Sooviksin ka osaleda.
Olen micro limiitidel mängija (NL50/PL50 ja NL100/PL100).
Graafik on alates sellest ajast,kui Hispaaniasse kolisin (koos teiste PP mängijatega) ja pokkeri mängimisega tõsisemalt tegelema hakkasin.
Enamus käsi graafikul on NL50/PL50 (20k kätt NL25 ja 10k kätt NL100).
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Põhjus,miks osaleda tahan - Kuna viimasel ajal olen ca 50k kätt kuus suutnud mängida ainult,siis selline projekt oleks kindlalt suureks motivatsiooni boostiks.
Võibolla ka oleks micro grinderitel huvitavam sellist projekti jälgida,kui "omasugune" osaleb!
Plaan on näidata, et tegu on skill-game, mitte luck-mänguga.
Samuti eeldan, et keegi meist projektist "feilib" nagu eelmine aasta, kõikidel selel aja sees on downswinge/upswinge, mis paneb mõistma, et isegi head mängijad ei korja lauas raha, rääkimata siis kogenematutest mängijatest. Erinevalt ühekordsest turniirihitist, mida pasuntatakse absull igapäev kajastame me kaotusi, võite ja mõtteprotsessi reaalajas.
Kui tahetakse mängijat maksustada siis see projekt on halb - see kiirendab protsessi aga üldisel me selle eest ära ei saaks anyway.
PS! Muideks teoreetiliselt mängijad ongi ju hetkel maksustatud.... Juhul kui sa mängid litsentsita toas.
võiksid siis ainult "legaased" toad lubatud olla.
ja seda swingimist küll kuidagi tõestada ei saa.
mingi lambi rapla toivo hui mõistabki variatsiooni. isegi kui sa talle kõik ilusti ära seletaks ei jääks ta uskuma et näiteks martingal ei toimi.
ja seda swingimist küll kuidagi tõestada ei saa.
mingi lambi rapla toivo hui mõistabki variatsiooni. isegi kui sa talle kõik ilusti ära seletaks ei jääks ta uskuma et näiteks martingal ei toimi.
No ega kõigi Eesti kodanike mindsetti ei üritatagi selle projektiga muuta. Kui juba osa inimesi oma suhtumist muudab on win + lisamott projektis osalevatele mängijatele grindimiseks :)
Ranka, eelmine kord oli vaja teha kokkuvõte iga pühapäev + kuu viimasel päeval. SEekord rakebacki ei arvesta, seega võiks olla suht LIVE update, ehk iga osaline logib sisse ja uuendab oma profitit. Nädala ja kuu lõpus on kohustuslik graafik (võib ka varem).
Mida see annab? Railijad saavad rohkem kursis olla, kui suurt kasumit/kahjumit keegi näitab.
Mida see annab? Railijad saavad rohkem kursis olla, kui suurt kasumit/kahjumit keegi näitab.
Siis huvitavam ju teistel railida.
Graafikul võiks olla ka selline joon, mis näitab päevaliselt võrdset kasvu eesmärgini. Siis oleks huvitav igapäevaselt näha kas olete graafikust ees või taga.
And gl!
Sooviksin ka osaleda.
Olen micro limiitidel mängija (NL50/PL50 ja NL100/PL100).
Graafik on alates sellest ajast,kui Hispaaniasse kolisin (koos teiste PP mängijatega) ja pokkeri mängimisega tõsisemalt tegelema hakkasin.
Enamus käsi graafikul on NL50/PL50 (20k kätt NL25 ja 10k kätt NL100).
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Põhjus,miks osaleda tahan - Kuna viimasel ajal olen ca 50k kätt kuus suutnud mängida ainult,siis selline projekt oleks kindlalt suureks motivatsiooni boostiks.
Võibolla ka oleks micro grinderitel huvitavam sellist projekti jälgida,kui "omasugune" osaleb!
Edu.
kas sa said aru et tegemist on 10 mängijat 100k€, see eeldaks 10k per face. see tõttu ma loobusingi et lühikese ajaga ma seda ei suudaks suure tõenäosusega ja kui sa liitud siis sa suure tõenäosusega oma praeguse graafiku puhul ära ei teeks. Solvamata ütlen et sa lihtsalt madalate limiitide tõttu ei kvalifitseeru seekord. ise arvutasin välja et ma peaksin ca 180h mängima ja lootma 10bb winrate et suudaksin selle täis teha ja 5 nädalaga on see suht gambling minu poolt ja seetõttu loobusin et anda endast paremate võimalustega mängijatele projektile positiivne tõuge anda
Comment