ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #1

    ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

    On üks reg, kelle avangu suurus igalt positsioonilt on minraise 2bb.
    Muidu ranged on tavalised, UTG tight ja mida lähemal BTN-le seda loosem.

    100bb deep, reg raiseb 2bb.

    Kuidas adjustite ? In position ? Out of position ? Betsize preflop ? Betsize postflop ? Ranged loosemad/kitsamad ?
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #2
    Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

    See võimaldab rohkem spekulatiivsete kätega flatida ip. Kui tugev käsi saab ikka standard 3beti 10bb imo viga kui tehakse 2bb avangu vastu ~6bb 3bet.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
      See võimaldab rohkem spekulatiivsete kätega flatida ip. Kui tugev käsi saab ikka standard 3beti 10bb imo viga kui tehakse 2bb avangu vastu ~6bb 3bet.
      minuarust sa 3betiga paned räigelt mööda siin. tüüpiline rekside viga. betsize peaks just väike olema ja 3bet range räigelt lai. mõtle ise. kui ma 3betin su minraise 12-15% rangega odavalt siis sa sisuliselt mnängid kogu oma range OOP, mis on -EV. JA ALATI hakatakse lolle 4bet folde tegema, ALATI. kui sa aga paned 3bet 10bb siis ta jätkab ainult oma nutrange.

      tean seda väga hästi kuna ise avan 2,5bb ja btn 2 ja näen päevast päeva lolle rege kes ei oska adjustida, ainuke asi mille vastu on mul väga raske mängida kui regil on keskpärane 3bet range 7-8% ja paneb suurelt, kuid üldjuhul mina viga teha ei saa, 3bettor saab aga räigelt vigu teha

      kui ongi 10bb 3bettor vastas siis ma lihtsalt top range ei 4berti vaid callin, sest cbetiga ta paneb 20-25% oma stäkist sisse mille peab tihti foldima kui hea flop mulle ja võib ka rohkem kaotada kui domineeritud. ja kui checkib siis hakkan IP teda laiema rangega callima ja potte maha võtma.

      väikse 3beti vastu on seda kõike palju raskem teha, siis saan teha mina vea mitte 3bettor.
      Last edited by ESTPatrick; 27.01.13, 16:31.

      Comment

      • turusolkija
        Jube Noob
        • Nov 2012
        • 100

        #4
        Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

        Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
        minuarust sa 3betiga paned räigelt mööda siin. tüüpiline rekside viga. betsize peaks just väike olema ja 3bet range räigelt lai. mõtle ise. kui ma 3betin su minraise 12-15% rangega odavalt siis sa sisuliselt mnängid kogu oma range OOP, mis on -EV. JA ALATI hakatakse lolle 4bet folde tegema, ALATI. kui sa aga paned 3bet 10bb siis ta jätkab ainult oma nutrange.

        tean seda väga hästi kuna ise avan 2,5bb ja btn 2 ja näen päevast päeva lolle rege kes ei oska adjustida
        Mis rangega 4bettide vastu sisse lükkad selliste vastu? Kas min5bet foldid? Kas pigem range koomale, kui reg 4beti avastab või pigem kaldu 66+ ja AJ+ shove poole?

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

          Algselt postitas turusolkija Vaata postitust
          Mis rangega 4bettide vastu sisse lükkad selliste vastu? Kas min5bet foldid? Kas pigem range koomale, kui reg 4beti avastab või pigem kaldu 66+ ja AJ+ shove poole?
          su range on liiga lai, et range nii laiaks lükata peab juba omavaheline pikem meta olema ja pead teadma et FE on suur, seda väga tihti ei ole. ise üldjuhul alla AQs ja 99 ei lange kuid tavaline ikka AK, JJ+. olenevalt sellest mis suurus tal 4bet on, enne kui range laiendan teen tavaliselt käega shove ja kui foldib saan aru et FE eksisteerib, kui 2-3x foldind umbes siis näen et teeb seda regulaarselt ja panen note, samal sessil ta enam foldida ei pruugi, kuna tõmbab koomale, kuid uuel sessil tal jälle statsid minust olemas ja vana asi meelest läinud kuna keegi sellist asju ei noteeri ega meelde ei suuda jätta

          ja siis hakkan alles laiema rangega panema, 25-50nl töötas sitaks hästi, eriti tüüpide vastu kes bettisid bluffe eri betsizinguga kui käega, neid oli sitaks

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #6
            Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

            Kuni nl25 on pmst 4bet range regidel olematu ,pole lauas kohanud veel vendi kellel see oleks üle 2% ehks pmst 4betitakse ainult nutsi.
            NL50 est ei tea midagi, arvatavasti seal veidi teine teema.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

              mõttetu on ise metat ajama hakata, vaid laiendada valuerange. las teised mõtlevad

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                Kuni nl25 on pmst 4bet range regidel olematu ,pole lauas kohanud veel vendi kellel see oleks üle 2% ehks pmst 4betitakse ainult nutsi.
                NL50 est ei tea midagi, arvatavasti seal veidi teine teema.
                arvasin ka sama kui sügisel 25 m'ngisin kuid hakkasin rekse abusima 10-12% 3betiga (väga väike 3bet oli 7bb IP ja 8-9b OOP) ja sain sitaks 4bet folde vastu, mõni õppis eemale hoidma, enamus jätkasid 4bet foldimist. AK oli räigelt kasumlik käsi, kuna sai sitaks 4bet folde ja aegajalt calliti domineeritud A-ga ka.

                kõik oleneb su enda stiilist ja kuidas su imidz vastaste silmis on. mida madalam seda rohkem nad üle mõtlevad ja egomaniakid on

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

                  sedasi mängides oli mul blindide 3bet 12% ja SB oli +11bb/100 ja BB -45bb/100 ehk -34bb/100 kokku, mis on suht ok. mängisin 26/24 stiilis. btn 10,5% 3bet ja +42bb/100 ülejäänud positsioonid tightid ja plussis ilmselgelt. kokku jäi 8,5bb/100 üle 50k käe. ja täiesti stressivaba mänguga. suurim swing vist oli 8bi

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #10
                    Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

                    ilmselgelt see strateegia zoomis on kahtlane, ei ole märganud senimaani rexe kes on laiema 4b rangega kui jj+ ja ak kõrgemal kui nl5 ilmselt lainevad ka ranged.

                    4 bet foldi all mõtled seda et callid 4beti ja betid / raised floppi?

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #11
                      Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

                      ilmselt seda,et shoves nende 4betide vastu ja folditi palju.

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #12
                        Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

                        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                        ilmselt seda,et shoves nende 4betide vastu ja folditi palju.
                        krt see ülikahtlane play NL5 standardis nuts vastas, eks kõrgemale jõuab siis vaatab mis toimub.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

                          keegi ei ole maininud mis limiidiga tegu, ja minu näited on 25nl kohta

                          Comment

                          • turusolkija
                            Jube Noob
                            • Nov 2012
                            • 100

                            #14
                            Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

                            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                            su range on liiga lai, et range nii laiaks lükata peab juba omavaheline pikem meta olema ja pead teadma et FE on suur, seda väga tihti ei ole. ise üldjuhul alla AQs ja 99 ei lange kuid tavaline ikka AK, JJ+. olenevalt sellest mis suurus tal 4bet on, enne kui range laiendan teen tavaliselt käega shove ja kui foldib saan aru et FE eksisteerib, kui 2-3x foldind umbes siis näen et teeb seda regulaarselt ja panen note, samal sessil ta enam foldida ei pruugi, kuna tõmbab koomale, kuid uuel sessil tal jälle statsid minust olemas ja vana asi meelest läinud kuna keegi sellist asju ei noteeri ega meelde ei suuda jätta

                            ja siis hakkan alles laiema rangega panema, 25-50nl töötas sitaks hästi, eriti tüüpide vastu kes bettisid bluffe eri betsizinguga kui käega, neid oli sitaks
                            Kui su 4beti peale shove range on AK, JJ+, siis 4bet foldides on väga raske viga teha 12% 3bettori vastu ju

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #15
                              Re: ZOOM 6max vs reg, üldine küsimus

                              ma ise callin ka väga palju 4bette kui tihti pannakse, mis paneb kehvemad regularid väga raskesse olukorda, mistõttu nad üldiselt mingihetk loobuvad

                              no minul on ka väga raske viga teha 3bettides kui ma odavalt panen, mida suurem mu 3bet seda suurem oleks viga kui nii palju 3betin, seetõttu tulebki 3bet väike hoida, mida algusest peale siin räägin.

                              raske on sellele ideaalselt adjustida enne kui sample on tekkinud, nagu iga asjaga pokkeris seega overadjustitakse või mitte üldse ei adjustita.
                              Last edited by ESTPatrick; 28.01.13, 12:47.

                              Comment

                              Working...