12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    Tervist!

    Kuna käemängu pole, siis tekkis idee, et võiks ikkagi midaig põnevat teha. Arutasime (ei viitsi teemat otsida), et võiks teha maratoni - algul 12 tunnise ja hiljem pikema.

    Teeme algul 12 tunnise ja kuupäev on ka lahtine. Kes oleks poolt ja mis kuupäev sobiks?

    Mina pakun välja järgnevad laupäevad:
    17 või 24 või 31 jaanuar. Mis arvate? Kella aegadeks oleks 18:00-06:00. Osa saavad võtta ning miskit petmist ei thaaks loota. Et miski krayziei sugune balla vajub kohale ja hakkab 2NL mängima. Obv, et kohe saab disklahvi.

    Pigem on enda väljakutse võistelda foorumikaaslastega.

    Võistluse "hindamiseks" kasutame winratet - 5,000 kätt on miinimum, et oma nimi võistlustel finisheerijate hulka saada ning siis kellel suurem winrate võidab poti? Või korraldaks osalejatele, kes jõuavad 30% hulka eraldi turniiri, kus winner takes the all. Mulle too viimane meeldib rohkem, siis on tõsiselt kõigil võimalus võita.

    Ja oleks miski osalemis tasu. Alustaks näiteks $25-est dollarist? See oleks päris hea summa, kui saame 5-6 osalejate oleks 125-150$ auhinnafondiks ning turnale see võita ei oleks eriti halb. Kui tekib rohkem osalejaid on muidugi poole lõbusam :)

    Ja näiteks kui ongi 6 meest, siis top30% oleks siis 2 esimest saavad turniirile ehk (HU-d) mängima ja võitja saab prizepooli omale.

    Kes on poolt osalema andku märku, pakkuge oma ideid, kuupäevi ja buy-ine.

    Esimene oleks kindlasti 12 tundi.

    Osalejate nimekiri
    1. ranka
    2. Oliverk
    3. -andres-
    4. vMario
    5. lenC
    6. EstPatrick
    7. Fortune
    8. krayzie
    9. muusik
    10. tigrano
    11. ment52
    12. rankapoeg
    13. Tarmonaator
    14. MM
    15. zaf0
    16. jrgn hell
    17. variatsioon
    18. valts
    19. RudiTurbo
    20. priit295
    21. booyaka

    Eeldatava auhinnafond: $525... ja KASVA RAISK!
    Aega jäänud regamiseks: TAJOBA!
    0
    17. jaanuar
    0%
    0
    24. jaanuar
    0%
    0
    31. jaanuar
    0%
    0
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

    25 olekski arvatavasti mul kogu õhtu winrate :D Aga kui kodus oleks siis lööks kaasa isegi äkki.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

      Mis kuupäevad sulle sobivad. Ja laupäevad on hea? Paremad, kui reeded ju?

      Comment

      • Uniquest
        Grinder
        • Oct 2008
        • 615

        #4
        Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

        Oot, mis see cheatimine ikkagi on? Ma saan aru, et sõbralik võistlus, aga selle võiks ikkagi selgeks teha. Nagu ma aru saan, tahetakse, et kõik mängiksid "oma tasemel" ja näitaksid parimat winrate, aga seda niimoodi kontrollida on ebareaalne ikkagi. Parim on sellist asja teha kuskil 2p2-s, kus ühe limiidi regulare hästi palju.
        Ei taha tühja vinguda, aga mulle üldiselt meeldivad igasugu väljakutsed, kuid ma ei mängi ÜLDSE cashi praegu. Mis see aus buy-in oleks, kui ma mängin 30$ HU SnG-sid, 6$ tavalisi 18-mane ja eksin kuni 20$ buy-iniga MTT-desse?:D

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #5
          Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

          EI oska kahjuks midagi veel öelda see nv on kinni igatahes.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

            24 või 31 oleks parim variant. Hetkeseisuga võib emmale kummale nv langeda üks sünnipäev, kuid loodan, et mitte ja saan ikkagi osaleda. Pigem olen ise 31se poolt, siis kõik eksamid ka Ülikooli omadel läbi. Õhtul 18st hommiku 6ni on samuti ok.

            //Laupäevad kindlasti paremad kui reeded. Õhtuks jõuab igatepidi end korda ka saada, kui reedel midagi toimub.

            25$ osalustasu oleks sobiv ning hilisem turniirimõte parimate vahel samuti hea. Hetkeseisuga olen igatahes osaleja ja kui tõesti midagi ette tuleb, üritan varakult teada anda.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

              Algselt postitas Uniquest
              Oot, mis see cheatimine ikkagi on? Ma saan aru, et sõbralik võistlus, aga selle võiks ikkagi selgeks teha. Nagu ma aru saan, tahetakse, et kõik mängiksid "oma tasemel" ja näitaksid parimat winrate, aga seda niimoodi kontrollida on ebareaalne ikkagi. Parim on sellist asja teha kuskil 2p2-s, kus ühe limiidi regulare hästi palju.
              Ei taha tühja vinguda, aga mulle meeldivad challenge´d, aga ma ei mängi ÜLDSE cashi praegu. Mis see aus buy-in oleks?:D
              Kui keegi hakkab $25 pärast "sohki tegema" siis nii olgu ja loodan, et ta ostab selle petetud raha eest oma lastele ja naisele, midagi väga-väga ilusat.

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #8
                Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                Algselt postitas ranka
                Kui keegi hakkab $25 pärast "sohki tegema" siis nii olgu ja loodan, et ta ostab selle petetud raha eest oma lastele ja naisele, midagi väga-väga ilusat.

                Nvm, ma saan vist õigesti aru, et oodatakse, et inimesed mängivad oma "loomulikul" buy-in tasemel. Eks ma jää siis turniirimängijate challengeid ootama. :P

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                  Ja lenC'i kommentaar teisest teemast:

                  Algselt postitas lenC
                  (võidetud big blindid*3)+mängitud käed=skoor

                  äkki nii töötaks? Proovisin mingit n-ö valemit mõelda, aga kõik läheks liiga keeruliseks, see mõnus lihtne. Ise arvan, et n-ö kuiv läbimängimine ei tohiks mingi kõva asi olla, siis peaks tegema kindlasti tingimused, et peab kasumis lõpetama näiteks vms.

                  edit: või big bets/100*mängitud käed. Miinimum 5k kätt.

                  Ma osalen siis, kui eesmärk on võimalikult hästi mängida.
                  OBV, et ongi ju parema mängu peale. Ainus ais, et peaks panema paika miinimum käte nõude. Arvaks, et 5000 oleks super hea. Full ringis peaks mängima siis 12 tundi jutti 7-et lauda (saab teha A klassi mängu) ja 6maxis (panin 70 kätt tunnis, tegelt on rohkem) 6 lauda.

                  Aga kes jõuab 12 tundi jutti panna 6 lauda? See oleks ideaalse ja hea winrate alus! Ja seda me selle võistlusega teha tahamegi, et teha võimalikult kaua võimalikult head mängu, et saada võimalikult hea winrate! Ja isegi, kui pole kõige parem jooks võid vabalt tulla top30% sisse ja siis turniiril ära ownida.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                    Algselt postitas Uniquest
                    Nvm, ma saan vist õigesti aru, et oodatakse, et inimesed mängivad oma "loomulikul" buy-in tasemel. Eks ma jää siis turniirimängijate challengeid ootama. :P
                    Turniirimängijate challenged on liigad imo :D

                    Comment

                    • vMario
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 127

                      #11
                      Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                      in!

                      mingi 3 tundi peab vastu, siis on raudselt tilt, smirri pudel laual ja 2 lvlit kõrgemalt 1000nl-s

                      tegelt teeme nii, et auhinnaraha eest peab see vend turnale sisse ostma ja kui hitib, läheb jagamiseks!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                        Uuendasin algposti, sinna lisan osalejate nimekirjad jne.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                          Algselt postitas vMario
                          in!

                          mingi 3 tundi peab vastu, siis on raudselt tilt, smirri pudel laual ja 2 lvlit kõrgemalt 1000nl-s

                          tegelt teeme nii, et auhinnaraha eest peab see vend turnale sisse ostma ja kui hitib, läheb jagamiseks!
                          Eip, halb mõte. Kui on võistlus, siis igaüks tahab seda siiski ise võtta. Siin ei ole enam nii, et Ranka paneb õla alla ja annab võidufondi. Igaüks paneb seekord ise rahad mängu ja tahab neid hea mänguga ka preemiaks saada :).

                          Comment

                          • vMario
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 127

                            #14
                            Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                            Algselt postitas -andres-
                            Eip, halb mõte. Kui on võistlus, siis igaüks tahab seda siiski ise võtta. Siin ei ole enam nii, et Ranka paneb õla alla ja annab võidufondi. Igaüks paneb seekord ise rahad mängu ja tahab neid hea mänguga ka preemiaks saada :).
                            sa ei pane siis minu eest raha?

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: 12 TUNNI MARATON - REGISTREERIMINE, IDEE, REEGLID, MUU

                              No mu seletus oli vb natuke liiga lihtlabane, kuid põhimõte on selles, et kui ma 12h järjest üritan oma parimat mängu teha, siis ma ei taha selle võidetud raha eest turniiri mängida, mille hittimise korral peaksin selle teise osalejate vahel, kes mulle alla jäid ära jagama :/.

                              Comment

                              Working...