NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

    Vastane 17/12, 3b 5%, flop cbet 40%, 404 hands.
    Biidime siin üldse midagi?



    Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2165245
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $21.57
    BB: $10.00
    UTG: $11.73
    Hero (CO): $36.01
    BTN: $10.86

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K A
    UTG raises to $0.30, Hero raises to $0.90, 1 fold, SB raises to $2.35, 2 folds, Hero calls $1.45

    Flop: ($5.10) J K 4 (2 players)
    SB bets $2.60, Hero calls $2.60

    Turn: ($10.30) 7 (2 players)
    SB bets $5.30, Hero calls $5.30

    River: ($20.90) 2 (2 players)
    SB bets $11.32, Hero
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #2
    Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

    Ma oleks pre veel otsa tõstnud, nii 8-10$ peale. Ja shove callinud.
    Oleks flopis veel otsa pannud, kuskile 8-10$ ringi.

    Aga as played riveris, siis vast isegi foldiks

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

      Aga kui palju on SB-l midagi huvitavat teinud või tavaline 4bet stat või üldse SB vpip? Minu jaoks on 17/12 overall nitine vend ja kui ma riverit ei ole valmis callima siis foldin turnil ära, sest ükski reg vist ei blufi sellise sizenguga blanku turni või? Preflop stack off 200bb deep on suitsiid.

      A ja kes on UTG, pakun et fish? kui ei siis ma foldin vist üldse ära preflop. sellelt 17/12 vennalt sa enivei oma TPTK-ga valuet ei saa nõrgematelt nagu näha.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Aga kui palju on SB-l midagi huvitavat teinud või tavaline 4bet stat või üldse SB vpip? Minu jaoks on 17/12 overall nitine vend ja kui ma riverit ei ole valmis callima siis foldin turnil ära, sest ükski reg vist ei blufi sellise sizenguga blanku turni või? Preflop stack off 200bb deep on suitsiid.

        A ja kes on UTG, pakun et fish? kui ei siis ma foldin vist üldse ära preflop. sellelt 17/12 vennalt sa enivei oma TPTK-ga valuet ei saa nõrgematelt nagu näha.
        Ah krt, ta 4bettis ju ometigi, jäi õige stat lisamata :)
        4bet on 0% .. Seda enam tuleks tegelikult üldse pre foldida. Mille muuga ta siin tõstab kui KK/AA/AK imo. Ma alustasin alles uuesti mängimist teist päeva ja asi on veidi võõraks jäänud :D
        UTG on 15/11 nit rex. Pre stäkkida ei julgeks ise kah :D

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

          Selle info põhjal võtaks paar sekki aega ja foldiks pre, not sure kas ma UTG nitti 3betin kah nii hea käega IP :/

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Selle info põhjal võtaks paar sekki aega ja foldiks pre, not sure kas ma UTG nitti 3betin kah nii hea käega IP :/
            Mina betin :D

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

              flat pre jep
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #8
                Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                Ma oleks pre veel otsa tõstnud, nii 8-10$ peale. Ja shove callinud.
                Oleks flopis veel otsa pannud, kuskile 8-10$ ringi.
                mis range peale sb paned kui cold 4betib?

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #9
                  Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

                  Kui su ranges sellises olukorras on ka 44, JJ ja KK, siis all in turnist.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

                    mida see annab, kui need ranges on?

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #11
                      Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      mida see annab, kui need ranges on?
                      Siis saab flushdrawga oma all in range-i tasakaalustada

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

                        NL10s on seda vaja? :)

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #13
                          Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

                          2013, maybe

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

                            :D

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #15
                              Re: NL10 SH | Riverishove vastase poolt!

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              :D
                              +1

                              Comment

                              Working...