NL10 AQo bdfd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sniffer_33
    Jube Noob
    • May 2011
    • 130

    #1

    NL10 AQo bdfd

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1953689
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $10.82
    Hero (CO): $10.15
    BTN: $12.31 VPIP: 58, PFR: 50, 3B: 36, AF: 4, Hands: 27
    SB: $10.94 VPIP: 22, PFR: 17, 3B: 6, AF: 1.5, Hands: 211
    BB: $10.00 VPIP: 28, PFR: 24, 3B: 6, AF: 3.4, Hands: 1249
    UTG: $10.75 VPIP: 26, PFR: 25, 3B: 11, AF: 4, Hands: 192


    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A Q
    2 folds, Hero raises to $0.30, BTN raises to $0.50, 2 folds, Hero calls $0.20

    Flop: ($1.15) J 2 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $0.30, Hero calls $0.30

    Turn: ($1.75) 6 (2 players)
    Hero checks, BTN checks

    River: ($1.75) 8 (2 players)
    Hero bets $1.00, BTN raises to $5.20, Hero ?

    Päris karm raise, samas päris karm fish. Mis teeksite siin?
    btw...flopi check oli misclick, nii et seda pole mõtet arutada!
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: NL10 AQo bdfd

    miks sa muidu flopis bettida tahaksid?

    Comment

    • sniffer_33
      Jube Noob
      • May 2011
      • 130

      #3
      Re: NL10 AQo bdfd

      ülekaardid, fd, fish ei ole ühtegi cbeti raisenud. Miks mitte?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: NL10 AQo bdfd

        check/call parem

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL10 AQo bdfd

          see ei oleks cbet see on donkbet, ja donkbetiks sellise agro vastu pigem nutsi.

          Comment

          • The_Meer
            Grinder
            • Apr 2010
            • 765

            #6
            Re: NL10 AQo bdfd

            4b pre

            Comment

            • sniffer_33
              Jube Noob
              • May 2011
              • 130

              #7
              Re: NL10 AQo bdfd

              Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
              4b pre
              ..ja 5b shove peale?

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: NL10 AQo bdfd

                no call kindlasti. selliste vastaste vastu sa 4 betid ainult value peale. ära mõtle taas üle :)

                Comment

                • sniffer_33
                  Jube Noob
                  • May 2011
                  • 130

                  #9
                  Re: NL10 AQo bdfd

                  AQo on kuidagi thin 5b call jaoks, eriti just fishi vastu. Mulle meeldiks seda teha regulari vastu, kellega mingi meta tekkinud, aga fishi vastu AQo pre stacke ristata, kas tõesti on see kasumlik?´
                  22+,AJs+,AQ+ range vastu olen taga 40/60

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: NL10 AQo bdfd

                    4bet mulle ei meeldi

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: NL10 AQo bdfd

                      Algselt postitas sniffer_33 Vaata postitust
                      AQo on kuidagi thin 5b call jaoks, eriti just fishi vastu. Mulle meeldiks seda teha regulari vastu, kellega mingi meta tekkinud, aga fishi vastu AQo pre stacke ristata, kas tõesti on see kasumlik?´
                      22+,AJs+,AQ+ range vastu olen taga 40/60
                      saad aru, kui sa oled juba 4betinud, siis sul on olenevalt 4betis umbes veerand stacki sees?
                      see nyyd teine asi, kas pre 4bettida või mitte. kui tunned end väikestes pankadas nagu kindlus ise siis keep going.
                      ok, nyyd teen tõmmu Hiiu lahti.
                      edu laudades!

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: NL10 AQo bdfd

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        4bet mulle ei meeldi
                        ole hea mees ja viska sniffrile ja mulle ka põhjendus. sniffer tubli poiss/mees ja naine hoiab strati teemat üleval

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: NL10 AQo bdfd

                          ip 4betiks aga praegu 4bet lihtsalt bloatib potti

                          sellised flativad siin peaaegu terve range, 5betivad tugeva rangega ja ei foldi pmslt kunagi

                          jah ma tean et teoorias kui ta flatib halvemaga siis peaks 4betima aga ta kl6psib liiga randomilt nuppe ja kindlasti pole tema vastu easy bloated potti oop m2ngida

                          Comment

                          • sniffer_33
                            Jube Noob
                            • May 2011
                            • 130

                            #14
                            Re: NL10 AQo bdfd

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            ole hea mees ja viska sniffrile ja mulle ka põhjendus. sniffer tubli poiss/mees ja naine hoiab strati teemat üleval
                            Mees oleks kõige täpsem neist ,)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: NL10 AQo bdfd

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              ip 4betiks aga praegu 4bet lihtsalt bloatib potti

                              sellised flativad siin peaaegu terve range, 5betivad tugeva rangega ja ei foldi pmslt kunagi

                              jah ma tean et teoorias kui ta flatib halvemaga siis peaks 4betima aga ta kl6psib liiga randomilt nuppe ja kindlasti pole tema vastu easy bloated potti oop m2ngida
                              tänud!

                              Comment

                              Working...