NL10 AQo AA3 laual, agro rootslase vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1

    NL10 AQo AA3 laual, agro rootslase vastu

    Mängime üsna agressiivse rootslase vastu. Mis sellisest liinist arvate?

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2225221
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $72.70 - VPIP: 40, PFR: 30, 3B: 5, AF: 2.3, Hands: 43
    BTN: $25.00 - VPIP: 30, PFR: 26, 3B: 14, AF: 3.4, Hands: 117
    Hero (SB): $25.00 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 4, AF: 2.8, Hands: 222750
    BB: $10.97 - VPIP: 12, PFR: 11, 3B: 10, AF: Infinity, Hands: 89

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with A Q
    CO raises to $0.30, BTN raises to $0.95, Hero calls $0.90, 2 folds

    Flop: ($2.30) A A 3 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $1.45, Hero raises to $4.70, BTN calls $3.25

    Turn: ($11.70) 4 (2 players)
    Hero bets $8.00, BTN calls $8

    River: ($27.70) 6 (2 players)
    Hero bets $11.33, BTN calls $11.33
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: NL10 AQo AA3 laual, agro rootslase vastu

    Well played ju. :) Milles küsimus?

    ( Riveris oleks 11.35 pannud, jätsid 0,02$ taha talle - raha seegi :D )

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: NL10 AQo AA3 laual, agro rootslase vastu

      4b pre. OOP flatida AQo ei ole hea mõte. Ma pigem c-c flopi, saad valuet rohkem TT-KK kätelt, c-r puhul foldib need käed, callib AT-AKga. Las ma arvan vastasel oli AK.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #4
        Re: NL10 AQo AA3 laual, agro rootslase vastu

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        4b pre. OOP flatida AQo ei ole hea mõte. Ma pigem c-c flopi, saad valuet rohkem TT-KK kätelt, c-r puhul foldib need käed, callib AT-AKga. Las ma arvan vastasel oli AK.
        Kui villain 5betib, siis kui õnnelik sa 10 punkti skaalal oled ? Kui sa ei ole õnnelik, oled hoopis õnnetu, siis tähendab see, et sa keerasid AQ bluffiks. Samas AQ on liiga tugev hand, et teda bluffiks pöörata (pigem bluff 4betiks T9s vms). Samuti on AQ ees villaini 14% 3bet rangest, nii et foldida ka ei tahaks.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL10 AQo AA3 laual, agro rootslase vastu

          sa ei tea et ta 3bet range on 14%

          ja see aq on way overplayed nagu sul teised deep käed

          soovitan 100bb-ga mängida edaspidi esialgu

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: NL10 AQo AA3 laual, agro rootslase vastu

            250bb deepina mina ennem flatin AQ OOP, kui keeran blufiks. btn vs sb vastase range on reeglina laiem kui 14% ning imo me oleme piisavalt head vs vastase range, et flattida AQ OOP 250bb deep.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: NL10 AQo AA3 laual, agro rootslase vastu

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Kui villain 5betib, siis kui õnnelik sa 10 punkti skaalal oled ? Kui sa ei ole õnnelik, oled hoopis õnnetu, siis tähendab see, et sa keerasid AQ bluffiks. Samas AQ on liiga tugev hand, et teda bluffiks pöörata (pigem bluff 4betiks T9s vms). Samuti on AQ ees villaini 14% 3bet rangest, nii et foldida ka ei tahaks.
              Ei pannud tähele, et 250 bb - sellisel juhul argument callimiseks küll.

              Aga 100bb stackide puhul, kuidas talitaksime ? Ma isiklikult pööraks siis AQo ikkagi blufiks, 14bb pot on ka väärtus ja nagu q_q ütles, ta 3b range reaalsuses nii lai ei pruugi olla.

              Comment

              Working...