€100k kahe kuuga - eelarutlus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tervist!

    Kas mäletate eelmise aasta projekti "Kahe kuuga miljon krooni"? Kui ei siis on aeg värskendada mälu: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...jon+kahe+kuuga

    Ühesõnaga 10 mängijat said kokku, kelle eesmärk oli pundi peale teha miljon krooni. Eesmärk täideti ja hoopis tehtid 1.7 miljonit krooni!

    Aastake on möödunud ja oleks aeg uus projekt teha. Kuna enam krooni ei ole ja eelmine laabus suht hästi siis tõstaksime vägikaigast kõrgemale - kahe kuuga 100 000 eurot. Kuna osad on üles, teised limiidist alla liikunud siis eeldan, et saame same tulemuse kokku, mis eelmine aastagi.

    Tundub lihtne? Seepärast tõstame veelgi latti ning see aasta võtame arvesse ainult mängulise kasumi, mida saab kujutada graafiliselt - ehk teisisõnu ainult online pokkeri tulemused!

    Eelmise aasta võistlejad olid:
    1. Codecci
    2. hookuspookus
    3. hotcocacola
    4. Kloonike
    5. krayzie
    6. ranka
    7. ment52

    Olen kõikidega rääkinud peale mameace (ei suuda leida ta kontakti enam) ja kõikidelt peale ESTPatricku olen saanud põhimõttelise "jaa" vastuse. Kuna ESTPatrickul on vahemikus 1.märts - 31. aprill palju tegemist ja saaks osaleda maksimaalslet 5 nädalat siis leidsime, et mõtekam on ta asendada kellegi teisega. Rääkisin ment52-ega, kes on nõus.

    Seega ootan kõikidelt osalejatelt "jaatavat" vastust selle nädala jooksul. Kui keegi ei taha osaleda siis leiame kellegi teise.

    Hoiatuseks ütlen, et saadan projekti alguses, projekti iga nädala lõpus laiali pressiteated kõikidesse allikatesse, mis mul on. Seega kui need avalikustatakse võib projekt muutuda vägagi populaarseks - eelmine aasta jälgis meid päevas 500+ silmapaari. Seega kui kardate rahva eest läbikukkuda (seda ei tohi karta! kes ei ürita, see ei tee ka vigu, ei kuku läbi aga samas ei õnnestu ka kunagi!) siis see koht ei ole Teile. Pärisnimesid ei avalikusta!

    Seega ootan osalejatelt vastust ja samuti tagasisidet, ideid vms.
  • jott
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 183

    #2
    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    hookuspookus - vastus jaatav :) Ei põru me ka see aasta

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

      in

      Comment

      • lypsja
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 270

        #4
        Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Hoiatuseks ütlen, et saadan projekti alguses, projekti iga nädala lõpus laiali pressiteated kõikidesse allikatesse, mis mul on. Seega kui need avalikustatakse võib projekt muutuda vägagi populaarseks - eelmine aasta jälgis meid päevas 500+ silmapaari. Seega kui kardate rahva eest läbikukkuda (seda ei tohi karta! kes ei ürita, see ei tee ka vigu, ei kuku läbi aga samas ei õnnestu ka kunagi!) siis see koht ei ole Teile. Pärisnimesid ei avalikusta!
        mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

          Algselt postitas lypsja Vaata postitust
          mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?
          Plaan on näidata, et tegu on skill-game, mitte luck-mänguga.

          Samuti eeldan, et keegi meist projektist "feilib" nagu eelmine aasta, kõikidel selel aja sees on downswinge/upswinge, mis paneb mõistma, et isegi head mängijad ei korja lauas raha, rääkimata siis kogenematutest mängijatest. Erinevalt ühekordsest turniirihitist, mida pasuntatakse absull igapäev kajastame me kaotusi, võite ja mõtteprotsessi reaalajas.

          Kui tahetakse mängijat maksustada siis see projekt on halb - see kiirendab protsessi aga üldisel me selle eest ära ei saaks anyway.

          PS! Muideks teoreetiliselt mängijad ongi ju hetkel maksustatud.... Juhul kui sa mängid litsentsita toas.

          Comment

          • isenseven
            Grinder
            • Sep 2009
            • 598

            #6
            Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

            Algselt postitas lypsja Vaata postitust
            mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?
            näidata,et tegu on skillimänguga?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

              Lisaks lüpsja - selle eest peab meil seisma ETPF või vähemalt andma maksimumi, et selliseid seadusi vastu ei võetaks.

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #8
                Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                jaatav vastus!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                  Tahan spammata aga ei taha muuta eelmist posti. Tollel teemal mulle meeldib vaielda, kohe väga palju.

                  Erinevalt tavalistest "uudistest" või "pressikatest", kus on toodud välja ainult üks võit väiksema aja vältel. Mister X võitis €1.000,000! Isildur1 võitis €600,000. €10,000 sisseostuga turniiri võitis keegi härra Põõsast ja sai maailmameistriks, sealjuures kvalifitseerus läbi $3 kvalifikatsiooni! Ole sina see järgmine!

                  See on ju täielik ajupesu! Järgmine päev isildur1 kaotas €800,000 - keegi ei räägi! €1,000,000 võitja vend oli 5 aastat enne seda igapäev turniire mänginud ja kaotanud kokku €500,000! Põõsavennal oli väga palju õnne!

                  Tahan öelda, et tegelikkuses see kardinatagune elu ei ole nii ilus. Ei ole ilusad €1,000,000 swingid, kus eelised on mimimaalsed. Ei ole ilus kaotada €500,000 ja siis teha üks suur lucky-hit või ei juhtu igapäev, et sa võidad järjest satikaid ning suure turniiri. See on õnn ja seda juhtub harva. Sama harva, kui Viking Lotoga võita.

                  Õuna punase külje näitamine on minu arvates veel ohtlikum kui näidata mõlemat külge ning võib-olla tänu sellele olemegi seal maal, kus praegu? Oleks algusest peale keegi "Usin" vend pokkerit reklaaminud mõlema külje pealt siis võib-olla oleks Eestis kõige populaarsem mäng, turniirid viidud spordi alla ja maksustamine lihtne, loogiline ning tulevikku silmas pidades kindel.

                  Praegusel hetkel leer jaguneb kaheks:
                  a) mängijad
                  b) mitte-mängijad (enamus)

                  variant b) arvavad, et tegu on lihtlabas gamblemisega ja variant a) puhul on enamus kaotajad, kes arvavad, et kõik on rigged.

                  Projekt, kus on valitud võitvad mängijad, kus võib näha suuri kõikumisi, kus iga mees kirjutab enda nädalast mängukokkuvõtteid haarab minu arvates grupist b) gruppi a) rohkem mängijaid kui "labased" ühekülgsed pressikad. Teiseks grupis olevad a) mängijad, kes on kaotavad gamblerid mõistavad, et ikka tuleb sitaks vaeva ja mõistavad, et ei ole mõtet deponeerida seda pappi sinna sisse kui skilli ei ole.

                  Kolmandaks inimesed, kes ei viitsi pokkerit mängida, ei tahagi mängida ega huvitagi see võivad pärast projekti lugemist muutuda "selgema" vaatega inimeseks. Ehk nad teavad, et pokkeris saab skilliga raha teenida aga selle jaoks on vaja suurt dsitspliini, palju õppida ja peab kannatama ka stressi.

                  Praegusel hetkel ühtegi sellist projekti ei ole. Ärge nüüd valesti aru saage - need turniiri pressikad on head ja huvitavad lugeda aga tõesti ainult neile, kes pokkeriga tegelevad. Nemad mõistavad, et mistahes turniiri või h-stakes rahalaua võit ei ole nii lihtne aga samas on tore lugeda teiste elulugusid.

                  Ja kui ma ei viitsiks selliste asjadega tegeleda, ei tegeleks ma ka foorumiga ja oleksin üldse koopas peidus. See on minu arvates veel hullem - passida käed taskus, elada ebakindlas tulevikus ja loota, et ehk midagi ei juhtu.

                  EDIT: kokkuvõttes ma näen, et meie projekt aitab kaasa pokkeri arengule eestis. Seda poliitikat olen ma alati jälginud - vanad head blogi ajad, kus kirjutasin nii kaotusest, võidust. Foorum, videod, sõprade aitamine jne.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #10
                    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                    jaatav vastus!
                    1 ment52 2 months imo. Muidu saab kamba peale nädalaga täis

                    Comment

                    • krayzie
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 706

                      #11
                      Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                      teatan oma osalemisest. sealjuures broneerin ette kõige alumise rea kasumiarvestuses.
                      Last edited by krayzie; 10.02.11, 08:29.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        1 ment52 2 months imo. Muidu saab kamba peale nädalaga täis
                        Te vedage siis kindlalt Codeccit ja ment52 tihti pidudele, et nad grindida ei jõuaks. Muidu on liiga lihtne. Ajuvaba võiks ka veel punti mahtuda, siis vist projekt lõppes esimese nädalaga... :)

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                          Wow, tõotab tulla midagi erakordselt põnevat. Hakkan kindlalt kaasa elama ja pöialt hoidma. Ma oma NL20ga väga abiks ei saa olla aga GL!!!

                          Comment

                          • k1ly
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 205

                            #14
                            Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                            damn , liiga halval perioodil . Miski 3 nädalase panuse saaks anda aga see oleks enda mõnitamine. Seega i am pussy and i say no

                            Comment

                            • Aadu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 326

                              #15
                              Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                              Kui tuleb mõni vaba koht siis võtaks kindlasti osa, fr & 6max midstakes.

                              Comment

                              Working...