3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • surka
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 336

    #16
    Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

    tyyp on suht agronoom, seega käed nagu AQ QQ v 99 oleks ilmselt pf reisinud.
    KQ arvatavasti shove ei kooliks, ehhki floppi reisiks on võimalik QJärtud, aga kõige loogilisem oleks vast siiski sett v äärmisel juhul Q9 mis annaks top2
    seega pakuk 3 3
    Q 9

    Comment

    • amagan
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 135

      #17
      Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

      9 9
      T J

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #18
        Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        MP1 ($1.85)
        MP2 ($4.75)
        Hero (MP3) ($10.25)
        CO ($6.35)
        Button ($12.55)
        SB ($4)
        BB ($2)
        UTG ($1.85)
        UTG+1 ($1.90)

        Preflop: Hero is MP3 with K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
        4 folds, Hero raises $0.40, 1 fold, Button calls $0.40, 2 folds

        Flop: ($0.95) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
        Hero bets $0.60, Button raises $2, Hero raises $9.25 (All-In), Button calls $7.85

        Turn: ($20.65) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

        River: ($20.65) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $20.65

        Results:
        Button didn't show T 6
        Hero had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (flush, Ace high).
        Outcome: Hero won $19.65

        Magus oli see sellep2rat, et ma olin oma A highga k6ik t2navad ees :D
        hakkan nyyd segi peaga punkte(mitte, et neid tohutult tuli) lugema ja tabelit ehitama.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #19
          Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

          McFoldberg +2
          surka +2

          Comment

          • raunooo
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 422

            #20
            Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

            No täpset kätt e. T6-t siit ära riidida on neary impossible. Saan ma õieti aru, et McFoldberg ja surka said mõlemad 2 punkti? Mille eest, kui küsida tohib? :D
            Imo ma annaks neile punkte kes riidisid flush draw ära.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #21
              Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

              Algselt postitas raunooo
              No täpset kätt e. T6-t siit ära riidida on neary impossible. Saan ma õieti aru, et McFoldberg ja surka said mõlemad 2 punkti? Mille eest, kui küsida tohib? :D
              Imo ma annaks neile punkte kes riidisid flush draw ära.

              Reegleid muudetud ja lisatud reeglitesse uus punkt - 5 a) ehk nüüd võimalik saada 2 lisapunkti, kui mängija selgitab ära oma mõtteprotsessi vähemalt kahe lausega. Kui ta seda teeb, saa 2 lisapunni, olenemata, kas ta vastus oli õige vale.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #22
                Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

                Aga ma ei vaidle vastu jah, k2si oli t6esti "nearly impossible" 2ra arvata, aga n2ed siiski oli pakkujaid, kes ei liikunud sinna "flushdraw poole"

                Ja kusjuures, mul k2is endal sama m6te peast l2bi, aga reeglites pole kirjas, et ma v6iks ligil2hedastele pakkujatele punkte anda.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #23
                  Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

                  Ei tahaks küll norida, aga see käsi, mille sulle pakkusin oleks kindlasti huvitavam olnud kui see viimane T6. Ja kui keegi ära ei arva kas siis mitte ei peaks laskma uuele ringile? :o

                  Lisa 24h vms...mitte, et ma arvaks, et keegi seda kunagi ära arvaks.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #24
                    Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

                    Ma pole veel ikka aru saanud, milleks anda äraarvamisele käsi, mida on panustamist ja kõike arvestades võimatu välja tuletada

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #25
                      Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

                      tunnistan veelkord t2ielikult omapoolset viga, k2ed, mis ma olen yles pannud on enamusjaolt olnud kaugel "standard k2ejaotustest" ehk neid on raske 2ra arvata. samas tuletan meelde, et kaotada pole kellelgi midagi.

                      ja loodan, et ka ranka v2ga pikka viha ei pea mu vastu, sest kuigi k2em2ngu kvaliteet on saanud kannatada alates sellest kui ranka andis selle klambri ja minu k2tte, on siiski 50 taala(mingi magusale turnale 50:50 diiliga) 2ra anda kuus selle nimel et yleval hoida ja arendada eestis k6ige kiiremini arenevat ja kasutajas6bralikumat foorumit oleksin isegi mina, t2ielik ihnuskoi, n6us.

                      ja veelgi tuletan meelde, et ei rankal, klambril ega ka minul ei ole mingit suuremat sorti isiklikku kasumit saada sellest, et oleme enda vastusele v6tnud "K2em2ngu" korraldamise, seega, CHILL OUT, rahvas :)

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #26
                        Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

                        Selliste väga ebastandartsete käte kohta võiks vähemalt vihjeid anda, sest muidu on lootusetu ära arvata.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: 3. Hooaeg, Käsi nr. 8. - Aega vastamiseni 24. dets, 15.00.

                          Ühesõnaga lebovend tahtis öelda: FREEROLLIGE!

                          Comment

                          Working...