3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #16
    Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($11.80)
    MP1 ($2)
    MP2 ($9.95)
    CO ($10.50)
    Button ($17.55)
    SB ($4.85)
    Hero (BB) ($8.65)
    UTG ($2.30)

    Preflop: Hero is BB with J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
    1 fold, UTG+1 calls $0.10, 4 folds, SB calls $0.05, Hero raises $0.60, UTG+1 calls $0.60, 1 fold

    Flop: ($1.50) 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $1, UTG+1 raises $2, Hero raises $6.95 (All-In), UTG+1 calls $5.95

    Turn: ($17.40) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

    River: ($17.40) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $17.40

    Results:
    Hero had J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (one pair, Jacks).
    UTG+1 had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (two pair, Queens and Jacks).
    Outcome: UTG+1 won $16.55


    Arvata oli, et tuleb punktide sadu, käsi oli nii lihtne, et isegi varasemad nullimehed avasid skoori:

    surka +2
    raunooo +12
    Fortune +24
    your_naked_mom +12
    H2O +7
    Purz +24
    Keiss +12
    Tuul +12
    Amagan +12

    Kuigi surka sai seekord ainult 2 punkti(paraku jäi ilma "julgusepunktidest", on ta siiski üldtabeli järgi võitja!
    Palju õnne!


    Oli au olla käemängu korraldaja. Ranka, oled leidnud kellegi korraldama järgmist käemängu, perhaps astud ise tagasi pulti?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

      Järgmine kuu ma veel ei tea, esimesel poolel kuul ma kindlasti ise ei korralda, kuna kolimisega tulevad alguses lisa tegemised, mis suunavad mu aja ja keskendumise mujale ;(

      Aga õnne Surkale, võtan temaga ühendust ja lepime kokku, kus milla ja mida mängib.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #18
        Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

        seega kui sa kedagi ylehomseks ei leia, j22b j2rgmise kuu m2ng 2ra heh?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

          Võib-olla, ma kindel ei ole. Fakt on see, et kuu alguses seda mängu ei toimu minu juhtimisel.

          Comment

          • Metsapull

            #20
            Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

            Algselt postitas ranka
            Võib-olla, ma kindel ei ole. Fakt on see, et kuu alguses seda mängu ei toimu minu juhtimisel.
            Ma võiks jaanuaris seda asja vedada, kui rankal ja teistel selle vastu midagi pole. Käed oleks küll enamus või siis kõik NL-2 omad, kuid väga hullude vastaste imekäsi ma ei kavatseks panna (näiteks ükspäev oli selline käsi, kus 96/0 vend limpis SB-lt AA-ga ja chekkis minuga riverini, kus tegi minbet-i lõpuks.)

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #21
              Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

              Algselt postitas Metsapull
              (näiteks ükspäev oli selline käsi, kus 96/0 vend limpis SB-lt AA-ga ja chekkis minuga riverini, kus tegi minbet-i lõpuks.)
              kuld ju :D

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #22
                Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                Rofl. See on vist saatus. Tahtsin 15 minti tagasi kirjutada, et võiksin seda Jaanuaris vedada, kuid arvuti jooksis kokku XD.
                Käsi oleks olnud pakkuda NL20 ja osalt ka NL10, kuid ehk siis kunagi hiljem :).

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #23
                  Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                  saage s6pradeks, leppige 2ra, kallistage teineteist ja tehke asja kahe peale nt.

                  Comment

                  • Metsapull

                    #24
                    Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                    Pmst minu meelest võiks seda asja kahekesi ka vedada. Näiteks tähtaeg oleks iga kahepäeva tagant ning üks käsi oleks minult ja teine -andreselt- või siis esimesed pool kuud teeks mina ja kuu teise poole -andres-.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #25
                      Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                      Ma oleks nõus kahepeale tegema, kui viitsid lisa msni, saad profiilist :).

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #26
                        Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                        fu*k poker, ma hakkan suhetekorraldajaks.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                          Ma ei viitsi sellega tegeleda. Võtame 2-3 päeva kõik vabaks, sest uus aasta ja siis 3-4 päeva pohmi garanteeritud. Samuti ei ole surka mu PM-idele vastanud, et leppida kokku turna võit. Tahaks näha, ehk surka teeb ajalugu ja hitib, midagi suurt ning saame käemängu auhinnafondi suurwemaks ajada.

                          Seega puhake! Peale 2008 aasta möödumist võtame antud teema uuesti ülesse.

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #28
                            Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                            Õige! Kes täna netipokkerit taob see imeb!

                            Comment

                            • H2O
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 362

                              #29
                              Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                              Algselt postitas Keiss
                              Õige! Kes täna netipokkerit taob see imeb!

                              Täna on purjus santad online pokeris:D.

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #30
                                Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 11. - Aega vastamiseni 30. dets, 15.00. (TEH LASD HANT)

                                Tegelt kui mul naist ei oleks ja keegi kuhugi ei kutsuks siis vbolla istuks ka suits hambus ja poolik šampa pudel kõrval ja taoks cashi ;D

                                Comment

                                Working...