NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1

    NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

    Donkav fish oli seda ennegi teinud, polnud päris kindlat riidi millega seda teeb. Mängis 80/0.
    Rexiga polnud me piike ristanud varem, mängis 4'l laual. Ma pakuks, et rex oleks oma premium holdinguid (KK, AA) pre 4bettinud, AK ja ehk JJ jamminud ja keskmised kuni väiksed pocketid callinud+muu jura mida ta UTG'lt avada võib.
    Nüüd flopil me vist biidime FD'd, TT, 99 ja pretty much kõik. Või? Tegelikult jah, FD+2 overs oleme isegi taga. Olgu öeldud, et rex mõtles pikalt pre enne kui callis.
    Flopis tuli raise kiirelt. Nii et mis hero plaan on?


    Poker Stars No-Limit Hold'em, £0.25 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (CO) (£45.57)
    Button (£25)
    SB (£32.64)
    BB (£8.08)
    UTG (£25.92)
    MP (£24.43)

    Preflop: Hero is CO with J, J
    UTG bets £0.53, MP calls £0.53, Hero raises £2.75, 2 folds, BB calls £2.50, UTG calls £2.22, MP calls £2.22

    Flop: (£11.10) 5, 8, 3 (4 players)
    BB bets £0.25, UTG raises £8, 1 fold, Hero ???
    Last edited by Tarmonator; 13.09.12, 12:44. Põhjus: panin timing telli
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

    Regular võib vabalt pre QQ+ callida imo, et fish sees hoida. Flopil ma foldiks isegi seega, ei usu, et ta 99, TT seal nii suurelt betiks, pigem ikka raskelt value poole kallutatud.
    Last edited by mikk2468; 13.09.12, 09:58.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

      Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
      Regular võib vabalt pre QQ+ callida imo
      v2ga unlikely

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #4
        Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

        Kas sellepärast, et OOP squeezi suhtes?
        Ja kui ise olles UTG asemel, oleks fine callida QQ+ või parem ikkagi 4bet?

        Üritan ennast 6max suhtes harima korralikult hakata. Seega üritan oma vigastele strateegianõuannetele kas kinnitust või parandusi leida. Nii, et ärge pahandage kui väga vänta läheb.
        Last edited by mikk2468; 13.09.12, 10:31.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

          no 4way ei taha pmst OOP olla keegi

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

            sellep2rast et bb juba overcallis $2 oma $8 stackiga niiet rohkem +ev see $8 v6tta kui hakata 4 way poti m2ngima

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #7
              Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

              Damn, arvasin, et 3way vaatame floppi. My bad. Siis logish, et 4bet.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #8
                Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

                endale tundub et tahtis kangelt fishi ai panna tema pasaga, ise foldida väga ei suudaks, 55 ja 33 üsna harva flativad sqzi oop, 88 ka harva kuid võimalik. tundub kahtlaselt fd moodi, qq kk aa ei usu. seega calliks ja any nonristi paneks sisse või siis flopis paneks nuppe.
                palun parandage mind kui mu mõttekäigus kardinaalselt vigu sees, sest olen ise üsna fish
                Last edited by KristjanRawk; 13.09.12, 11:11.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

                  Lisasin esimesse posti paar timing telli, võimalik, et oluline antud käes.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

                    timing p6hjal ma snap foldin

                    nkn fold vast

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL25. ülepaariga squeezetud potis fishi ja rexi vastu.

                      ma ka foldin.

                      Comment

                      Working...