NL5 AA ,Postflop, deep

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #1

    NL5 AA ,Postflop, deep

    Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1884187
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $15.83 48 kätt: 54/7; 3Bet: 9.5 ; AF: 1.4
    MP: $2.00 info puudus...
    BTN: $5.65
    SB: $6.34
    Hero (BB): $9.39

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with A A
    UTG raises to $0.50, MP calls $0.50, 3 folds, Hero raises to $1.50, UTG calls $1, MP raises to $2 all in, Hero calls $0.50, UTG calls $0.50

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Flop: ($6.02) 9 6 8 (3 players - 1 is all in)
    Hero ?


    Tänud!
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL5 AA ,Postflop, deep

    Shipping dokki.

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #3
      Re: NL5 AA ,Postflop, deep

      preflop on OK ma arvan, sellise openraise vastu võid ka suuremalt panna (AI??) aga AA mängib postflop nii hästi , et pole vaja.
      Flopil lihtsalt shove ja las see fish siis otsustab mis ta oma käega peale hakkab.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: NL5 AA ,Postflop, deep

        shippi. siin pole postflop mängu. Kui sa ei foldi siis sa ei saa viga teha.
        PF OK. Aga ta openraise 10bb on ikka fun :)

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #5
          Re: NL5 AA ,Postflop, deep

          Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
          preflop on OK ma arvan, sellise openraise vastu võid ka suuremalt panna (AI??) aga AA mängib postflop nii hästi , et pole vaja.
          Flopil lihtsalt shove ja las see fish siis otsustab mis ta oma käega peale hakkab.
          Preflop ei vajutanud kohe AI, kuna kartsin, et hirmutan deep'i Villaini ära ja foldib, tahtsin temalt max valuet saada. Vähemalt selline mõttekäik oli mul tol hetkel.

          Comment

          • The_Meer
            Grinder
            • Apr 2010
            • 765

            #6
            Re: NL5 AA ,Postflop, deep

            kui see teine donk 1.5 juba pre callis, siis callib ta natsa pre veel, kui otsa panna, et saad rahus iga floppi shippida

            Comment

            • TrvP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2012
              • 409

              #7
              Re: NL5 AA ,Postflop, deep

              Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
              kui see teine donk 1.5 juba pre callis, siis callib ta natsa pre veel, kui otsa panna, et saad rahus iga floppi shippida
              Kas sa mõtled, et peale seda shortstackeri AI oleksin pidanud veel üle tõstma?

              Edit: Rohkem tõsta seal ei saanud, ainult c/f variant oli... Tahtsin seal tõsta...
              Last edited by TrvP; 06.09.12, 22:22.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: NL5 AA ,Postflop, deep

                shove floppi. liiga palju scare kaarte on turni tulemas. 7$+ shove on suht bluffine ka ja saad QQ, KK ja v-o ka JJ callima seal
                +AK, milles 1 poti võib ka callida, aga fold on selle käe puhul isegi parem vist equity ja variatsiooni mõttes

                Comment

                Working...