NL10€, vastase donkbet-reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    NL10€, vastase donkbet-reraise

    Tahaks foldida, tundub kehv spot, kus "rikastuda". Mida arvate?


    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players -
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $13.51 - VPIP: 17, PFR: 12, 3B: 4, AF: 5.0, Hands: 232
    SB: $10.28 - VPIP: 21, PFR: 19, 3B: 8, AF: 1.6, Hands: 90
    BB: $10.00 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 84
    UTG: $10.69 - VPIP: 60, PFR: 60, 3B: NaN, AF: 1.5, Hands: 5
    [b]Hero (MP): $10.00
    CO: $3.71 - VPIP: 25, PFR: 0, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 4

    Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with Q Q
    UTG raises to $0.30, Hero raises to $0.90, 4 folds, UTG calls $0.60

    Flop: ($1.95) 7 2 J (2 players)
    UTG bets $0.50, Hero raises to $1.70, UTG raises to $4.10, Hero
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #2
    Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

    ma tahaks sisse panna selle 5 käe info põhjal. olen näinud rekse setiga sellist liini võtmas küll muidu, siin võib aga palju käsi olla mida biidid - FD + Jx kombod.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #3
      Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

      Right click>Find Player. Kui mängib 1 või 2 laual, siis ship, kui rohkem või hidden siis fold imo.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
        Right click>Find Player. Kui mängib 1 või 2 laual, siis ship, kui rohkem või hidden siis fold imo.
        Kusjuures vaatasin ka seda, et mingitki infot saada vastase kohta. Paraku oli tal hidden peal.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #5
          Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

          shove, ainec

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #6
            Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

            shove käsi plaksutades ja pomiseks omaette, kui hittis
            Last edited by qjet; 10.05.13, 16:43.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

              hide on peal w?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                hide on peal w?
                Kellel, mul v :D

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Kellel, mul v :D
                  Vastasel ikka
                  sry ma ikka pime, chyperiga nõus oleks, ets ee pole siin tundumatu vastu eks suure tõenäosusega reg hea sisse lükata.
                  Last edited by timz0333; 10.05.13, 16:58.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

                    OK, tänud vastuse eest.

                    Kui nüüd mõtlema hakata käe üle, siis ta donkaski obv selleks, et ma raiseks ja ta saaks reraiseda. Aga no ma loll jäin õnge ka :D
                    Kuna sämplet polnud ja hide peal siis oleks võinud respecti anda, aga ei suutnud ja shovesin. Obv JJ vastas, cooler ja nexthand pls.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

                      IMO see on maailma kõige lihtsam käsi. Võtmesõnaks on planeerimine.

                      Kui sa ei taha nüüd stäkkida, siis 1. ära raise preflopis ega ära raise flopis. S.t. kui ei ole nõus stäkima siis flati PF ja flati flopis. Nii lihtne see ongi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

                        Ja nagu mängitud siis ma ka stäkiks.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #13
                          Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          IMO see on maailma kõige lihtsam käsi. Võtmesõnaks on planeerimine.

                          Kui sa ei taha nüüd stäkkida, siis 1. ära raise preflopis ega ära raise flopis. S.t. kui ei ole nõus stäkima siis flati PF ja flati flopis. Nii lihtne see ongi.

                          Eks mul oli plaan ikka stäkkida preflop ja seda ma ka flopil tegin kuigi ei tundnud ennast kindlalt vaadates tema playd.
                          Kui oleks Axx flop tulnud, oleksin tõenäoliselt foldinud, aga see oleneb ka jällegi kuidas edasine mängukulg oleks jätkunud.
                          Kuna infot polnud, statte polnud siis sain vähemalt note panna :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Eks mul oli plaan ikka stäkkida preflop ja seda ma ka flopil tegin kuigi ei tundnud ennast kindlalt vaadates tema playd.
                            Kui oleks Axx flop tulnud, oleksin tõenäoliselt foldinud, aga see oleneb ka jällegi kuidas edasine mängukulg oleks jätkunud.
                            Kuna infot polnud, statte polnud siis sain vähemalt note panna :)
                            Ära päris sõna-sõnalt ka võta, et kui nüüd raised, pead stäkkima. Ma mõtlesin just seda floppi ja seda olukorda: sa ei saa muudmoodi enam flopis mängida peale raise ning IMO ta play on just nõrgem, kui näiteks check-raise line.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: NL10€, vastase donkbet-reraise

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ära päris sõna-sõnalt ka võta, et kui nüüd raised, pead stäkkima. Ma mõtlesin just seda floppi ja seda olukorda: sa ei saa muudmoodi enam flopis mängida peale raise ning IMO ta play on just nõrgem, kui näiteks check-raise line.
                              Arusaadav :)
                              Siis kui käsi reaalselt toimus ei tundunud see jah tugev liin. Aga tagantjärgi mõeldes siis ta tahabki oma donkbetiga mind raisema sundida :)

                              Comment

                              Working...