HU prop bet ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • neeme
    Grinder
    • Nov 2008
    • 540

    #16
    Re: HU prop bet ?

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    See pole loogiline või kummas vääringus 36.
    Kokku 36 BI, vahet pole kummas limiidis BI'd võidan.
    Ehk siis jah 3600bb pean saama kasumit.

    nt: siis 24 BI (2400bb) nl50 ja 12 BI (1200bb) nl100

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #17
      Re: HU prop bet ?

      Algselt postitas neeme Vaata postitust
      Paneks siis mingid reeglid paika ära, kui keegi tahab actionit.

      bruar 23:59 Eesti aja järgi (Täpselt 15 päeva ehk pool kuud).
      *Kui minust mitteolenevatel põhjustel nt suletakse mu PS/FTP account ja ma ei saa jätkata, siis bet katkestatakse ja rahad tagastatakse.
      miks peaks ps või ft su konto sulgema kui sa midagi illegaalset ei tee? minu arust suht fishine bett. kui nl50 mängija on nõus vahele panema 1500 taala siis tundub asi minu jaoks veidi kahtlane. HU ei teeks ma ühtegi kihlvedu kuna petta on niivõrd lihtne.

      Comment

      • neeme
        Grinder
        • Nov 2008
        • 540

        #18
        Re: HU prop bet ?

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        miks peaks ps või ft su konto sulgema kui sa midagi illegaalset ei tee? minu arust suht fishine bett. kui nl50 mängija on nõus vahele panema 1500 taala siis tundub asi minu jaoks veidi kahtlane. HU ei teeks ma ühtegi kihlvedu kuna petta on niivõrd lihtne.
        No see sulgemise värk on lambist pandud, vaatasin mingeid reegleid 2+2'st kuidas seal pandud.
        Pigem mängin nl100 (olen seal HU's mänginud rohkem käsi kui nl50).
        Petmise vastu ongi olemas handhistory, mida saab vajaduselt Starsist/FTP'st requestida ja kui vajab handhistory läbivaatamist, siis alles peale seda kuulutatakse võitja.

        PS: kordan veel üle, et codecci rekordkuu on 71.5 BI ehk poole kuuga teinud siis 35.75 BI.
        Ka HU's on korralikud swingid, seda olen ma ise tunda saand, võin lifetime HU graphi ka visata kui vaja. Ranka vast ka teab juba kui mõnusad võivad olla HU swingid.

        Comment

        • neeme
          Grinder
          • Nov 2008
          • 540

          #19
          Re: HU prop bet ?

          Tundub, et huvilisi pole ?

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #20
            Re: HU prop bet ?

            Kes bettida tahab, siis ülelaskmist kartma ei pea

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #21
              Re: HU prop bet ?

              suht easy värk. Sõbrale kannab mingi raha, mis sõber talle kaotab. Et asi kahtlane ei tunduks, siis üritab sõbrale kaotada ka ntx midagi ja mujalt ka vähe grindida. Või siis kasutab mitut sõpra. Mis iganes :D ülelaskmisviise sitaks.

              thx for $.

              Comment

              • neeme
                Grinder
                • Nov 2008
                • 540

                #22
                Re: HU prop bet ?

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                suht easy värk. Sõbrale kannab mingi raha, mis sõber talle kaotab. Et asi kahtlane ei tunduks, siis üritab sõbrale kaotada ka ntx midagi ja mujalt ka vähe grindida. Või siis kasutab mitut sõpra. Mis iganes :D ülelaskmisviise sitaks.

                thx for $.
                Cmon sa oled mingi idioot w?
                Sellepärast ongi olemas handhistory.

                Aga kuna ilmselt actionit ei saa enam, siis jääbki asi ära.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #23
                  Re: HU prop bet ?

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  suht easy värk. Sõbrale kannab mingi raha, mis sõber talle kaotab. Et asi kahtlane ei tunduks, siis üritab sõbrale kaotada ka ntx midagi ja mujalt ka vähe grindida. Või siis kasutab mitut sõpra. Mis iganes :D ülelaskmisviise sitaks.

                  thx for $.
                  Oh jessus.. sellejaoks on ju handhistoryd ja näha kellega mänginud rohkem ja kellega vähem ja kust riigist pärit jne.. Kahtlane, et see prop bet on üles ehitatud skämmile.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #24
                    Re: HU prop bet ?

                    aga skämmida on siiski võimalik. ma mõtlen seda. :D

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #25
                      Re: HU prop bet ?

                      Naljakas on see, et vahet ei ole, mis oddse pakkuda, kas 1.5:1 või 10:1, mõttetut trollimist ja skämmi süüdistusi tuleb ikka.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: HU prop bet ?

                        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                        Naljakas on see, et vahet ei ole, mis oddse pakkuda, kas 1.5:1 või 10:1, mõttetut trollimist ja skämmi süüdistusi tuleb ikka.
                        Ei ole skämmi süüdistused, lihtsalt mõttetu pakkuda HU prop bette, sest seal nii lihtne scammida ja HH ei ütle midagi. Loomulikult kui ta üldse mängida ei oska ja plaanib kogu 36 buy-ini scammida siis läheb raskeks, aga kui nt viimasel päeval 5 buy-ini puudu siis on easy ja HH ei ütle midagi, vastasele lihtsalt ette söötma millal on õige aeg 5betbluffida või 3 barrelit panna õhuga ja rahakott sinu.

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #27
                          Re: HU prop bet ?

                          kui teha lihtsalt läbimängitud käte arvu peale või siis kombinatsioon käte arvust ja min kasumist... paneb tava volüümist 5 korda suurema volüümi näiteks... seal läheb rake peale juba vist rohkem rulli kui prop betist kasu tuleb ehk petmine kaotab mõtte ja peab keskenduma ikkagi kasumit tootvale mängule (koos volüümiga)

                          millist prop beti HU's üldse korraldada annab?

                          Comment

                          Working...