Re: 1. Käsi - Aega Vastamiseni: 2. Oktoober, 23:59:59
Q
A
See oli esimene pakkumine, mis loogiline tundus, AJ-ga arvasin, et ta isegi ei calliks enne floppi. Samas ma ei tea, kui positsiooniteadlik ta on, 8% käte hulka tegelt peaks vist mahtuma mingi 16 kätt, AJ siis nagu oleks isegi [img]{SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif[/img] ?
Q
A
See oli esimene pakkumine, mis loogiline tundus, AJ-ga arvasin, et ta isegi ei calliks enne floppi. Samas ma ei tea, kui positsiooniteadlik ta on, 8% käte hulka tegelt peaks vist mahtuma mingi 16 kätt, AJ siis nagu oleks isegi [img]{SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif[/img] ?
Q
Comment