8. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #31
    Re: 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

    wtf ranka AA kurat siis oleks võinud olla mida iganes.Seda kätt ei oleks küll lugeda saanud.tricky player nagu ma isegi :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]

      Algselt postitas ropka11
      wtf ranka AA kurat siis oleks võinud olla mida iganes.Seda kätt ei oleks küll lugeda saanud.tricky player nagu ma isegi :)
      nali? :)

      Kui ei siis klamber põhimõtteliselt luges käe ära ju :)

      Comment

      Working...