NL10 T)s vs whale

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sniffer_33
    Jube Noob
    • May 2011
    • 130

    #1

    NL10 T)s vs whale

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1929178
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $9.62
    Hero (SB): $10.59
    BB: $8.26
    UTG: $44.97
    MP: $4.51
    CO: $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 9 T
    1 fold, MP calls $0.10, 1 fold, BTN calls $0.10, Hero raises to $0.40, 2 folds, BTN calls $0.30

    Flop: ($1.00) 4 5 T (2 players)
    Hero bets $0.60, BTN raises to $1.20, Hero calls $0.60

    Turn: ($3.40) J (2 players)
    Hero checks, BTN bets $1, Hero calls $1

    River: ($5.40) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $5, Hero ?

    Siinkohal mõistus otsas, villane on 71/24, raise cbet 50%, aga donkbetide raise kohta readi mul pole, ja istun oma kahe paari otsas. No sellel hetkel tundus kindel fold mulle, aga võib-olla on see liiga nitine vaala vastu, kes siin teeks seda liigutust 44,55,TT+,TJ, aga ka KT,QTs.
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: NL10 T)s vs whale

    limp sb ja fold flop

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #3
      Re: NL10 T)s vs whale

      callin siin
      drawd ka ei tulnud ära.Turni panus on ka imelik

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #4
        Re: NL10 T)s vs whale

        Pre rohkem, 0,6$ ok. River call ja loodame busted fd näha.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL10 T)s vs whale

          ei lugend et 50% raise cb, kui sample 1/2 pole siis fine liin river call nyyd

          Comment

          • sniffer_33
            Jube Noob
            • May 2011
            • 130

            #6
            Re: NL10 T)s vs whale

            Arvestama peab ka sellega, et whale limp/callib siin pre BTN'ilt.
            Tema kohta on väga vähe käsi jah, aga 2'st korrast btnilt on raise 1st 100%.
            Tal võib vabalt olla ka 45 näiteks ja nagu juba siin mainitud, siis muidugi ka busted fd.
            Ma vaalade vastu jooksin terve eelmise kuu nii tihti mingite ime käte vastu stackidega lõhki, et ei tõusnud siin käsi enam callima. Selline niti-tilt peal :P.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: NL10 T)s vs whale

              küsimus selline. kui selle riveri foldid, miks siis üldse turnis callid`?

              Comment

              • sniffer_33
                Jube Noob
                • May 2011
                • 130

                #8
                Re: NL10 T)s vs whale

                Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                küsimus selline. kui selle riveri foldid, miks siis üldse turnis callid`?
                Turnis on veel middle pair täitsa ok callida, aga riveris potsize üldjuhul ju väga tugev käsi või siis muidugi ka puhtad blufid ja busted drawd. Mis see ok liin oleks siin siis?

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: NL10 T)s vs whale

                  Algselt postitas sniffer_33 Vaata postitust
                  Turnis on veel middle pair täitsa ok callida, aga riveris potsize üldjuhul ju väga tugev käsi või siis muidugi ka puhtad blufid ja busted drawd. Mis see ok liin oleks siin siis?
                  Riveris meie käsi paranes ju?

                  Comment

                  • sniffer_33
                    Jube Noob
                    • May 2011
                    • 130

                    #10
                    Re: NL10 T)s vs whale

                    Algselt postitas sniffer_33 Vaata postitust
                    Turnis on veel middle pair täitsa ok callida, aga riveris potsize üldjuhul ju väga tugev käsi või siis muidugi ka puhtad blufid ja busted drawd. Mis see ok liin oleks siin siis?
                    Tegelikullt ei näe ma ühtegi missed drawd siin kah, kõik jõudisd pärale ja ma kuidagi väga vähe beadin siin midagi.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #11
                      Re: NL10 T)s vs whale

                      riverisse jõudis kohale ainult runner-runner draw .ja riveris biidid sa oluliselt rohkem kui sa seda flopis või turnis tegid. ja ometi sa flopi ja turni ju callisid.
                      as played ma callin.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: NL10 T)s vs whale

                        Algselt postitas sniffer_33 Vaata postitust
                        Tegelikullt ei näe ma ühtegi missed drawd siin kah, kõik jõudisd pärale ja ma kuidagi väga vähe beadin siin midagi.
                        et areneda pead olema vastuvõetav teiste soovitustele ja arvamustele. muu variant ei aita

                        Comment

                        • sniffer_33
                          Jube Noob
                          • May 2011
                          • 130

                          #13
                          Re: NL10 T)s vs whale

                          Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                          et areneda pead olema vastuvõetav teiste soovitustele ja arvamustele. muu variant ei aita
                          No ma olengi väga avatud ja üritan leida enda jaoks vastuseid. Juhul kui jääb vale mulje, siis ma mitte ei vaidle, vaid arutlen, et mitte lihtsalt saada mingi ühe möödas situatsiooni jaoks vastus vaid suurem pilt üldiselt paika loksuks.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: NL10 T)s vs whale

                            Algselt postitas sniffer_33 Vaata postitust
                            No ma olengi väga avatud ja üritan leida enda jaoks vastuseid. Juhul kui jääb vale mulje, siis ma mitte ei vaidle, vaid arutlen, et mitte lihtsalt saada mingi ühe möödas situatsiooni jaoks vastus vaid suurem pilt üldiselt paika loksuks.
                            kriitika talumine on väga tugev eeldus heaks mängijaks saamisel, niiet sul võib lootust olla

                            Comment

                            • The_Meer
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 765

                              #15
                              Re: NL10 T)s vs whale

                              olenevalt sellest,kui agro BB reg on ja kuidas fishid cbetile foldivad,ma limbin ka või ison,enamjaolt ma ikkagi ISON.Ma arvan,et ma mängiks lambi fishi vastu samamoodi ja calliks ka riveri,kuigi ple väga õnnelik

                              Comment

                              Working...