          Nojah pigem vist küll kui arvestada juba, et enam ei foldi siis vist õigem parem ch-callida end all-in ja saada A3-lt tappa kui ise shoveda ja siis lasta A3-l callida, kuigi jah kui ikkagi A3 vastas on, siis ütleks vastasele küll, et "nh and wp".
          Sest ikkagi mingi 20% on võimalus, et A3 ühe tänava chekib ja äkki ei saagi kogu stäkki sisse.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

            Algselt postitas Aime Vaata postitust
            Preflop, üks raise on ees, seega ise oleks tõstnud parem 1.00 peale. Flop oleks võinud parem olla, aga betiks ikkagi. Turn ei meeldi üldse, aga kas 133 käe peale ühtegi Ax varasemat mängu riidi pole ta kohta? 4.70 on selja taga. Ma fish, aga siin enam foldi ei leiaks ja parem et mitte tal bluffida lasta (näiteks KT Q9s laadse käega) või panustada KJ laadse käega, siis shoveks ise hoopis. Kuigi seda agression factorit hinnata ei oska, aga see vist liiga madal kah pole, et oodata, et ta muid ühe paari käsi peale A ei betiks?

            Its a trap?

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #7
              Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

              Algselt postitas Aime Vaata postitust
              Nojah pigem vist küll kui arvestada juba, et enam ei foldi siis vist õigem parem ch-callida end all-in ja saada A3-lt tappa kui ise shoveda ja siis lasta A3-l callida, kuigi jah kui ikkagi A3 vastas on, siis ütleks vastasele küll, et "nh and wp".
              Sest ikkagi mingi 20% on võimalus, et A3 ühe tänava chekib ja äkki ei saagi kogu stäkki sisse.
              kust see A3 ja 20% tuli :D?

              Comment

              • vilistaja
                Jube Noob
                • Nov 2009
                • 148

                #8
                Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

                Pole tal seal rangeis A3 ja teisi weak ässasid ka. Phm ässad mis tal rangeis on nüüd 2 pair. Aime enda käsi võid niiviisi analüüsida, aga teisele segadust tekitada ei tasu. Dafuq ära seda analüüsi siin liiga tõsiselt võta ja oota kuni keegi pädevam ka sõna sekke ütleb.

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #9
                  Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

                  AIme analüüs on vale tõepoolest. Kui shoveda siis jääb välju saamata ja call tuleb vaid paremalt-realt.
                  Check call käik turn
                  River väike value bet või check call, tema ületõste, suur bet pead foldima.

                  Comment

                  • dafuq
                    Julm Donk
                    • Nov 2012
                    • 28

                    #10
                    Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

                    Turni action oli selline:

                    Turn: ($5.41) A (2 players)
                    Hero checks, UTG bets $3.90, Hero folds

                    Pmst timebank foldis minu eest selle käe ära kuna ma ei suutnud panna teda mitte millegi peale, mida ma beatinud oleksin.

                    Nii suurt betti ei saa vist ära callida? 1/2-2/3 max? Samas kui vastane betib 1/2-2/3 siis kas me mitte riveriks juba commited pole?

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #11
                      Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

                      Fold ei tohiks vale olla. Aga selle vastase vastu võib ka maha callida, kui tahad riskida ja rohkem võita. Ma ei tea mis teised arvavad. Kui tal rida on tõmbamisel, võib ta samuti käituda, valmis reaga paneks ta vähem ikka või ootaks et sa ise paned. Kui tal on A siis kardab ta et sa rea odavalt tõmbad, samas ehmatada üritab sind potist vist välja.

                      Comment

                      • vilistaja
                        Jube Noob
                        • Nov 2009
                        • 148

                        #12
                        Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

                        Tahtsin ka öelda enne, et pole küll endas 100% kindel, aga callin seal pigem suurt panust kui väikest.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #13
                          Re: NL5, KK turni otsus semideep stackidega

                          Algselt postitas Aime Vaata postitust
                          Nojah pigem vist küll kui arvestada juba, et enam ei foldi siis vist õigem parem ch-callida end all-in ja saada A3-lt tappa kui ise shoveda ja siis lasta A3-l callida, kuigi jah kui ikkagi A3 vastas on, siis ütleks vastasele küll, et "nh and wp".
                          Sest ikkagi mingi 20% on võimalus, et A3 ühe tänava chekib ja äkki ei saagi kogu stäkki sisse.
                          Tegelt ka mine trolli mujal kui strat teemades. Mis kuradi A3 ja 20% - lmao.

                          Comment

                          Working...