NL10 AQo 3-bet pot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sniffer_33
    Jube Noob
    • May 2011
    • 130

    #1

    NL10 AQo 3-bet pot

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1989773
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $10.68 - VPIP: 19, PFR: 14, 3B: 4, AF: 2.3, Hands: 188
    UTG: $10.65 - VPIP: 26, PFR: 22, 3B: 8, AF: 4.5, Hands: 372
    MP: $10.97 - VPIP: 27, PFR: 19, 3B: 8, AF: 2.2, Hands: 312
    CO: $10.30 - VPIP: 26, PFR: 20, 3B: 12, AF: 2.6, Hands: 125
    BTN: $10.15 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 3, AF: 1.8, Hands: 227
    Hero (SB): $10.60

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with Q A
    2 folds, CO raises to $0.30, 1 fold, Hero raises to $1, 1 fold, CO calls $0.70

    Flop: ($2.10) K 9 Q (2 players)
    Hero bets $1.50, CO calls $1.50

    Turn: ($5.10) K (2 players)
    Hero checks, CO bets $1.90, Hero ?

    CO - call 3-bet 60%(5), 4-bet 0% | ftocbet 3-bet pot 0% (3) | f to cbet turn 0% ja bet turn 29%(7)
    raise cbet 25%(8)
    Samplid olematud, aga raise_cbet on ikkagi kõrge, seega võiks eeldada, et AK raiseks siin mu cbeti kindlalt v.a ehk juhul kui tal A
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2
    Re: NL10 AQo 3-bet pot

    Esiteks ma küsin kohe ära et miks üldse istud sellises lauas?

    Call turn

    River oleneb muidugi kaardist ja vastase betsizest

    Comment

    • sniffer_33
      Jube Noob
      • May 2011
      • 130

      #3
      Re: NL10 AQo 3-bet pot

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Esiteks ma küsin kohe ära et miks üldse istud sellises lauas?

      Call turn

      River oleneb muidugi kaardist ja vastase betsizest
      No selle ja kõigile järgnevatele laua küsimustele, mul ikka samad vastused:
      1. Ajal, mis mulle sessiooniks sobiv, ei pruugi magusaid laudu piisavalt olla. Btw. table selecti teen nüüd "TabelScan Turbo" abil, seega ülevaade on pidev, kui fishe kuhugi saabub.
      2. Mängin 10-12 lauda, seega võib-olla nii et mõne laua statsid on küll juba viletsamaks muutunud, aga mul muudel laudadel tegemist ja ole jõudnud veel sulgeda või siis oootan parajasti next BB'd, et laud sulgeda.

      Turn oligi call.
      Edasi läks nii:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: NL10 AQo 3-bet pot

        flopi m2ng mulle ei meeldi

        Comment

        • sniffer_33
          Jube Noob
          • May 2011
          • 130

          #5
          Re: NL10 AQo 3-bet pot

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          flopi m2ng mulle ei meeldi
          Väga kahju, proovisn küll nii, et sulle meeldiks

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: NL10 AQo 3-bet pot

            ;_;

            Comment

            • TrvP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2012
              • 409

              #7
              Re: NL10 AQo 3-bet pot

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              flopi m2ng mulle ei meeldi
              Kas flopis peaks checkima ning ehk saab tasuta turni näha? Miks c-bet hea ei ole? (Kui muidugi viitsid lahti seletada, tänud!)
              Last edited by TrvP; 10.11.12, 12:50.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: NL10 AQo 3-bet pot

                esiteks see cbet on obv for value aga see sizing overrepib k2tt

                pigem paneks su mingi seti peale selle sizinguga kui 2nd pair

                teiseks eelistan c/c siin flopil sest easym m2ngida turni ja riverit. ta juba 2x raisenud cbeti ja v2ga palju halbu turne kus ta v6ib oma n6rgema k2e bluffiks p66rata vms

                kui oleks read et vastane v2ga straight forward siis ilmselt ise betida parem aga kardan et siin pole see case

                siis nt k2ed mis 1x calliks ma ei usu et valuet kaotaks sest paljud betiks tt-jj,qx ise in position for protection vms

                jne

                ilmselt p6hjuseid veel mis praegu p2he ei tule aga kui ma seda boardi n2en siis esimene reaktsioon on check

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: NL10 AQo 3-bet pot

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  esiteks see cbet on obv for value aga see sizing overrepib k2tt

                  pigem paneks su mingi seti peale selle sizinguga kui 2nd pair

                  teiseks eelistan c/c siin flopil sest easym m2ngida turni ja riverit. ta juba 2x raisenud cbeti ja v2ga palju halbu turne kus ta v6ib oma n6rgema k2e bluffiks p66rata vms

                  kui oleks read et vastane v2ga straight forward siis ilmselt ise betida parem aga kardan et siin pole see case

                  siis nt k2ed mis 1x calliks ma ei usu et valuet kaotaks sest paljud betiks tt-jj,qx ise in position for protection vms

                  jne

                  ilmselt p6hjuseid veel mis praegu p2he ei tule aga kui ma seda boardi n2en siis esimene reaktsioon on check

                  Bolded osaga pole nõus. Sa ei hakka ju siin regulari vastu c-bet size muutma flopil vastavalt käe tugevusele.
                  Teiseks kui sa ei c-beti siis on sind eriti lihtne sellel laual bluff raiseda või paremalt käelt maha barreldada seni kuni sa ei chK/C nuts või TP milles ma sügavalt kahtlen. kui käsi showdowni jõuab ja ülejäänud laud seda tähele peaks panema. NL10 seda ei juhtu ilmselt aga pole vaja valesid asju õppida. 1.30 -1.50 bet set, TP, draw whate ever.
                  C-bet flop ja kui tõstab üle siis on see super ez call (olemasoleva info põhjal). kui ta seda konkreetset turni ka paugutab siis võid rahuliku südamega foldida esimesel korral.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: NL10 AQo 3-bet pot

                    lol

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: NL10 AQo 3-bet pot

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      lol
                      Pohhui mine all in


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      Working...