€100k kahe kuuga - eelarutlus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #121
    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Vandalar tahab 2$ flippe minna lunima obv.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #122
      Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

      Tegemist oleks reklaamiga konkreetsele pokkeritoale, kus mängija mängib. Pokkerilauas sõpru ei tunta ning tihedas konkurentsis olles ei taha keegi oma magusat tükki käest anda. Selge -EV keiss, kui just pokkerituba sulle nende esindamise eest peale ei maksa. Siin ei ole midagi "varjata", sest pokker on pokker ja vahet ei ole, kus sa seda mängid ning oma huvide kaitsmine on igati mõistetav. Telekavaatamisevõistluses ei ole ka ilmselt vaja täpsustada, kas vaatasid Kanal2 või TV3 kui oma tunnid täis said (lol, mis näide).

      Comment

      • MagicFriend
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 369

        #123
        Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

        Hm, see kus toas mangitakse ei oma yldse tahtsust.
        Minu "provokatiivne yleskutse" kirjutada asjadest ausalt tahendas seda, et kui t6esti peetakse vajalikuks seda yritust reklaamida laiadele massidele, siis teha seda vaarikas vormis. Kus siis raagitakse asjadest nii nagu need tegelikult on, mitte aga kokku klopsida jarjekordne tasuta promo k6ikv6imalikele kasiino/pokkerisaitidele.
        Kui eesmargiks on t6esti naitamaks, et "pokker pole meelakkumine" vm. analoogset mis Ranka oma esimestes postitustes valja t6i, siis ainu6ige on raakida just KAESOLEVA PROJEKTI RAAMES ka ohtudest ja yldse "spordi" telgitagustest. Ma ei viita siinkohal hasartmangurlusele vaid pigem faktidele, mis naitavad kust laheb piir harrastusmanguri ja professionaali vahel.
        Iseasi kas sellest huvitatud olete... lol

        K6ik projektis osalejad:

        *on BRM wizardid eranditult
        *on manginud oma karjaari jooksul yle 1 000 000 kae
        *kasutavad mangides erineivad abiprogramme
        *kasutavad erinevate trackinsaitide andmeid otsimaks informatsiooni oma vastaste kohta
        *osalevad aktiivselt foorumites kus analyysivad kasi ja kordavad teooriat
        *on erinevate treeningsaitide liikmed, kus ammutavad ideid labi videote/teiste kogemuste
        *omavad kontosid erinevatel saitidel, et oleks v6imalik leida parimaid mange/momente ja vastaseid
        *pooled tegelevad bumhuntimisega, mis tahendab MAAKEELI et otsitakse KEDA???

        Ja siis l6ppu kirjutage ka kust tuleb see 100 000euri :)

        Ja huvitav reaktsioon on ka too Ajuvaba 55000$ swongi kohene kinni massimine. Et siis milleks? Saan aru kyll - jama vark ju kui yks vend pani kuuga 4aastase keskmise palga huugama. Ei naita "6ilast projekti" kuigi lillelises valguses :)

        Tegelikult tahan ma 6elda seda, et tore ettev6tmine.
        Jalgisin seda eelmine aasta ja elaksin kaasa ka see aasta - kuid palun tehke seda siin foorumis.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #124
          Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

          See pokkeritubade ja screen-namede teema on minu arvates ka tundlik teema nagu nimed. See on iga osaleja enda asi kas ta avalikustab oma nimed/toad ja isegi limiidid kus mängib. Tähtis on profit ja vaevalt, et keegi ise hakkab oma graafikuid võltsima, et näha paremana.

          PS! Kõik praegused osalejad palun olge 19-22:00 MSN, korjame kokku ja otsustame, keda veel võtta.

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #125
            Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

            Palun palun, enne kui asja avalikuks teete, siis need 10, kes osalevad ... PEAVAD mängima kas Trios, Olympicus või starsis(rohkem litsensiga tube vist ei ole). Mõtleme nüüd natuke järele...

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #126
              Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

              Algselt postitas Davy Vaata postitust
              Palun palun, enne kui asja avalikuks teete, siis need 10, kes osalevad ... PEAVAD mängima kas Trios, Olympicus või starsis(rohkem litsensiga tube vist ei ole). Mõtleme nüüd natuke järele...
              Mängimine teistes tubades ei ole keelatud ja see on ka üks põhjus miks mitte avalikustada pokkeritube - milleks üldse seda vaja teha on?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #127
                Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
                rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

                nagu wtf.

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #128
                  Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mängimine teistes tubades ei ole keelatud ja see on ka üks põhjus miks mitte avalikustada pokkeritube - milleks üldse seda vaja teha on?
                  Hmm ma olen vist millegist valesti aru saanud... põhimõtteliselt annad teada, et kui sa suudad mitte litsentseeritud pokkericliendi endale arvutisse hankida, siis maksuameti seisukohast see on ok ja võid mängida, tema eesmärk on sulle lihtsalt mitte võimaldada seda võimalust ja seal mängimine sulle mingeid tagajärgi ei too?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #129
                    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                    no eks maksuamet hakkab uusi meetoteid otsima kuidas nussida kui ilmub uudis et eesti poisid teenivad miljonied makse maksmata.

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #130
                      Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
                      rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

                      nagu wtf.
                      Kui nagu oskusmängu promoda, siis oleks asja vaja üldse nii teha , et kokku võidetud big blindid(siin puhas skill ju)-rake+rakeback kõik eraldi väljatooduna.

                      Pisike näide oskusmängu seisukohast.
                      Projekti must hobune juhan mängib 100k kätt ja jääb NL100s 0-i. Lugejad "irvitavad" et see poiss ei suuda 1 big blindigi võita. Aga tegelikult võitis mees ju oma oskusega 6500 big blindi
                      Last edited by Davy; 14.02.11, 14:10.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #131
                        Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                        Algselt postitas Davy Vaata postitust
                        Kui nagu oskusmängu promoda, siis oleks asja vaja üldse nii teha , et kokku võidetud big blindid(siin puhas skill ju)-rake+rakeback kõik eraldi väljatooduna.
                        soldi mõte.
                        võiksite NL100+s teenida xbuy ini. rakeback sisse arvestatuna.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #132
                          Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          no eks maksuamet hakkab uusi meetoteid otsima kuidas nussida kui ilmub uudis et eesti poisid teenivad miljonied makse maksmata.
                          Huvitav, kas maksuamet sellest saab aru, et kui mängin litsenseeritud toas ja võidan, siis riik ei saa sentigi mu võitude pealt ja pigem maksab pokkerituba sel juhul hoopis vähem riigile :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #133
                            Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
                            rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

                            nagu wtf.
                            Selle punkti arutame ka täna läbi aga minu arvates on siin par aga:
                            a) mõndade tubade rakebacki on raske arvutada - point@pokerstars
                            b) osad mängijad multisaidivad (point@codecci, me - võib-olla veel keegi) ja jube totter on RB-d arvutada. Samuti plaanin selle kuu lõpus FTP-s oma RB suurte miinsuesse ajada
                            c) osadel mängijatel on diilid, mida ei tohi avalikult reklaamida
                            d) rakeback on viimastel aastatel jubedalt üles haibitud teema ja minu arvates ei ole see õige. Raha peab tulema mänguga. See minu arvamus, teistel kuuel osalejal ja mõnel tuhandel foorumiliikmetele oma arvamus. Mul ei ole selle vastu midagi kui rB-d juurde panna aga paneme challenge veel raskemaks.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #134
                              Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Selle punkti arutame ka täna läbi aga minu arvates on siin par aga:
                              a) mõndade tubade rakebacki on raske arvutada - point@pokerstars
                              b) osad mängijad multisaidivad (point@codecci, me - võib-olla veel keegi) ja jube totter on RB-d arvutada. Samuti plaanin selle kuu lõpus FTP-s oma RB suurte miinsuesse ajada
                              c) osadel mängijatel on diilid, mida ei tohi avalikult reklaamida
                              d) rakeback on viimastel aastatel jubedalt üles haibitud teema ja minu arvates ei ole see õige. Raha peab tulema mänguga. See minu arvamus, teistel kuuel osalejal ja mõnel tuhandel foorumiliikmetele oma arvamus. Mul ei ole selle vastu midagi kui rB-d juurde panna aga paneme challenge veel raskemaks.
                              +1

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #135
                                Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

                                head mõtted ranka.

                                ma rõhutaks, et tegu ikkagi pokkeriprode eliidiga, iga vend niipalju ei teeni. lisaks paljud pered sõltuvad pokkerist, st elatuvad sellest. seda kui palju aega on läinud teil selleks, et jõuda nii kaugele, õppimist mis sellega kaasneb jne.

                                Comment

                                Working...