€100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #91
    Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

    tulistan puusalt 25k ja ilma rb

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #92
      Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

      25k, ja rb asi veel lahtine. Kolisin ka ära Starsi, seal on nagu ta on selle arvestamisega. Jäi meelde selline variant, et kõik arvestavad eraldi eurodeks oma võidusumma ja rakebacki.

      Ja Kuubikdžonn, 1. märts alustame!

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #93
        Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust

        Kuubikdžonn,, 1. märts alustame!
        Panjatno :)
        Aga see summa suurem ei võiks olla natukene?Ei paneks mingit päris utoopset summat,aga noh sellise mille puhul vbl näeks tavalisest rohkem vaeva.
        25keur tähendab ju seda,et kui 10-e osalejat siis igaüks teeb kahe kuu peale aint 2.5k€ ja ongi olemas ju.
        Last edited by qbj0hn; 21.02.11, 14:24.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #94
          Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

          blogi aadressiks ja useriteks j2i mis?

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #95
            Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Panjatno :)
            Aga see summa suurem ei võiks olla natukene?Ei paneks mingit päris utoopset summat,aga noh sellise mille puhul vbl näeks tavalisest rohkem vaeva.
            25keur tähendab ju seda,et kui 10-e osalejat siis igaüks teeb kahe kuu peale aint 2.5k€ ja ongi olemas ju.
            Oled sa varem 2 kuuga €2,500 teinud?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #96
              Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Oled sa varem 2 kuuga €2,500 teinud?
              November detsember kokku küll koos rb-ga ja see oli NL25.NL50-s on asi nüüd jooksma saadud ja järgmine kuu juba PL/NL100 shotid arvatavasti.Ja see kuu on juba koos rb-ga 2.5k up.

              EDIT:Nagu aru saan siis see 25k€ on ilma rb-ta.Siis on ta küll normaalne yep.RB oleks suht arvestatav osa ikka kasumist.

              Liiga optimist ma vist tõesti :D.Mis seal salata Jaanuaris lasin break-even näiteks :/

              Mõtlesin järgi ja 25k€ on tegelt küll jah hea summa.
              Last edited by qbj0hn; 21.02.11, 17:20.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #97
                Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                25k€ on hea summa. ise pole üldse kindel, kas suudan 2500€ kahe kuuga teha. loodetavasti suudan.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #98
                  Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                  ma usun ka et on hea summa. kindlasti mitte v2ike summa. ning ilma RBta on minu silmis ypris v2ike v6imalus, et me selle 2ra teeme. Aga hea runi puhul, mine sa tea.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #99
                    Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                    Nagu ma aru sain siis on see ilma rb-ta?Ma ei tea palju te seda rb-d genereerite kuus,aga mul moodustab see suhteliselt arvestatava osa näiteks.Eelmiste kuude kokkuvõtteid FTP transfer historyst vaadata siis eeldan,et RB kahe kuu peale oleks mul kuskil 1k$+ kui NL50-s oleksin,NL100s juba suurem tõenäoliselt.
                    Ma ei tea teiste volüümi,aga kui igaüks toodaks 1k$ rb-d kahe kuuga teeks see juba 10k$.Eeldan,et seda nii palju siiski ei tule,aga isegi 5k$ on väga suur summa.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #100
                      Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                      Ma kolisin ümber Starsi nüüd, kuu lõpuks jõuan vast Goldstarini, ja mul pole aimugi, kui palju ja milliseid boonuseid ma kahe kuuga saan. Aga nii on ju ok, et igaüks oma nädalases reportis arvutab nii profiti kui rakebacki/boonused eurideks eraldi, eks näis palju kokku tuleb.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #101
                        Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                        Aga nii on ju ok, et igaüks oma nädalases reportis arvutab nii profiti kui rakebacki/boonused eurideks eraldi, eks näis palju kokku tuleb.
                        See oleks väga hea yep.
                        See euro värk ajab siiamaani segadusse nagu ka tavaelus,see 25k€ on dollarites miski 34.1k$ mis on indeed päris suur summa kokku ajada : |.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #102
                          Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          Ma ei saa sellest aru, et kas Laas mängib midagi stabiilset? nagu ma aru sain, siis vahepeal olid busto? või võtsid stale moti saamiseks vms? Vaatan, et mängid FTOPS ja flippad rahalaudades, sellist asja vist väga võistluse ajal teha ei saa.
                          Ära PMSi 24/7, kogu aeg sul mingi häda minuga, rääkisin ju, et võistluseks mängin vaid NL50 HU, 1. märtsini veel aega küll ja hetkel võin teha mida ise soovin oma rahaga.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #103
                            Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                            mingit max limiiti pole otseselt nagu kethestatud lenC:(
                            aga eks ise tead, johnson hoiab vast lipu kõrgel.

                            saidiks tuleb www.25tuhat.pokkeriprod.com mis hetkel on veel üsna pooleli, arvatavasti muudan kujundust veel päris kõvasti. ca 20h+ olen tegelenud ja hetkel suht alguses tagasi. ei hammusta seda commandide teemat väga läbi. nvl tegelen asjaga ja ca 3p ennem on sait valmis, teen teile kõigile kasutajad ja annan paroolid kätte siis.

                            summa on päris korralik, lenCi panus oli proportsionaalselt üsna suur aga iseenesest pole viga. peab ikka korralikult asja juures olema, et seda kokku saada.
                            Last edited by con; 26.02.11, 03:24.

                            Comment

                            • Äll
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 254

                              #104
                              Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Ära PMSi 24/7, kogu aeg sul mingi häda minuga, rääkisin ju, et võistluseks mängin vaid NL50 HU, 1. märtsini veel aega küll ja hetkel võin teha mida ise soovin oma rahaga.
                              skilled:D

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #105
                                Re: €100k kahe kuuga jälitajad. €25k kahe kuuga.

                                küsiks veel igaks juhuks üle, et kas turna võidud (mitte live) lähevad ka arvesse või ainult cash?

                                Comment

                                Working...