30NL: reg ja vish kiusavad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    30NL: reg ja vish kiusavad

    Riide nii palju et reg oli blindidelt suht agro ja antud käes oli nii 4bet kui shove tal alla 1 sekundi, ehk siis insta potraise ja insta shove. Küsimus on kas see insta muudab ta range tightimaks või mitte ? Kui ta oleks natukenegi mõtelnud ennem, siis ma ei kahtleks käes.




    Ongame Network $30.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2010842
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $30.00 - VPIP: 28, PFR: 18, 3B: 7, AF: 2.4, Hands: 68
    MP: $31.41 - VPIP: 26, PFR: 11, 3B: 0, AF: 1.5, Hands: 19
    CO: $19.70 - VPIP: 11, PFR: 9, 3B: 0, AF: 1.7, Hands: 80
    Hero (BTN): $30.51 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 6, AF: 3.9, Hands: 5037
    SB: $13.34 - VPIP: 57, PFR: 21, 3B: 33, AF: 0.0, Hands: 14
    BB: $30.45 - VPIP: 28, PFR: 18, 3B: 7, AF: 2.4, Hands: 68

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with A K
    3 folds, Hero raises to $0.75, SB raises to $1.20, BB raises to $4.35, Hero raises to $9, SB raises to $13.34, BB raises to $30.45, Hero calls $21.45

    Flop: ($74.24) 3 K 5 (3 players)

    Turn: ($74.24) 6 (3 players)

    River: ($74.24) T (3 players)
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

    ja palun keegi targem andku BB 4bet raise range antud spotis.
    a ja q_q palun kommentaari enamat kui pohhui all in :)
    Tänud ette kõigile!

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #3
      Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

      BB 7bet range on siin KK+ mostly, seega kas on proofitable callida 2/3 stacki sisse AK-ga kui eest fish on ka 6bet shippinud veel?

      Imo foldiks seal spotis ja säästaks 60+ bb

      Comment

      • The_Meer
        Grinder
        • Apr 2010
        • 765

        #4
        Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

        vahet ei ole et BB teeb 7b,see ei määra mitte midagi enam, ta on otsustand, et ta st2kib selle agromonkeyga ära, kes SB on ja siis ta näeb et sina paned BU-lt uuesti otsa ning fish loobib oma raha ka sisse ja sa arvad et ta foldib siis QQ,AK+?Loomulikult on see suht cräpp situatsioon,aga väga raske 100bb foldida antud posidel

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

          esiteks insta 3betid/4betid on v2ga harva kk+

          tavalises dynaamikas insta 4bet v2ga tihti ak v6i bluff

          that said siin ta 4betib fishi niiet bluff obv pole

          paneks ta range tt,jj,qq,aq+ aga oleneb kui agrolt see fish m2nginud on ta v6ib vabalt isegi 88 jne pre 2ra stackida proovida

          ainuke asi mis kardan on fishi min6bet aga kuna tal v6ib kk olla siis priced in prolly though arvutada ei viitsi

          aaaa fuck sb pole mitte min6bet vaid see ta kogu stack niiet easyyyyyyy snappp callllllllllll

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

            ja mu range mis panin l2heb ka aknast v2lja nyyd

            reg v6ib v2ga v2ga lightilt proovida pre stackida short stack agro fishi vastu niiet see v2ga easy snap

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #7
              Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

              pane kasõi regi range qq,ak+,pane fishi range vabsee lai ja nyyd sinu ak ja sa oled sisse pand 2/3 stckki,easy call

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

                Ok tänud, ju siis kujutan ette liiga palju et snap=nuts.

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #9
                  Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

                  Ikka juhtub, et AA otsa komistasid, natuke result oriented,aga kui result orinted mõtled,siis võid lohutada ennast sellega, et oleksid oma st2kist anyway ilma jäänd:D, kui see monkey ple seal t6mmeld

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #10
                    Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

                    No ma mõtlesin nii, et see reg poleks seal AK ka anyway foldind, nii et be muuv vähemalt.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

                      see et see short stack fish k2es osaleb teeb teie m6lema ranged laiemaks

                      niiet ak on nutz

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: 30NL: reg ja vish kiusavad

                        tänud, hea et mu mõtted sama rada pidi jooksevad.

                        Comment

                        Working...