6max (Artiklid/Videod/Lingid)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #166
    Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

    OBV, et raamatud on ka head, aga sa pead lihtsalt sellised välja valima, millest sulle reaalselt kasu on. Enamasti moodsad e-bookid kui päris algaja pole, aga nendega peab vaeva nägema - aeglaselt parajate portsudena lugema ja läbi mõtlema. Nt. videomaterjali vaatan 20-45 minuti kaupa ja eriti hästi töötab see mu arust enne sessi, et mõte liikuma saada (kuigi mõned mängijad võivad hoopis spewima ja overadjustima hakkata).

    Ise vaatan peale sessi suuremad kaotatud käed (va kus on ilmne, et on hästi mängitud) ja võidetud käed, mis tundusid endale kahtlased. Lisaks üritan vaadata iga nädal mõne video ja aeg-ajalt lugeda mõnda kvaliteetset raamatut. Kahjuks kõike ei jõua ja materjali peab omandama puhanud peaga, mis seab õppimisajale omad piirangud.

    Btw, ma olen FR mängija, aga enamus materjali, mida loen ja vaatan on 6-maxi kohta. FR kohta on vähe kvaliteetset materjali ja kui oma peaga mõelda, siis saab 6-maxi materjalist ka väga palju kasu.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #167
      Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

      Kui sa 6max raamatuid loed, oskad siis soovitada äkki mõne kvaliteetse?

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #168
        Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

        The Poker Blueprint?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #169
          Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

          Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
          Kui sa 6max raamatuid loed, oskad siis soovitada äkki mõne kvaliteetse?
          Ma ei vii praegu enamustel e-lugeris sisu ja pealkirja kokku, aga viimati lugesin Leatherassi Don't Listen to Phil Hellmuth, seal need 50 nõuannet olid üsna okeid, aga vb Poker Blueprintil on esialgu rohkem valuet. Kunagi lugesin, siis tundus solid. Oleneb, mis limiiti ise mängid. Tõmba mingi netist ja vaata, kas tekitab ahhaa momente. :)

          Aga kas keegi on lugenud raamatut Peak Performance Poker? See on sarnase disainiga nagu The Poker Mindset.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #170
            Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

            2 kuud tagasi mängisin veel NL 50(eriti ei biitind), nüüd paus sees olnud. Blueprint läbi, Leatherassi Treat your poker like a business ka läbi ja Easy Game 1. osa ka peaaegu läbi. Mul tegelt mingi hunnik neid e-booke on, ju ma hakkan vaikselt neid võtma siis. Notesid tehes ja korralikult mõttega lugedes kulub ühe raamatu peale päris kenasti aega kah.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #171
              Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

              Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
              Kui kellegile selline asi huvi pakub, pm http://dailyvariance.com/poker-video...ure-nl-system/

              Võiks mitme peale osta.
              Nendes videotes autor kasutab päris mitmetes kohtades stati wwsf (won when saw flop). Ma ei saa päris hästi aru, kuidas ta seda stati kasutab või mida ta sealt välja loeb? Anyone?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #172
                Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                Millest sa täpsemalt aru ei saa?

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #173
                  Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Millest sa täpsemalt aru ei saa?
                  Kui wwsf on kõrgem kui ...,siis villain on... . Ehk kuidas madala/kõrge wwsf% statiga mängijat abuseda või mis on selliste statidega mängija tendentsid. Okei, ilmselt kui wwsf% on kõrge, siis mängija on parem kui madala wwsf% mängija, aga edasi. Kusjuures tegelikult ei pruugi ka see viimane kehtida. :P
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #174
                    Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                    Kui w$wsf on alla keskmise madal siis villain annab kergemalt alla= tasub bluffida ja kõrgema puhul vastupidi.

                    Comment

                    • Hullapple
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 364

                      #175
                      Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                      DV videode seerias tegi ta ise oma datebase analyysi. Tal oli w$wsf 45%. Selle peale ta kommenteeris et see voiks olla natuke suurem kuna ta arvab et 6max-s 45% on voib olla natuke liiga straight/forward mang. Minu arvates on tal oigus aga see kehtib ainult vaga heade regide vastu, pakun et umbes 47% on selline ideaali lahedane.

                      Nagu ta isegi ytles, siis koik mis on 40 alguses ja all pool on villainid kelle vastu on ypriski lihtne mangida. Pakun siis umbes, et kui w$wsf on 42% voi vahem siis on tegemist villaniga kes mangib vaga "fit or fold" stiili. Ta ei poora oma kasi bluffiks, ning kui tema cbet raiseda ja ta jatkab siis on kindel et tal monster draw voi tugev value hand jne jne.

                      Samas koik mis on 50% voi rohkem on samuti vaga kahtlase vaartusega mang............tihti on donkidel vaga korge w$wsf %, selle pohjus on lihtne, nad voidavad lihtsalt vaga vaga palju vaikseid potte. Kui kellegi w$wsf % on korgem kui 50 siis on tegemist yli aggro mangijaga kes ei taha maitte kuidagi potist loobuda ja kellelt voib oodata ylekaartidega 3 barrel bluffe ja check/raise ja mida koike on voimalik aggrotamisega ara teha.

                      Vahemik 43-49, kusagil seal siis peaks olema koige optimaalsem number.

                      Vist voib seda ka nii oelda, et kui w$wsf on....

                      alla 42% siis villain range on kallutatud vaga tugevalt value peale
                      50% ja yle siis selles ranges on sees vaga vaga palju bluffe
                      ning see mis nende kahe vahele jaab siis peaks olema enam vahem balansseeritud......

                      Vahemikud mida siin valja toin palun mitte kullana votta, avaldasin lihtsalt oma nagemust asjast. Igasugu parandused/korrektuurid numbrite osas ja mida miski tahendab ning mida veel saame nendest arvudest valja lugeda on igati oodatud.

                      Kui Ahangama ytles et kui madal w$wsf siis tasub bluffida ja kui korge siis mitte! Esimese poolega olen igati nous, teise poolega jallegi mitte, kui kellegi w4wsf on vaga vaga korge siis on selge et tal on palju bluffe ranges ning siis tuleb just uuesti hakata bluffima. Raskem on mangida just sellise keskmise naitaja vastu.

                      Vabandan tapitahtede puudimise parast :)
                      Last edited by Hullapple; 15.06.11, 13:48.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #176
                        Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                        Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                        Kui w$wsf on alla keskmise madal siis villain annab kergemalt alla= tasub bluffida ja kõrgema puhul vastupidi.
                        Umbes sama asja peaks näitama ka wtsd% (went to showdown). Nüüd on küsimus selles, et kumba kasutada. Milline on mingis mõttes täpsem või milline vajab vähem käsi, et stat usaldusväärne oleks. Pakun, et wwsf vajab vähem käsi, sest arvesse võetakse kõik kolm tänavat. Seevastu wtsd vajab showdownile minemist ja seda juhtub harvem kui flopi, turni või riveri nägemist.

                        Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Okei, head poindid. Sa enda pakutud numbrite põhjal lähtud 6-maxist või FR-st? Ma arvan, et need numbrid mõnevõrra erinevad formaaditi. :)
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Hullapple
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 364

                          #177
                          Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                          Need on jah 6maxi numbrid.

                          Formaaditi erinevad need kindlasti, FR-s siis koik naitajad madalamad.

                          Comment

                          • Ahangama
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 615

                            #178
                            Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                            Jah, jõudsin just ise ka järeldusele kui w$wsf suur siis palju bluffe sees :) aga näet juba kõik selgeks tehtud vahepeal. Ise pole siiani kumbagi neist kasutanud aga panen hudi omale w$wsf ja võtan vaatluse alla. Fullringis peaks hea w$wsf olema 41-43

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #179
                              Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                              njah, ma olen suht eazy target. mul see wwsf% on 40 (:. Kusjuures ise tunnen ka, et krdi lihtsalt annan alla postflop. OOP peab rohkem semibluffima ka....
                              Eile sai veidi pokkeriguruga arutatud erinevaid tehnikaid ning nyyd loodan, et veidi kindlamat postflop mängu teha.

                              Comment

                              • RandyLahey
                                Julm Donk
                                • Jul 2011
                                • 38

                                #180
                                Re: 6max (Artiklid/Videod/Lingid)

                                Kas keegi oskaks välja tuua häid videoid või head lugemist non showdown joone tõstmiseks, nl30 6max ja viimase 45K käega -1500$.

                                Comment

                                Working...