UTG on halb regular, väga light caller, opening range UTG'lt umbes 16%(natuke alla 1k käe, nii et mitte väga täpne), BTN keskmiselt hea regular (natuke tightass 17/12, aga mängib selle hästi välja).
Callin AKs'iga pre,kuna tagant oli light squeezereid tulemas mitu ja UTG'ga mingi kerge meta oli kah käimas.
Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1921423
BB: $10.00
UTG: $8.31
Hero (MP): $11.15
CO: $11.05
BTN: $10.00
SB: $14.89
Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with A
K 
UTG raises to $0.40, Hero calls $0.40, 1 fold, BTN calls $0.40, 1 fold, BB calls $0.30
Flop: ($1.65) 9
5
4
(4 players)
BB checks, UTG bets $1.10, Hero calls $1.10, BTN raises to $5, BB folds, UTG raises to $7.91 all in, Hero folds, BTN calls $2.91
Turn: ($18.57) 8
(2 players - 1 is all in)
River: ($18.57) 2
(2 players - 1 is all in)
Küsimus on posflop käitumise kohta, kas shoveda kohe peale UTG cbeti või mitte. HU oleks otsus suht lihtne ja saab varieerida kord nii ja kord naa, aga 3-way kogu oma stack sisse ajada, siis callib BTN'ilt ainult set ja UTG'lt ainult setid( mida tema ranges hetkel ainult 1 ehk) ja QQ+.
Seega väga -EV liigutus. Kas see on õige loogika?
Antud käe puhul on fold minu jaoks ainuõige otsus, sest nende rangede vastu olen kergelt taga vist.
Callin AKs'iga pre,kuna tagant oli light squeezereid tulemas mitu ja UTG'ga mingi kerge meta oli kah käimas.
Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1921423
BB: $10.00
UTG: $8.31
Hero (MP): $11.15
CO: $11.05
BTN: $10.00
SB: $14.89
Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with A
K 
UTG raises to $0.40, Hero calls $0.40, 1 fold, BTN calls $0.40, 1 fold, BB calls $0.30
Flop: ($1.65) 9
5
4
(4 players)BB checks, UTG bets $1.10, Hero calls $1.10, BTN raises to $5, BB folds, UTG raises to $7.91 all in, Hero folds, BTN calls $2.91
Turn: ($18.57) 8
(2 players - 1 is all in)River: ($18.57) 2
(2 players - 1 is all in)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Küsimus on posflop käitumise kohta, kas shoveda kohe peale UTG cbeti või mitte. HU oleks otsus suht lihtne ja saab varieerida kord nii ja kord naa, aga 3-way kogu oma stack sisse ajada, siis callib BTN'ilt ainult set ja UTG'lt ainult setid( mida tema ranges hetkel ainult 1 ehk) ja QQ+.
Seega väga -EV liigutus. Kas see on õige loogika?
Antud käe puhul on fold minu jaoks ainuõige otsus, sest nende rangede vastu olen kergelt taga vist.
Comment