Re: 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 10. Oktoober, 23:59:59 [strateegia]
wtf ranka AA kurat siis oleks võinud olla mida iganes.Seda kätt ei oleks küll lugeda saanud.tricky player nagu ma isegi
:)
wtf ranka AA kurat siis oleks võinud olla mida iganes.Seda kätt ei oleks küll lugeda saanud.tricky player nagu ma isegi
:)
Comment