JJ vs openshove

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #1

    JJ vs openshove

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2113831
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $10.37 - VPIP: 22, PFR: 16, 3B: 4, AF: 1.7, Hands: 48220
    BTN: $5.85 - VPIP: 52, PFR: 10, 3B: 8, AF: 2.6, Hands: 52
    SB: $10.18 - VPIP: 19, PFR: 13, 3B: 4, AF: 2.4, Hands: 636
    BB: $8.86 - VPIP: 48, PFR: 5, 3B: 0, AF: 1.5, Hands: 235
    UTG: $9.16 - VPIP: 44, PFR: 10, 3B: 8, AF: 1.3, Hands: 91

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with J J
    UTG raises to $9.16, Hero raises to $10.37, 3 folds

    Flop: ($18.47) 6 T Q (2 players)

    Turn: ($18.47) 4 (2 players)

    River: ($18.47) 4 (2 players)



    No ajame siin sisse või mitte?
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #2
    Re: JJ vs openshove

    Olen näinud selliseid shovesid alates 66+, et ma usun et call on hea.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #3
      Re: JJ vs openshove

      marginaalselt +ev

      Samas sul ei otsuse hetkel raha lauas, seega kui variance ei meeldi, siis fold on neutral ev.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #4
        Re: JJ vs openshove

        Mina foldin siin. Vastane ei klassifitseeru küürvaalaliste sugukonda minu silmis.

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #5
          Re: JJ vs openshove

          Muidugi oleneb ka vastase laua tegevusest. Millega on raisenud ja kas on veel selliseid liigutusi teinud.
          Aga kotkas, mis sa ta rangesse paneksid ?

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: JJ vs openshove

            Üsna lambist pakun mingi TT+,AQ+. Ühesõnaga üsna marginaalne olukord ja ootaksin paremat spotti. Tiltis peaga calliksin ära. Üldiselt see ei ole mingi rahategemise spot ja üsna winratet mitte mõjutav longrunis.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: JJ vs openshove

              For real foldid? Imo easy call. Vähemalt nii palju kui ise selliseid move olen näinud, siis 66+, AJ+ ja muud prahti ka ranges ja selle vastu kindlasti +ev eq.
              Last edited by BuildUp; 21.02.13, 13:03.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: JJ vs openshove

                snapcall, kindlasti widem range kui kotkas paneb
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #9
                  Re: JJ vs openshove

                  Ma ei näe küll siin antud info põhjal widemat range. Vastane siiski 44/10 passiivitarist callingstationi tüüpi tegelinski. Kui järel mõelda, siis ma isegi tõmbaks seda range sii grammi võrra koomale.

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #10
                    Re: JJ vs openshove

                    Ise mõtlesin et AA,KK nii ei tee,millegagi silma polnud varem paistnud,std fish

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: JJ vs openshove

                      vastasel pole full stacki. minu arust pigem openshove on see, et ma pean nüüd peole minema ja vaja ära minna vms. vaataks tho, mitu lauda mängib + mis juhtus eelnevad käed
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #12
                        Re: JJ vs openshove

                        vaatan eelnevad käed yle, kui miski võis teda tilti ajada, siis snapin, snapin ka siis,kui olen tiltis:D aga kui ta mingi näiteks kuni viimased 10 kätt ple midagi teind, siis tahaks justkui foldida, tegemist on ikkagi väga passiivse fishiga

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: JJ vs openshove

                          tahaks foldida, a foldiksid ka või?:D
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • The_Meer
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 765

                            #14
                            Re: JJ vs openshove

                            foldin, kui teen oma A mängu ning talle pole viimase 15 minuti jooksul tilti p6hjustatud. Olgem ausad, see on ainuke fishi tyyp, kelle vastu fold pole siin paha

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: JJ vs openshove

                              calli kasuks räägib see, et ülejäänud laud hero taga 2 fishi poolikute stackidega

                              oleks 3 regi taga siis küll ei julgeks callida

                              Comment

                              Working...