50NL: b/c turn J-high

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    50NL: b/c turn J-high

    Villaini fold to 3bet 50, 4bet 17, EP pfr 21. Mu stack selline, sest pacil miskipärast kaob vahepeal autoreload ära kui sitoudid ja peab manuaalselt uuesti panema vms.

    Kas turni bet on spew ? call on t2pselt BE ja selleks, et turni bet (ja kogu käsi) oleks BE+, peab ta turni betile foldima 35%+ ajast. Kas ta teeb seda ? Muid mõtteid ?




    Pacific $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2040149
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $56.83 - VPIP: 24, PFR: 21, 3B: 8, AF: 3,8, Hands: 6907
    CO: $229.49 - VPIP: 56, PFR: 7, 3B: 0, AF: 2,5, Hands: 1610
    Hero (BTN): $46.00 - VPIP: 24, PFR: 20, 3B: 7, AF: 3,0, Hands: 3949
    SB: $51.35 - VPIP: 39, PFR: 23, 3B: 7, AF: 1,4, Hands: 9991
    BB: $50.00 - VPIP: 28, PFR: 21, 3B: 6, AF: 1,8, Hands: 43

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with J 8
    UTG raises to $1.75, 1 fold, Hero raises to $5.50, 2 folds, UTG calls $3.75

    Flop: ($11.75) 6 2 T (2 players)
    UTG checks, Hero bets $6.00, UTG calls $6

    Turn: ($23.75) 7 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $13.00, UTG raises to $45.33, Hero calls $21.50 all in
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: 50NL: b/c turn J-high

    no obv sa betid sest sul j high samas v2ga tugev draw

    mis sa riveriltel teed (sul 21.5 j2rel pot 50)

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: 50NL: b/c turn J-high

      ch behind kui ei hiti rida/flushi obv

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: 50NL: b/c turn J-high

        ok see on sitt bet sizing siis throughout the hand

        alusta flop 1/3 psb siis sest sul pole full stack ja pre slightly rohkem bloated pot kui tavaliselt (3,5x open jne) seega pole probleemi 3 barreliga stacke sisse saada

        peale flopi kui selline turn tuleb siis sa 3 barrelid pmslt k6ik riverid sest ei checki never j high tagasi ja turni bet size-i nii et riveri oleks piisavalt suur et fe oleks

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: 50NL: b/c turn J-high

          Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with J 8
          UTG raises to $1.75, 1 fold, Hero raises to $5.50, 2 folds, UTG calls $3.75

          Flop: ($11.75) 6 2 T (2 players)
          UTG checks, Hero bets $3.75, UTG calls

          Turn: ($19.25) 7
          UTG checks, Hero bets $8, UTG calls

          River ($43.25)
          UTG checks, Hero ships $28.75

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #6
            Re: 50NL: b/c turn J-high

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            ok see on sitt bet sizing siis throughout the hand

            alusta flop 1/3 psb siis sest sul pole full stack ja pre slightly rohkem bloated pot kui tavaliselt (3,5x open jne) seega pole probleemi 3 barreliga stacke sisse saada

            peale flopi kui selline turn tuleb siis sa 3 barrelid pmslt k6ik riverid sest ei checki never j high tagasi ja turni bet size-i nii et riveri oleks piisavalt suur et fe oleks

            Ma paneks ta pre calling rangeks umbes 88-QQ ja vahel mõni SC ehk. Milline neist kätest callib 2 streeti ja foldib riveri ?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: 50NL: b/c turn J-high

              no oleneb mis river

              ja su image/history jne
              Last edited by q_q; 20.12.12, 21:57.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: 50NL: b/c turn J-high

                Keegi veel ?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #9
                  Re: 50NL: b/c turn J-high

                  ma mõtlen seda, et kuna su stack on suht rääbakas ja turni said nii hea equity siis ma betiks vist turni suuremalt et oleks rohkem price'd in, mitte ei peaks BE calli tegema kui ta shoveb ja vastast hirmutab ka maybe rohkem, kuna ta näeb et sa ei foldi nagunii.

                  aga muidu solid play imo

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #10
                    Re: 50NL: b/c turn J-high

                    Mis sizing sinuarust max FE oleks siis ?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: 50NL: b/c turn J-high

                      bet size siin väga FE imo ei suurenda küll aga saad siis parema equityga ise callida. Mulle meeldiks ka commited 18.75

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #12
                        Re: 50NL: b/c turn J-high

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        bet size siin väga FE imo ei suurenda küll aga saad siis parema equityga ise callida. Mulle meeldiks ka commited 18.75
                        See lihtsalt ise endale oddside tekitamine ju :D Siis võib nii palju ka panna et 1c alles j22b, massiv +ev call.
                        Tuleks panna jah max FE-ga size ja imo on selleks mingi 16-17

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: 50NL: b/c turn J-high

                          mu line >>>>>>> teie pseudo "priced in bet" taktika

                          see kui su viimane action +ev ei t2henda et well played, samah2sti 3beti 72o 99bb peale ja kui vastane shipib siis 1bb callida +ev

                          iseasi nyyd kas ta riveril foldib nt AT/99 (su jj/88 blocker) jne mida ma 6elda ei oska kuna infot v2he, aga kindlalt parem line theory wise on siin 3barrelida

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #14
                            Re: 50NL: b/c turn J-high

                            Mina tahaks turnil FE maksimiseerida, sest paljud regid otsustavad turnil ära kas foldivad või callivad all the way imo, eriti 3b pottides. Su sizinguteooriat ei oska kommenteerida, ise olen ka tho vahest bluffidega seda teinud regide vastu, aga siis kui nende range nõrgem.

                            Comment

                            Working...