keskmine nõrk käsi OOP vol 2.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Villmann
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 31

    #1

    keskmine nõrk käsi OOP vol 2.

    tere. preflop olen callija ja floppan keskmise nõrga käe mis on hetkel vastasest ilmselt ees aga laud on väga märg. mida teha kas chek-call, chek-raise või donkbet? näiteks button avab ja ma callin small blindilt JT ristid. laud tuleb 4JQ ärtud. ma chekin ja button c betib. kui callin siis ta saab 2 vaba kaarti sellel väga märjal laual chekraise on kahtlane. võibolla donkbet flopis?
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: keskmine nõrk käsi OOP vol 2.

    Comment

    • Villmann
      Julm Donk
      • Apr 2010
      • 31

      #3
      Re: keskmine nõrk käsi OOP vol 2.

      miks mitte donkbet ma annan vastasele võimaluse foldida chekcallides ta foldida ei saa ja saab 2 vaba kaarti?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: keskmine nõrk käsi OOP vol 2.

        vastane callib siis oled turnis sama tark ja jälle ei tea mis teha

        kindlasti on boarde ja vastaseid kelle vastu donk bet parem aga readless hoia straight forward mäng ja siis check/call parem ja proovi showdown saada 2nd pairiga mitte potti bloatida

        Comment

        • Villmann
          Julm Donk
          • Apr 2010
          • 31

          #5
          Re: keskmine nõrk käsi OOP vol 2.

          readless chek call aga võitva regulari vastu on donkbet parem?

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: keskmine nõrk käsi OOP vol 2.



            mida parem (rohkem võitev) vastane on seda vähem sa tahad potti nõrga käega oop bloatida!!!

            Comment

            Working...