6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

    Informatsioon:
    UTG+1: 8/5/2.9 - 5750 kätt.

    AGA villain on reeglina mänginud short-stack strateegiat ning esimest korda näen teda full-stackina lauas. Seega need statid ei pruugi enam paika pidada, sest short-stack strateegia erineb full-stack strateegiast tohutult. Ja see, miks ta otsustas full-stacki mängida, seda ma ei tea. Igastahes mis on arvate, mis käsi tal on ja kas keegi foldib preflop?


    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($134.25)
    MP3 ($29.50)
    Hero (CO) ($205.75)
    Button ($200.45)
    SB ($118.60)
    BB ($64.35)
    UTG ($287.95)
    UTG+1 ($193)
    MP1 ($56.40)

    Preflop: Hero is CO with K, K
    UTG raises to $7, UTG+1 calls $7, 3 folds, Hero raises to $30, 4 folds, UTG+1 raises to $100, Hero raises to $205.75 (All-In), UTG+1 calls $93 (All-In)

    Flop: ($396) Q, 5, 3 (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($396) 5 (2 players, 2 all-in)

    River: ($396) 4 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $396 | Rake: $3
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #2
    Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

    Esimene käsi, kus mul ideid njetu. Pean mõtlema hakkama ;D. Päeval mõtlen siis:P.

    L.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

      Algselt postitas Lutzky
      Esimene käsi, kus mul ideid njetu. Pean mõtlema hakkama ;D. Päeval mõtlen siis:P.

      L.
      Mõtle mõtle, natuke vähem kui 22 tundi aega

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #4
        Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

        Q Q

        Comment

        • Andrus Ansip
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 26

          #5
          Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

          A A
          A K

          Comment

          • jep18
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 49

            #6
            Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

            1) A A
            2) K K
            3) A K

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #7
              Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

              k K

              Comment

              • HouseOfAces
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 69

                #8
                Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

                A A

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #9
                  Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

                  A A

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #10
                    Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

                    K K

                    Comment

                    • Sulgpallur
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 80

                      #11
                      Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

                      A A
                      Q Q

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #12
                        Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

                        Q Q

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #13
                          Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

                          A A
                          Q Q
                          J J

                          Comment

                          • HotGutShot
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #14
                            Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

                            Pakuks sis A A
                            Q Q

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 8. Oktoober, 23:59:59

                              Selleasemel et paar märki kirja panna, proovin oma arutluse kah kirja panna.

                              88-TT-nende kätega UTG+1 call on tavaline, hiljem allin minek ainult juhul, kui mujalt lauast saadud kaotuse tõttu tiltis. Seekord välistaks.

                              JJ,QQ- Call oleks ok, peale floppi oleks hea UTG vastu mängida, samas võib tulla tagantpoolt veel calle ja mitme vastase vastu suht kasutu käsi. Hilisem suur tõste ei välista neid käsi, üks vastane, AQ, AK vastu eelisseisus. QQ puhul oleks vastane seti kokku vedanud, Ranka oleks natuke hiirt loopinud ja siia käe postitanud. ;D Täitsa võimalik.

                              KK-minu pokkerikogemus on ainult 2 kuud, nende jooksul pole ma veel KK vs. KK näinud. Samas oleks huvitav käsi siia panemiseks, saaks mastid täpselt ära arvata... KK call alguses oleks mõistetav, peale floppi võib ka mitme vastu mängida.

                              AA- njah. Kõik pokkeriraamatud soovitavad varases positsioonis vahest harva AA limpida ja callida, kui seejärel pakutakse sellist võimalust all-in pushida...Kõige tõenäolisem käsi.

                              AQ-call veel mõeldav, reraise peale väga lihtsalt mahavisatav. Välistaks.
                              AK-ma ei ole sellisel tasemel mänginud, aga microstake levelil näen ma iga päev AK igasugust jama toimumas. Õigustus calliks sellise käega; UTG on keskmine paar, AQ,AK. Seejärel tule suur raise tagant, UTG foldib, CO reaalne käsi on suur paar, mida ta reraise peale niikuinii maha ei viska või bluff. Bluff kahe vastase vastu ei ole mõtekas. Seejärel Call oleks kah paha mõte, pole positsiooni, flopp võib CO-d samahästi aidata, mina foldiks. Tema reraises, niiet välistaks seekord AK.

                              BLUFF- Mingisugune väike paar, suited connectors- Call alguses on mõeldav, seejärel proovida CO suure tõstega maha viskama sundida on kah reaalne, seejärel All-in callida-kurat teab. Läks trumm, läksid ka pulgad. Selline käsi siia postitada, teades et mittekeegi pihta ei saa, ei tahaks uskuda :). Eriti veel shortstack mängija puhul.

                              Ülesande lisaküsimus:"Igastahes mis on arvate, mis käsi tal on ja kas keegi foldib preflop?" võib anda vihje, et käsi kaotati. Kaotati AA ja QQ-le.


                              Ei hakka keeruliseks ajama: (kui QQ on õige, siis on "Soooooo sick")

                              Vastus:
                              K K
                              A A

                              Comment

                              Working...