NL10 turnist rida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mait47
    Jube Noob
    • Jul 2011
    • 192

    #1

    NL10 turnist rida

    PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $10.26
    BB: $8.65
    UTG: $10.36
    CO: $10.15
    Hero (BTN): $10.00

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has A Q

    UTG raises to $0.30, fold, Hero calls $0.30, fold, fold

    Flop: ($0.75, 2 players) J 9 T
    UTG bets $0.43, Hero calls $0.43

    Turn: ($1.61, 2 players) 8
    UTG bets $0.61, Hero calls $0.61

    River: ($2.83, 2 players) T
    UTG bets $2.43, Hero calls $2.43

    Vastase kohta andmeid 20 kätt ja selle põhjal 27/0.
    Kas on teie arust hästi mängitud? Kas passiivne liin on siin mõtekas?
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #2
    Re: NL10 turnist rida

    ma arvan jah et sa võid turni raisida, kuna ei suudeta foldida n6rgemaid ridu, sette, isegi 2paari....sizingu järgi kõrgemat rida vist kartma ei pea

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #3
      Re: NL10 turnist rida

      ma ei tea 27/0 ja järsku UTGlt hakkab prõmmima, QQ/JJ enamasti siin vastas vast ehk siis split või beat, sämple samas väike, igaljuhul ma tahaks ka turni üle tõsta.

      Comment

      • mait47
        Jube Noob
        • Jul 2011
        • 192

        #4
        Re: NL10 turnist rida

        Ise mõtlesin riverit nähes kohe et oleks pidanud tõstma. Eriti nii väikese beti korral. Ilmselt callisin sellepärast, et vahetult enne seda kätt teises lauas sattusin slowplaytud nutsi otsa.

        Comment

        • rmartin
          Klubi Liige
          • Dec 2008
          • 175

          #5
          Re: NL10 turnist rida

          mina paneks sarnase käega pre otsa, mingi 90ne sendi peale. Kas see lähenemine on -EV?

          Comment

          • mait47
            Jube Noob
            • Jul 2011
            • 192

            #6
            Re: NL10 turnist rida

            Ma ise arvan et sellisel limiidiil antud info põhjal tundub call parem. Sample küll üliväike aga siiski esimene raise vastase poolt. Lisan et enda 6max kogemus alla 50k käe.

            Comment

            • Miisu
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 86

              #7
              Re: NL10 turnist rida

              turnis otsa.

              Comment

              Working...