NL5 - overpair

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • InstantFold
    Räme Fish
    • Aug 2012
    • 19

    #1

    NL5 - overpair

    BTN: $7.54
    SB: $12.45
    BB: $5.20
    UTG: $2.07
    MP: $4.01
    Hero (CO): $8.03

    Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with J J
    2 folds, Hero raises to $0.15, BTN calls $0.15, 2 folds

    Flop: ($0.37) 6 9 3 (2 players)
    Hero bets $0.35, BTN raises to $0.80, Hero ???


    Minu küsimus oleks - kas taolises olukorras oleks üldjuhul õigem vastu shoveda või on neil enamasti siin ikkagi set?
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: NL5 - overpair

    Missugune mängija vastas on?

    Comment

    • InstantFold
      Räme Fish
      • Aug 2012
      • 19

      #3
      Re: NL5 - overpair

      otsene read puudub, kuid tundus küllaltki tight

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: NL5 - overpair

        No maitea, ilma riidideta, kui sa ei taha üldse riske võtta ja nö. "flipata" siis fold jah.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: NL5 - overpair

          sõltub täielikult sellest et kes vastas

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: NL5 - overpair

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            sõltub täielikult sellest et kes vastas
            Aga kui ei tea, kes vastas on ehk siis puuduvad igasugused readid v.a. et tight? :)

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #7
              Re: NL5 - overpair

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Aga kui ei tea, kes vastas on ehk siis puuduvad igasugused readid v.a. et tight? :)
              fold

              Comment

              • InstantFold
                Räme Fish
                • Aug 2012
                • 19

                #8
                Re: NL5 - overpair

                Tegelikult kui mõtlema hakata, siis ei olegi ju muud varianti kui fold. Mis mind ikka võis kõigest callida preflop, mida ma beatiks? Vaid A9 või TT oleks vist reaalsed. Kui just flush-draw semibluffima ei hakanud, mis on üsna vähe tõenäoline. Pigem siiski oli tal 33 või 66 ... või olen ma valel teel oma mõteteis?

                Btw ise foldisin kah selle käe, ent jäi veidi kripeldama ja mõtlesin siit foorumist uurida targemate arvamust.

                Comment

                • AshrakWhite
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 666

                  #9
                  Re: NL5 - overpair

                  NL5's on ikka puha random shit vastas. Lõtva callitakse PF 3B 49o ga jne. siin otsa ja kui tuleb shove siis oleme beat, AQ AK jne panevad otsa siin. Kui tahad swingide vaeset mängu siis on jah fold.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #10
                    Re: NL5 - overpair

                    Ärge olge nii nitid, call flop re-evaluate turn.

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #11
                      Re: NL5 - overpair

                      Mõlemad olete üle 100bb deep , peaks ikka flopil callima ja vaatama mis turnil teeb.

                      Comment

                      • Trapface
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 197

                        #12
                        Re: NL5 - overpair

                        Nõus viimaste kommentaaridega. Call.
                        Võib ju olla nutflush draw ja kasvatab potti :)

                        Comment

                        Working...