AA laual 6597 ja turnil saame raise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1

    AA laual 6597 ja turnil saame raise

    Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2160303
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $16.08 - VPIP: 11, PFR: 10, 3B: 6, AF: 5.0, Hands: 80
    Hero (BB): $21.86 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.8, Hands: 205946
    UTG: $10.57 - VPIP: 52, PFR: 19, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 21
    MP: $14.39 - VPIP: 50, PFR: 6, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 16
    CO: $17.18 - VPIP: 19, PFR: 17, 3B: 5, AF: 2.7, Hands: 4892
    BTN: $14.33 - VPIP: 48, PFR: 11, 3B: 6, AF: 0.8, Hands: 46

    Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with A A
    UTG raises to $0.48, MP calls $0.48, 3 folds, Hero raises to $2.08, UTG calls $1.60, MP calls $1.60

    Flop: ($6.32) 6 5 9 (3 players)
    Hero bets $4.16, UTG folds, MP calls $4.16

    Otsustasin ise esimesena avada, kuna laual oli kaks hearti.

    Turn: ($14.64) 7 (2 players)
    Hero checks, MP bets $8.15, Hero ???

    Laud läks veel halvemaks ja otsustasin checkida. Saame aga 8 beti, kas siin tuleks callida, shoveda või foldida?
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

    mis tähendab ise esimesena avada?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      mis tähendab ise esimesena avada?
      +1

      Tundub, et lähen AI as played.

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #4
        Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

        Ma mõtlesin selle all donk betti, aga donk betti saab vist lugeda ainult siis donk betiks kui pre vastane raisib ja ma lihtsalt calliks?

        Comment

        • SteDonk
          Julm Donk
          • Mar 2013
          • 62

          #5
          Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Ma mõtlesin selle all donk betti, aga donk betti saab vist lugeda ainult siis donk betiks kui pre vastane raisib ja ma lihtsalt calliks?
          Kui sa preflop kolmpanustad, siis on see ju jätkupanus.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
            Ma mõtlesin selle all donk betti, aga donk betti saab vist lugeda ainult siis donk betiks kui pre vastane raisib ja ma lihtsalt calliks?
            Huvi pärast, et sul tegelt kogemust suhteliselt palju aga ajad ikka veel basic terminid sassi?

            Donk-bet - Vastane oli pf aggressor ja flopil otsustad OOP olles checkimise asemel betida.
            Antud juhul olid sina see, kes preflop aggresor oli seega, standard cbet-iga( jätkupanusega ) oli tegemist.


            Saame aga 8 beti, kas siin tuleks callida, shoveda või foldida?
            Mitte sa ei saanud 8 beti, vaid vastane otsutas shoveda oma järelejäänud 8$.

            Suht rõve spot muidu, 14 handi pole küll eriline sample aga ilmselgelt tegu fishiga.

            Ise ilmselt foldiks aga call ka fine i guess.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #7
              Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Huvi pärast, et sul tegelt kogemust suhteliselt palju aga ajad ikka veel basic terminid sassi?

              Donk-bet - Vastane oli pf aggressor ja flopil otsustad OOP olles checkimise asemel betida.
              Antud juhul olid sina see, kes preflop aggresor oli seega, standard cbet-iga( jätkupanusega ) oli tegemist.




              Mitte sa ei saanud 8 beti, vaid vastane otsutas shoveda oma järelejäänud 8$.

              Suht rõve spot muidu, 14 handi pole küll eriline sample aga ilmselgelt tegu fishiga.

              Ise ilmselt foldiks aga call ka fine i guess.


              Ninanips minu pihta. Vahel tõesti ajan kiiruga segamini. Püüan teinekord hoolsam olla :)

              Aitäh vastuse eest! :P

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #8
                Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

                Jätkupanustaks floppi suuremalt, et valuet võtta nõrgematelt kätelt. Keskenduks max value võtmise peale flopil, turni kaart on ebaoluline. Sinu 2/3 panka bet flopil on ka ok.

                Turnis fold > call ilma readita, kuna tuli väga halb kaart (nende statside põhjal).

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #9
                  Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

                  Pre ja flop ok (võid ka sutsu suuremalt).
                  Turnis ma ei foldiks. Aga imo bet on parem kui c/call.

                  p0l1 - mida sa mõtled selle all: ...kuna tuli väga halb kaart (nende statside põhjal).

                  Comment

                  • C-3PO
                    Jube Noob
                    • Mar 2012
                    • 101

                    #10
                    Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

                    Call=shove, vastane ju allin. Mina foldiks..

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #11
                      Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

                      Nende stackidega as 3betor, bet flop, shove turn.

                      Edit: Vaatasin, et peale turni beti on veel raha taga, viga minu poolt.

                      "...kuna tuli väga halb kaart" - iga rea kaart on halb. 1P+gutter käed said 2P/reaks, shoveks siiski, ta callib siin halvemate kätega. Natuke kõrgem variatsioon selle turni shovemine (vahepeal kaotad).

                      (nende statside põhjal) - vastane ei ole kõige passiivsem peale flopi. Seda saab vb öelda.

                      Miks ma turni shoveks ? - vastane võib 1 pair käsi/FD järgi checkida, millelt max value võtta shovega.

                      +1 Kosmonaudile
                      Last edited by p0l1; 03.04.13, 23:23.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #12
                        Re: AA laual 6597 ja turnil saame raise

                        fold

                        Comment

                        Working...