tere. preflop olen callija ja floppan keskmise nõrga käe mis on hetkel vastasest ilmselt ees aga laud on väga märg. mida teha kas chek-call, chek-raise või donkbet? näiteks button avab ja ma callin small blindilt JT ristid. laud tuleb 4JQ ärtud. ma chekin ja button c betib. kui callin siis ta saab 2 vaba kaarti sellel väga märjal laual chekraise on kahtlane. võibolla donkbet flopis?
keskmine nõrk käsi OOP vol 2.
Collapse
X

Comment