6max (Artiklid/Videod/Lingid)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #61
    Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

    CO range on juba päris hea SB-le kui temani on folditud, alati saab muuta vastavalt vastasele

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #62
      Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

      Tegelikult on äärmiselt raske teha mingit optimaalset openranget 6maxile, kuna pokker on niikuinii situatsiooni keskne, ning väga sageli tuleb vastavalt lauale range suurel hulgal siia sinna liigutada. Igaüks võib rangestove lahti võtta ja endale ranged määrata, infot peaks selle kohta ka olema.
      Tegelt peaks tegema algajale uued ranged hoopis, miskit 16/12 stiili viljeledes on micros äärmiselt hea passida.

      Comment

      • Unabomber
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 154

        #63
        Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

        Algselt postitas camu
        3bet tuleb minu arust mängu loogilise jätkuna! Veel mõned kuud tagasi oli mu 3bet kusagil 3% kui sedagi. Mingil hetkel hakkad lihtsalt loogilise järkuna katsetama, et mis siis kui??? Samamoodi on 3bet pottide mängimine, mis on veel minu arust eraldi ooper. Ma ei tea, micros ongi vist 3bettida kasulik pigem for value ja vaikselt hakata mõnes situatsioonis light 3bette sisse viskama.
        ma olengi täpselt vist selles staadiumis, sest viimasel ajal olengi hakanud rohkem 3 ja 4 bettima ;D
        aga mis tea arvate, kui tähtis see 3bettimine for value ja for bluff NL50 on?

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #64
          Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

          For value obv.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #65
            Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

            Pakun mingi 80-20 value kasuks!

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #66
              Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

              pakun miski 90-10 positsiooni kasuks

              Comment

              • thetankist
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 28

                #67
                Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                rohkem value ikka !

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #68
                  Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                  Mida arvata sellisest rangest NL10's, mis on seal tabelina enamvähem kirjas?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #69
                    Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                    Algselt postitas 0ttt
                    Mida arvata sellisest rangest NL10's, mis on seal tabelina enamvähem kirjas?
                    MP 22 open fold ja AJ 3bet..
                    -.-

                    ei oska midagi head sellistest tabelitest arvata.

                    Comment

                    • 0ttt
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 444

                      #70
                      Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                      See on küll väga imelik jah. Lihtsalt otsin mingit väikest juhendit, et mängu loosemaks teha. Just ei oska siis mängida kui limbid ees ja ei tea kas ise kaasa limpida/tõsta (kunagi ei openlimbi fo sure). Sellepärast mäng mul liiga aggro ja tight 18/17/6 (väikse sample peale 3k), kuid ma ei usu et see hiljem eriti paraneb.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #71
                        Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                        Algselt postitas 0ttt
                        See on küll väga imelik jah. Lihtsalt otsin mingit väikest juhendit, et mängu loosemaks teha. Just ei oska siis mängida kui limbid ees ja ei tea kas ise kaasa limpida/tõsta (kunagi ei openlimbi fo sure). Sellepärast mäng mul liiga aggro ja tight 18/17/6 (väikse sample peale 3k), kuid ma ei usu et see hiljem eriti paraneb.
                        SC ja väikseid PP võid limpida kui tahad... aga imo kergem on lihtsalt raisida/cbetida.

                        Comment

                        • 0ttt
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 444

                          #72
                          Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                          Näiteks PP ja SC raisen kui on 1 limp (sõltub vastasest) ees aga kui 2+ siis lihtsalt limbin kaasa?

                          Comment

                          • timukasr
                            Vana Tegija
                            • Nov 2008
                            • 1099

                            #73
                            Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            mina raisin ATC SB-d kelle range on seal üle 50%, kui dolt to 3bet suur siis isegi alates 30%

                            ja vähegi mängitava kaardiga läheb iga ühe vastu 3bet
                            Mina sellistelt meestelt maltsaga blainde ei stiili.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #74
                              Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                              Algselt postitas 0ttt
                              Näiteks PP ja SC raisen kui on 1 limp (sõltub vastasest) ees aga kui 2+ siis lihtsalt limbin kaasa?
                              jp.. miks mitte... limpida mingi 57s.

                              imo peaksid rohkem coldcallima.. mingi MP kuskil PFR ja sa oled OTB AT näiteks..
                              kui hitid A high flopi siis vastane cbetib suht tihti airiga..
                              kui mingi märg board siis vastane c/f
                              ja kui Kxx vms siis saad ilusti floatida :)

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #75
                                Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                                Tänud, pean veel oma cbeti% ka alla saama sest liiga kõrge see vist 76%?

                                Comment

                                Working...