NL10 KK, kas overplayed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sniffer_33
    Jube Noob
    • May 2011
    • 130

    #1

    NL10 KK, kas overplayed

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1940766
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $6.35 - VPIP: 27, PFR: 7, 3B: 0, AF: 0.6, Hands: 15
    MP: $19.97 - VPIP: 27, PFR: 21, 3B: 9, AF: 2.1, Hands: 259
    CO: $10.32 - VPIP: 17, PFR: 10, 3B: 2, AF: 2.9, Hands: 624
    BTN: $10.31 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 5, AF: 3.9, Hands: 816
    Hero (SB): $15.03
    BB: $14.19 - VPIP: 22, PFR: 6, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 107

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K K
    1 fold, MP raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.20, 1 fold, MP calls $0.80

    Flop: ($2.50) 6 8 2 (2 players)
    Hero bets $1.70, MP calls $1.70

    Turn: ($5.90) 9 (2 players)
    Hero bets $5.63, MP raises to $17.07 all in, Hero calls $6.50 all in

    River: ($30.16) A (2 players - 2 are all in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    See käsi võtabki kokku nädala, mille olen nüüd veetnud NL10's (alustasin 04.10) siiani
    29K kätt. Pisut vale koht, aga tekkis tahtmine edulugude kõrvale ka midagi sellist paigutada
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    No igatahes jätkan veel, aga roll on 20BI peale kukkunud :(
    Last edited by sniffer_33; 11.10.12, 19:59.
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: NL10 KK, kas overplayed

    turni sizing liiga suur

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3
      Re: NL10 KK, kas overplayed

      Kuskil on suured leakid sees, muidu overall stattidega peaks biitima küll.
      Võidu % showdownil on ka päris soliidne.
      Ilmselt kaotad suuremad potid ja võidad väiksed.
      Pakun et mängid top pair ja overpair tüüpi käed üle nagu varasemalt silma jäänd.
      Samas sampel pole ka kuigi suur kui winrate on näiteks suht marginaalne siis 29K kätt miinuses olla on enam kui standard.

      Comment

      • Pokutaja
        Julm Donk
        • Feb 2012
        • 84

        #4
        Re: NL10 KK, kas overplayed

        Kas cbet mitte liiga madal pole?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: NL10 KK, kas overplayed

          Imo nonsd joon kukub liiga kolinal.. Imo BBl 49bb/100 on liialt palju.. ehk callid liiga palju bb'lt maha ja ei hiti ja foldid jms?

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: NL10 KK, kas overplayed

            Nagu juba mainiti, siis turni bet võiks olla väiksem.

            Comment

            • sniffer_33
              Jube Noob
              • May 2011
              • 130

              #7
              Re: NL10 KK, kas overplayed

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Kuskil on suured leakid sees, muidu overall stattidega peaks biitima küll.
              Võidu % showdownil on ka päris soliidne.
              Ilmselt kaotad suuremad potid ja võidad väiksed.
              Pakun et mängid top pair ja overpair tüüpi käed üle nagu varasemalt silma jäänd.
              Samas sampel pole ka kuigi suur kui winrate on näiteks suht marginaalne siis 29K kätt miinuses olla on enam kui standard.
              No endale tundub, et nii toores mäng kah nagu ei ole, kuigi muidugi kahtlus tekib jah.
              BB'lt olen palju kaotanud tõesti, aga seal on ka seis bad beatidel ja hittidel mis üle 90bb on 6-1'le selle sampli jooksul.
              Beat: 33 set vs QQ set (120bbd); QQ vs sb AK; KK vs AA; JQ vs KT floppasin rea ja ajasin turnil sisse KT vastu ja river T; Ac7c vs TT flop 8c9c6s ja flopis stackid sisse aetud
              win: KK vs 8K

              top pair ja overpaire olen üle mänginud vahest fishide vastu, aga seal ei tohiks väga suur leak olla.
              Üle 100bb win'ide ja loosed potide arv on olnud enam-vähem sama win 31poti ja loose 34.
              Ei ole nagu jäänud eriti käsi ka selliseid, kus oleks kirunud et rohkem valuet ei võtnud, heade kätega olen ka max value välja võlunud üldjuhul.
              ---
              Peaks vist ikka võtma mingi coachi, kes vaataks database'i leakide osas üle.
              Ma olen ehk ise liiga mingites mõttemallides kinni ja ei näe lihtsalt neid leake.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #8
                Re: NL10 KK, kas overplayed

                cbet madal, w$wsf madal, agg madal. Pretty obv leaks imo.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: NL10 KK, kas overplayed

                  Oijah, cbet on tõesti madal, seda peaksid kindlasti parandama.

                  Comment

                  • sniffer_33
                    Jube Noob
                    • May 2011
                    • 130

                    #10
                    Re: NL10 KK, kas overplayed

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    cbet madal, w$wsf madal, agg madal. Pretty obv leaks imo.
                    aqro on madal jah, seda olengi meelega hoidnud, et enne kohaneda korralikult ja state koguda, siit ka madal w$wsf ilmselt, aga cbet % oli tegelikult endalegi suur üllatus. Ma vaatasin käed üle ja eks ma olen omajagu ka check/raisenud käsi, samuti on olnud 3bet ja 4bet potides erinevatel põhjustel check järgi olnud. Samuti minu jaoks hopeless flopis ees fish, kelle fold to flop cbet 0% ja fold to turn cbet 5%. VÄGA palju on situatsioone olnud, kus tundunud lihtsalt mõttetu raha poti loopida.
                    No igatahes seda asja ma jälgin juba endal tähelepanelikumalt, sest kui suure sample peale näitajad samaks jäävad, siis ilmselge leak jah.

                    Comment

                    • sniffer_33
                      Jube Noob
                      • May 2011
                      • 130

                      #11
                      Re: NL10 KK, kas overplayed

                      Lisaks veel, et NL10's tundub, et pole mõtet mõngu agroks ajada, sest keegi kunagi sind ei usu või pigem isegi kahtlustatakse sind pidevalt bluffimises. Seega kõik value käed võib vabalt check/raiseda või turnis shoveda või enam-vähem mida iganes sa teed ja mida suurema valuega seda heldemalt kinni makstakse . Seega mulle on jäänud küll mulje, et agression on siin -EV, aga mine tea muidugi.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: NL10 KK, kas overplayed

                        Kui palju floppi callitakse, siis tuleb barreldada, mitte cbettimata jätta.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #13
                          Re: NL10 KK, kas overplayed

                          Algselt postitas sniffer_33 Vaata postitust
                          Lisaks veel, et NL10's tundub, et pole mõtet mõngu agroks ajada, sest keegi kunagi sind ei usu või pigem isegi kahtlustatakse sind pidevalt bluffimises. Seega kõik value käed võib vabalt check/raiseda või turnis shoveda või enam-vähem mida iganes sa teed ja mida suurema valuega seda heldemalt kinni makstakse . Seega mulle on jäänud küll mulje, et agression on siin -EV, aga mine tea muidugi.
                          enamus mängib just fit or foldi ja folditakse julmalt IMO. Mida kõrgemale jõuad seda vähem folditakse.

                          Comment

                          Working...