Küsimus, kuidas peaks käituma postflop kui pärast preflop raise hitid seti, kuid mitte top seti? Nt on tihti juhuseid, kus T85 lauas hitin 88-ga, mina betin, vastane (min)raiseb. Kas ma peaks kohe minema check-foldi peale eeldusel, et tal on TT või 4betima?
Pärast pikka grindimist, et võita paar $ olen tihti leidnud end sellises olukorras ja igakord arvanud, et olen vastasest ees - millepeale pean tihti pettuma.
Pärast pikka grindimist, et võita paar $ olen tihti leidnud end sellises olukorras ja igakord arvanud, et olen vastasest ees - millepeale pean tihti pettuma.
Comment